Dzisiaj jest wtorek 15 października 2019, imieniny: Jadwigi, Teresy, Zoriana WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18043) SPORT FORUM FIRMY (5379) PRACA (37) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
19 / 15oC
Jutropogoda
16 / 12oC
Pojutrzepogoda
15 / 13oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
PiS wygrał najwyżej w gminach, w miastach Koalicja ... (2)Przy magistracie powstaje furtka. Piesi będą mogli ... (0)

Fundacja będzie promować Konin

Dodano: 11.04.2013 20:14

Do daleko idącej promocji miasta w kraju i za granicą oraz budowy wizerunku Konina zobowiązała się Fundacja Rozwoju Polskiego Eksportu.

Przy okazji podpisania umowy z władzami Konina na realizację zadania pod nazwą „Działalność wspomagająca rozwój gospodarczy, w tym rozwój przedsiębiorczości”, Helena Cieśluk, wiceprezes fundacji, wyjaśniła w Koninie na czym będzie polegała działalność fundacji przez najbliższe kilkanaście miesięcy.

Na wstępie wyjaśniła jednak to, co budziło ostatnio w Koninie kontrowersje, a mianowicie podejrzany adres fundacji i brak strony internetowej, z której można by się dowiedzieć o jej działalności. Jak wynika ze słów pani wiceprezes, brak strony to efekt zniknięcia nie opłaconej w odpowiednim czasie domeny, z której korzystała fundacja. Warszawski adres natomiast pozostaje aktualny, ale fundacja ma także swój oddział w Poznaniu, którego nie zdążyła jeszcze wpisać do KRS. Tyle było wyjaśnień ze strony fundacji po podpisaniu w gabinecie prezydenta Konina – Józefa Nowickiego, umowy na realizację zadania.

- Działamy projektowo – powiedziała Helena Cieśluk w obecności osób, które będą z ramienia fundacji realizować wyznaczone działania. W tym celu powstanie specjalny zespół projektowy, w skład którego wejdą także pracownicy Urzędu Miejskiego w Koninie. Ponadto, jak wynikało z deklaracji prezydenta, do realizacji zadania zaangażowany będzie Wydział Promocji oraz Działalności Gospodarczej.

- Nasza fundacja to przede wszystkim ludzie – mówiła pani prezes, która się przedstawiła jako ekspert od rynków wschodnich i wymieniła nazwiska oraz dorobek znamienitych współpracowników. - To wysokiej klasy specjaliści od promocji i przedsiębiorczości. Konin będzie wypromowany, będzie rozpoznawalny. Trzeba sprzedać wizerunek Konina, jako miejsca, do którego warto zajrzeć.

Na realizację projektu przewiedziono około miliona złotych pozyskanych w ramach projektu z funduszy unijnych. Na efekty przyjdzie jednak poczekać. Deklaracje są ambitne i przyszłościowe. Czy jednak fundacji uda się w tym krótkim czasie zachęcić do inwestowania w takim fajnym mieście jak Konin? Czyli, czy uda się to, co innym do tej pory się nie udawało.

 

