Dzisiaj jest czwartek 20 czerwca 2019, imieniny: Bogny, Florentyny, Bożeny WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19672) SPORT FORUM FIRMY (5338) PRACA (61) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
19 / 17oC
Jutropogoda
24 / 16oC
Pojutrzepogoda
21 / 12oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Od juniora do żaka. Wyniki zespołów z okręgu w woj ... (4)Fioletowe wzgórze nad Wartą. Tylko rozpuścić oczy ...

Fundacja będzie promować Konin

Dodano: 11.04.2013 20:14

Do daleko idącej promocji miasta w kraju i za granicą oraz budowy wizerunku Konina zobowiązała się Fundacja Rozwoju Polskiego Eksportu.

Przy okazji podpisania umowy z władzami Konina na realizację zadania pod nazwą „Działalność wspomagająca rozwój gospodarczy, w tym rozwój przedsiębiorczości”, Helena Cieśluk, wiceprezes fundacji, wyjaśniła w Koninie na czym będzie polegała działalność fundacji przez najbliższe kilkanaście miesięcy.

Na wstępie wyjaśniła jednak to, co budziło ostatnio w Koninie kontrowersje, a mianowicie podejrzany adres fundacji i brak strony internetowej, z której można by się dowiedzieć o jej działalności. Jak wynika ze słów pani wiceprezes, brak strony to efekt zniknięcia nie opłaconej w odpowiednim czasie domeny, z której korzystała fundacja. Warszawski adres natomiast pozostaje aktualny, ale fundacja ma także swój oddział w Poznaniu, którego nie zdążyła jeszcze wpisać do KRS. Tyle było wyjaśnień ze strony fundacji po podpisaniu w gabinecie prezydenta Konina – Józefa Nowickiego, umowy na realizację zadania.

- Działamy projektowo – powiedziała Helena Cieśluk w obecności osób, które będą z ramienia fundacji realizować wyznaczone działania. W tym celu powstanie specjalny zespół projektowy, w skład którego wejdą także pracownicy Urzędu Miejskiego w Koninie. Ponadto, jak wynikało z deklaracji prezydenta, do realizacji zadania zaangażowany będzie Wydział Promocji oraz Działalności Gospodarczej.

- Nasza fundacja to przede wszystkim ludzie – mówiła pani prezes, która się przedstawiła jako ekspert od rynków wschodnich i wymieniła nazwiska oraz dorobek znamienitych współpracowników. - To wysokiej klasy specjaliści od promocji i przedsiębiorczości. Konin będzie wypromowany, będzie rozpoznawalny. Trzeba sprzedać wizerunek Konina, jako miejsca, do którego warto zajrzeć.

Na realizację projektu przewiedziono około miliona złotych pozyskanych w ramach projektu z funduszy unijnych. Na efekty przyjdzie jednak poczekać. Deklaracje są ambitne i przyszłościowe. Czy jednak fundacji uda się w tym krótkim czasie zachęcić do inwestowania w takim fajnym mieście jak Konin? Czyli, czy uda się to, co innym do tej pory się nie udawało.

 

