Dzisiaj jest środa 17 lipca 2019, imieniny: Anety, Aleksego, Julietty WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18631) SPORT FORUM FIRMY (5345) PRACA (54) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
19 / 11oC
Jutropogoda
21 / 15oC
Pojutrzepogoda
23 / 17oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Artystyczny dom. Rewitalizacja konińskiej starówki ... (0)Konin. Wjechał hulajnogą elektryczną na przejście. ... (1)

Będą szkolić rowerzystów

Dodano: 11.03.2013 12:58
Źródło: LM.pl

Konińscy rowerzyści wspólnie z Wojewódzkim Ośrodkiem Ruchu Drogowego po raz kolejny będą uczyć bezpiecznej jazdy. Szkolenie już pod koniec tygodnia.

Za oknem jeszcze zima, ale miłośnicy jednośladów już przygotowują się do sezonu wiosenno-letniego. Żeby był on bezpieczny, zapraszają na szkolenie z zakresu przepisów ruchu dla rowerzystów. W tym roku odbędzie się ono pod hasłem „Z drogą i rowerem za pan brat”.

Chętni do udziału w bezpłatnym szkoleniu powinni się zgłaszać do Sport Club Konin.

Zajęcia odbędą się 15 marca o godz. 16.30 w sali wykładowej siedziby WORD w Koninie.

 

  • Będą szkolić rowerzystów

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Każdy rowerzysta powinien posiadać uprawnienia do jazdy na rowerze.Szkolenia winny być darmowe w każdej miejscowości.Ze szkoleń powinni skorzystać co nie mają żadnych uprawnień na prowadzenia jakichkolwiek pojazdów.
Dodano: 11.03.2013 17:07    Przez: ~kierowca
Zgadzam się z przedmówcą.
Dodano: 11.03.2013 20:49    Przez: ~k8
niedlugo to trzeba bedzie zdawac na prawo jazdy na rower, wszystko pojebane te przepisy
Dodano: 11.03.2013 17:11    Przez: ~prawnik
moze jeszcze trzeba miec ubezpieczenie, przeglad i prawo jazdy a na blotniku tablice rejestracyjna. word-dzie pomysl troche, ja i tak tego nie bede spelnial niech mnie gonia nara
Dodano: 11.03.2013 17:15    Przez: ~policjant
POtrzebne to jak koszula w d...e.Zbudujcie ścieżki rowerowe,POłatajcie drogi i będzie dobrze.PEŁO musi udowodnić na siłę ze coś robi,a nie robi nic tylko oPOwiada na forach.
Dodano: 12.03.2013 07:52    Przez: ~cyklista
Dobrze, że myśli ktoś by na drogach było bezpiecznie. Chwała tym ze Sport Club Konin. Tak trzymać. Szkolenie jest za darmo jak się dowiadywałam. Warto się wybrać, wiedzy nigdy za wiele, a polak po szkodzie wiadomo, jak jest okazja to warto się wybrać.
Dodano: 11.03.2013 18:33    Przez: ~cyklistka
piotrka koniecznie trzeba wyslac na takie szkolenie bo ta aplegra jezdzi po chodniku a ludzie musza mu ustepowac.chlop ma piedziesiat lat a dupa mu przyrosla do rowera i nie odroznia znaku zakazu od nakazu
Dodano: 11.03.2013 19:06    Przez: ~alex
Zapewne szkolenie praktyczne odbędzie się na nieodśnieżonych pseudo ścieżkach rowerowych w Koninowie.
Dodano: 11.03.2013 19:23    Przez: ~Woland
Czy ktoś wie, gdzie jest ten Sport Club Konin?
Dodano: 11.03.2013 21:06    Przez: ~Ciekawy
facebook.com/sportclubkonin mozna sie zglaszac na adres sportclubkonin@gmail.com lub skrzypa_1946@o2.pl Zapraszamy wszystkich zainteresowanych szkoleniem
Dodano: 11.03.2013 23:43    Przez: ~SportClubKonin
A może tak ścieżki rowerowe by należało zrobić, zwłaszcza w stronę Pątnowa!!!! bo tam nie da się jechać rowerem przy prawej stronie jezdni!!!! A lato tuż tuż i nad jezioro by można było się bezpiecznie rowerem przemieszczać
Dodano: 11.03.2013 23:13    Przez: ~Bicykl
to mozna jezdzic po przejsciu dla pieszych rowerem czy nie można???
Dodano: 11.03.2013 23:24    Przez: ~rowerzystka
zapraszamy na szkolenie będzie można zadać pytania i rozwiać wątpliwości. Zdrowerowo-rower rulez ;-)
Dodano: 11.03.2013 23:48    Przez: ~SportClubKonin
dla rowerzystki odpowiedź - po przejściach dla pieszy jeździć nie wolno, chyba, że jest obok pas drogi dla rowerów, jeśli go nie ma, należy zejść z roweru i go przeprowadzić przez pasy, zachować się należy tak, jak pieszy.
Dodano: 12.03.2013 11:31    Przez: ~SportClubKonin
1 z 2
12>>