Dzisiaj jest środa 12 sierpnia 2020, imieniny: Klary, Lecha, Hilarii WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (16785) SPORT FORUM FIRMY (5516) PRACA (64) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
14 / 17oC
Jutropogoda
25 / 18oC
Pojutrzepogoda
25 / 18oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Przybyszewski zostaje w Górniku! Bardzo ważne wzmo ... (0)Regaty zakończone po jednym biegu, pogoda dała się ... (1)

Rowerem po regionie

Dodano: 24.03.2013 12:59
Źródło: LM.pl
Rowerzyści z całego kraju wiosną zjadą do Konina. Zgłoszenia do II Ogólnopolskiego Rajdu Rowerowego Słupa Konińskiego przyjmowane będą do 5 kwietnia.

Pierwsza impreza cyklistów przyciągnęła około setki miłośników jednośladów. Organizatorzy liczą, że i w tym roku rajd rowerowy będzie cieszył się podobnym zainteresowaniem. – Zapewniamy rajd pełen atrakcji. To wydarzenie zaskoczy pozytywnie – informują członkowie konińskich klubów rowerowych.

Trasa dwudniowej wyprawy to na razie niespodzianka. Wiadomo już, że rajd odbędzie się w dniach 26-28 kwietnia. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc, organizatorzy przyjmują zapisy do 5 kwietnia. Kartę zgłoszeniową można pobrać na stronie konińskiego PTTK. 

FOT. SPORT CLUB KONIN  • Rowerem po regionie

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

W związku z aurą proponowałbym alternatywnie do rajdu rowerowego również czynić przygotowania do rajdu narciarskiego, a zorganizować taki, na jaki pogoda pozwoli.
Dodano: 24.03.2013 13:15    Przez: ~hermes
Uważajcie na pułapki - szlabany zamontowane przez Lasy Państwowe. Myśmy w młodości lasy darmo ( w czynie ) sadzili ,a teraz nam nie wolno dorożką ( końmi ) pozwolić się przewieżć po lasach. Gospodarka rabunkowa na lasach zemści się na naszych wnukach. Nikt się nie da chyba namówić w czynie do sadzenia drzew. Najtaniej to wyciąć hektary lasów ,na środku wyciętego drzewostanu zostawić ze trzy iglaste i las sam się odrodzi za darmo..
Dodano: 24.03.2013 13:43    Przez: ~Emeryt
połamania kół i nie zaparowanych okularów dla dam j.ch.
Dodano: 24.03.2013 17:54    Przez: ~ciklo
wszystkie rowerzysci w kamizelki odblaskowe i obcisłe majtki z biedronki !
Dodano: 24.03.2013 19:12    Przez: ~gorniok
Prymitywną głową masz:)
Dodano: 25.03.2013 08:55    Przez: ~aluminiok
na tych dziurach w Koninie to każdy rower padnie
Dodano: 24.03.2013 20:34    Przez: ~stara dętka
Możecie powtórzyć rajd rowerowy do Europy PO euro! Tam drogi dobre tylko POwód wyjazdu do dupy.
Dodano: 25.03.2013 07:16    Przez: ~cekin
łańcuchy na koła obowiązkowe! Trasa ulegnie skrócenie dwukrotnie w związku z planowaną przeprawą po lodzie przez jeziora Pątnowski, Gosławickie, Ślesińskie .... Uwaga: termos obowiązkowy, należy zabrać własny, organizator nie zapewnia. Pamiętaj: zabierz bilet MZK jakby zabrakło Ci sił na powrót do domu (rowery w tych dniach w MZK bezpłatnie!)
Dodano: 25.03.2013 09:32    Przez: ~komunikat PTTK :)

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.