  • Fundacja będzie promować Konin
  • Fundacja będzie promować Konin

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Okazuje się, że radny Urbański miał rację z tymi rynkami wschodnimi
Dodano: 11.04.2013 20:25    Przez: ~observer
Zobacz miasto emerytów i rencistów, bezrobotnych i złodziei !Zapraszamy... Konin się nie rozwija bo komuna trzyma tu łapę.
Dodano: 11.04.2013 21:27    Przez: ~nnn
jaruzelski trzyma nas za morde.módlmy sie.
Dodano: 12.04.2013 09:18    Przez: ~pazurkiewiczowa
JÓZEF, STRACIŁEŚ MÓJ GŁOS, GŁOSY MOJEJ RODZINY I MOICH ZNAJOMYCH!
Dodano: 12.04.2013 10:43    Przez: ~qwerty
avatar GRATULUJĘ FUNDACJI PODPISANIA INTRATNEGO KONTRAKTU. DZIĘKI NASZEMU NACZELNEMU BOLSZEWIKOWI FUNDACJA KTÓRĄ NAWET TRUDNO W KRS ODNALEŹĆ PODPISAŁA KONTRAKT ZA MILION. JA SOBIE WYMYŚLĘ NAZWĘ HIPER-PROMOCJA SUPER-SPECJALISTÓW BEZ ŻADNEGO DOŚWIADCZENIA ——- CZY MOGĘ LICZYĆ NA KONTRAKT ZA MILION
Dodano: 12.04.2013 12:50    Przez: noidupazbita
Jak się komuś chce to niech popatrzy jakie osoby z poromocji i działalności dorobia się na tym na boku... Zresztą jak zawsze ta sama grupa. Ręka rękę myje.
Dodano: 12.04.2013 18:21    Przez: ~zzz
Konin będzie miastem do którego będzie warto zajrzeć -POwiedziała co wiedziała. Tak ma rację-zajrzeć ,przeżegnać się z przerażenia i spiepszać jak najdalej z tej CZERWONEJ WIOCHY
Dodano: 11.04.2013 20:25    Przez: ~TRaktor
Najlepszym specem od wschodu to jest Nowicki tam wykształcony .
Dodano: 11.04.2013 20:43    Przez: ~CCCP
W Warsawie nie opłacili domeny ,w Poznaniu mają siedzibę ale się nie zarejestrowali w KRS.Dlaczego działań w ramach projektu nie można przeprowadzić za pomocą Koniniaków tylko fundacji : Krzak.
Dodano: 11.04.2013 20:44    Przez: ~grzes
bo działaja projektowo jak twierdzi pani prezes
Dodano: 11.04.2013 20:52    Przez: ~:)
i to jest właściwe wyjaśnienie,które powinno zakończyć dyskusję.
Dodano: 12.04.2013 09:19    Przez: ~as
KIEDY nowe zakłady, miejsca pracy, turyści i inwestorzy ?!?!?! pitu pitu że w Burkina Faso o Koninie usłyszą to nas mało interesuje
Dodano: 11.04.2013 20:55    Przez: ~turkuć podjadek
czy jednak fundacji uda się????? nie ważne! ważne jak rozparcelować MILION, a na efekty trzeba poczekać, potem już nikt nie zapyta (rozliczy) to było tak dawno! a fundacja? fundacja upadła!
Dodano: 11.04.2013 20:55    Przez: ~kasandra
No brawo, brawo! Fundacja nie zdążyła na czas opłacić domeny, ani zarejestrować oddziału w Poznaniu. Niezły początek. Skoro tak jej fajtłapowato idzie, że nie potrafi dopilnować zaledwie dwóch spraw formalnych, to strach się bać co będzie dalej. Pani prezes ma rację - fundacja to ludzie. Z takimi ludźmi Konin na pewno zajedzie - na wschód, najdalej do Kramska. A może na Grójcu się skończy. Gdyby to nie było tak żenujące, może byłoby śmieszne.
Dodano: 11.04.2013 21:00    Przez: ~zażenowany
Jeśli fundacja nie potrafi zadbać o taką drobną sprawę, jak opłacenie w terminie domeny internetowej, to czarno widzę tę promocję Konina. Poza tym dalej strona internetowa jest w takim stanie, jak poprzednio, a przecież był czas, aby to zmienić. Jak widać fundacja nie dba zupełnie o własny wizerunek, pewnie tak samo będzie z wizerunkiem i promocją Konina.
Dodano: 11.04.2013 21:01    Przez: ~gregorianus
pewnie kasy nie ma, jak dostanie kasę z Konina, to sobie rózne rzeczy POopłaca
Dodano: 11.04.2013 21:34    Przez: ~zadowoleni będą
milion zł bez przetargu i te śmieszne wymówki kobitki - jak nic przekręt. nie pierwszy w tej kadncji tego Pana!!!!
Dodano: 11.04.2013 21:09    Przez: ~123
to jaka mają stronę i jaką domenę nie opłacili ?
Dodano: 11.04.2013 21:24    Przez: ~januszek
1 z 4
1234>>

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.