  • Fundacja będzie promować Konin
  • Fundacja będzie promować Konin

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Okazuje się, że radny Urbański miał rację z tymi rynkami wschodnimi
Dodano: 11.04.2013 20:25    Przez: ~observer
Zobacz miasto emerytów i rencistów, bezrobotnych i złodziei !Zapraszamy... Konin się nie rozwija bo komuna trzyma tu łapę.
Dodano: 11.04.2013 21:27    Przez: ~nnn
jaruzelski trzyma nas za morde.módlmy sie.
Dodano: 12.04.2013 09:18    Przez: ~pazurkiewiczowa
JÓZEF, STRACIŁEŚ MÓJ GŁOS, GŁOSY MOJEJ RODZINY I MOICH ZNAJOMYCH!
Dodano: 12.04.2013 10:43    Przez: ~qwerty
avatar GRATULUJĘ FUNDACJI PODPISANIA INTRATNEGO KONTRAKTU. DZIĘKI NASZEMU NACZELNEMU BOLSZEWIKOWI FUNDACJA KTÓRĄ NAWET TRUDNO W KRS ODNALEŹĆ PODPISAŁA KONTRAKT ZA MILION. JA SOBIE WYMYŚLĘ NAZWĘ HIPER-PROMOCJA SUPER-SPECJALISTÓW BEZ ŻADNEGO DOŚWIADCZENIA ——- CZY MOGĘ LICZYĆ NA KONTRAKT ZA MILION
Dodano: 12.04.2013 12:50    Przez: noidupazbita
Jak się komuś chce to niech popatrzy jakie osoby z poromocji i działalności dorobia się na tym na boku... Zresztą jak zawsze ta sama grupa. Ręka rękę myje.
Dodano: 12.04.2013 18:21    Przez: ~zzz
Konin będzie miastem do którego będzie warto zajrzeć -POwiedziała co wiedziała. Tak ma rację-zajrzeć ,przeżegnać się z przerażenia i spiepszać jak najdalej z tej CZERWONEJ WIOCHY
Dodano: 11.04.2013 20:25    Przez: ~TRaktor
Najlepszym specem od wschodu to jest Nowicki tam wykształcony .
Dodano: 11.04.2013 20:43    Przez: ~CCCP
W Warsawie nie opłacili domeny ,w Poznaniu mają siedzibę ale się nie zarejestrowali w KRS.Dlaczego działań w ramach projektu nie można przeprowadzić za pomocą Koniniaków tylko fundacji : Krzak.
Dodano: 11.04.2013 20:44    Przez: ~grzes
bo działaja projektowo jak twierdzi pani prezes
Dodano: 11.04.2013 20:52    Przez: ~:)
i to jest właściwe wyjaśnienie,które powinno zakończyć dyskusję.
Dodano: 12.04.2013 09:19    Przez: ~as
KIEDY nowe zakłady, miejsca pracy, turyści i inwestorzy ?!?!?! pitu pitu że w Burkina Faso o Koninie usłyszą to nas mało interesuje
Dodano: 11.04.2013 20:55    Przez: ~turkuć podjadek
czy jednak fundacji uda się????? nie ważne! ważne jak rozparcelować MILION, a na efekty trzeba poczekać, potem już nikt nie zapyta (rozliczy) to było tak dawno! a fundacja? fundacja upadła!
Dodano: 11.04.2013 20:55    Przez: ~kasandra
No brawo, brawo! Fundacja nie zdążyła na czas opłacić domeny, ani zarejestrować oddziału w Poznaniu. Niezły początek. Skoro tak jej fajtłapowato idzie, że nie potrafi dopilnować zaledwie dwóch spraw formalnych, to strach się bać co będzie dalej. Pani prezes ma rację - fundacja to ludzie. Z takimi ludźmi Konin na pewno zajedzie - na wschód, najdalej do Kramska. A może na Grójcu się skończy. Gdyby to nie było tak żenujące, może byłoby śmieszne.
Dodano: 11.04.2013 21:00    Przez: ~zażenowany
Jeśli fundacja nie potrafi zadbać o taką drobną sprawę, jak opłacenie w terminie domeny internetowej, to czarno widzę tę promocję Konina. Poza tym dalej strona internetowa jest w takim stanie, jak poprzednio, a przecież był czas, aby to zmienić. Jak widać fundacja nie dba zupełnie o własny wizerunek, pewnie tak samo będzie z wizerunkiem i promocją Konina.
Dodano: 11.04.2013 21:01    Przez: ~gregorianus
pewnie kasy nie ma, jak dostanie kasę z Konina, to sobie rózne rzeczy POopłaca
Dodano: 11.04.2013 21:34    Przez: ~zadowoleni będą
milion zł bez przetargu i te śmieszne wymówki kobitki - jak nic przekręt. nie pierwszy w tej kadncji tego Pana!!!!
Dodano: 11.04.2013 21:09    Przez: ~123
to jaka mają stronę i jaką domenę nie opłacili ?
Dodano: 11.04.2013 21:24    Przez: ~januszek
1 z 4
1234>>

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.