Dzisiaj jest niedziela 18 kwietnia 2021, imieniny: Apoloniusza, Bogusławy WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17886) SPORT FORUM FIRMY (5593) PRACA (60) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
14 / 9oC
Jutropogoda
15 / 9oC
Pojutrzepogoda
11 / 6oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
MZK Konin i pierwsze w Polsce zamówienie na autobu ... (7)Konin. Zbiórka pieniędzy na środki ochrony osobist ... (5)

Do przedszkola przez internet

Dodano: 10.03.2013 11:31
Źródło: LM.pl
Niedługo ruszy e-rekrutacja do przedszkoli. W Koninie elektroniczny nabór to nowość.

Kolejki i wypełnianie stosu dokumentów to już przeszłość. Po raz pierwszy rodzice trzylatków mają możliwość zapisać swoje pociechy do przedszkola przez internet. To zdaniem wiceprezydenta Sławomira Lorka, ma usprawnić system i uprościć rekrutację. – Po co chodzić do trzech przedszkoli i robić listy rezerwowe jak można określić to w jednym przedszkolu i wskazać dwa inne – mówi Sławomir Lorek.

Rodzice chcąc zapisać swoją pociechę do przedszkola muszą wypełnić formularz rekrutacyjny, lub kartę kontynuacji uczęszczania dziecka do placówki. Dokumenty dostępne są na stronie internetowej miasta. Po ich wypełnieniu należy dostarczyć podpisany formularz do „przedszkola pierwszego wyboru”.

E-rekrutacja ruszy 18 marca i potrwa do 12 kwietnia. Jej wyniki będą znane 22 kwietnia o godz. 12. Do 25 kwietnia natomiast rodzice będą mieli czas na potwierdzenie woli uczęszczania dziecka do przedszkola.



  • Do przedszkola przez internet

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.



DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

link poprosze
Dodano: 10.03.2013 12:43    Przez: ~pL
poczekaj, bo e-rekrutacja ruszy 18 marca
Dodano: 10.03.2013 16:39    Przez: ~e-czytelnik
link
Dodano: 10.03.2013 17:33    Przez: ~lh
a jesli ktos nie ma dostepu do internetu ,to drzwi przedszkola ma otwarte??czy bedzie tak samo jak rekrutacja do PWSZ ,na dzien dobry mi powiedziano ze tylko online zbierają dokumenty a na informacje ze nie mam takiej mozliwosci pan kazal mi sie udac do sąsiada przed komputer i czekac na odpowiedz...haha
Dodano: 10.03.2013 22:19    Przez: ~jas
Idź do przedszkola a tam Ci udostępnią i pomogą złożyć dokumenty. To ich obowiązek.
Dodano: 11.03.2013 08:29    Przez: ~synlorka
dostęp do internetu jest powszechny !!! Napewno bardziej niż do kanalizacji i wodociągów. U mnie na wsi wszyscyc mają chociaż nie mają łazienek ..
Dodano: 11.03.2013 09:40    Przez: ~lilia
A jak bedzie wyglądała rekreutacja? Loteria czy jakaś inna forma. Bo nie wiem do kogo mam się udac z łapówką.
Dodano: 11.03.2013 15:47    Przez: ~alex1234
Zbierane są podpisy o referendum przeciwko wysyłaniu 6 latków do szkoły Konin, ul.Kościuszki 33 Serwis komputerowy Inkomp. Można też pobrać wniosek o referendum na stronie link w zakładce Referendum. Na wniosku są pytania, które będą rozpatrywan jeśli referendum się odbędzie. Na wniosku nie odpowiadamy na te pytania. Referendum zarządza sejm. Tak więc odpowiedzi na pytania udzielać będziemy dopiero przy urnie wyborczej.Każdy podpis jest na wagę złota!!!
Dodano: 12.03.2013 09:10    Przez: ~***
Zbierane są podpisy o referendum przeciwko wysyłaniu 6 latków do szkoły Konin, ul.Kościuszki 33 Serwis komputerowy Inkomp. Można też pobrać wniosek o referendum na stronie www.rzecznikprawrodziców.pl w zakładce Referendum. Na wniosku są pytania, które będą rozpatrywan jeśli referendum się odbędzie. Na wniosku nie odpowiadamy na te pytania. Referendum zarządza sejm. Tak więc odpowiedzi na pytania udzielać będziemy dopiero przy urnie wyborczej.Każdy podpis jest na wagę złota!!!
Dodano: 12.03.2013 09:18    Przez: ~NIE 6 latkom w szkole
Niby mialo byc latwiej a okazuje sie ze ta internetowa rekrutacja utrudnia ludziom zalatwienie spraw. Moze by tak wprowadzic obie formy rekrutacji a panie w przedszkolu wprowadzly by sobie dane same jak to robi wiele firm, wiiec dla kogo to ulatwienie? Pomimo powszechnego dostepu do internetu czasem brak mi czasu na wiele innych rzeczy a mowa na wysiadywanie przy kompie. Wolalabym w czasie spaceru isc do przedszkola i zlozyc wniosek . Czasem brak mi slow na pomysly rzadzacych.
Dodano: 12.03.2013 22:31    Przez: ~mama
tak właśnie rozpoczął pracę nowy p. wiceprezydent odpowiedzialny za oświatę, narobił rodzicom bałaganu!!!!!!!!
Dodano: 14.03.2013 00:39    Przez: ~rodzic
Jakiego bałaganu? "Kiedy" Wy żyjecie. Po co sterty papieru?
Dodano: 15.03.2013 10:39    Przez: ~jo