Dzisiaj jest sobota 15 sierpnia 2020, imieniny: Marii, Napoleona, Stelii WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (16576) SPORT FORUM FIRMY (5518) PRACA (63) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
26 / 18oC
Jutropogoda
24 / 18oC
Pojutrzepogoda
25 / 18oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Wizytówka Ślesina wymagała interwencji. Trwa usuwa ... (2)Zwłoki znalezione w Spławiu. Sekcja wykluczyła udz ... (0)

Tablet za logo

Dodano: 16.04.2013 16:10
Źródło: LM.pl
Święto Powiatu Tureckiego i Gminy Kawęczy ma już swoje logo. Autor znaku graficznego, szóstoklasista z Tokar dostanie tablet, który był pierwszą nagrodą w ogłoszonym przez starostwo konkursie.

Zwycięskie logo zaprojektował Tomasz Ziółkowski, który uczy się w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Tokarach Pierwszych. Komisja konkursowa oceniała  trafność doboru tematu, samodzielność wykonania prac, pomysłowość i oryginalność oraz estetykę wykonania. Zwycięski projekt najlepiej oddał charakter corocznej imprezy organizowanej przez Starostwo Powiatowe w Turku przy współpracy urzędów gmin powiatu tureckiego. Drugie miejsce przypadło Gracjanowi Dzikowskiemu ze Skarżyna, a trzecie zajęła Dagmara Klimas z turkowskiej „Piątki”.

Święto Powiatu Tureckiego to cykliczna impreza organizowana przez Starostwo Powiatowe w Turku i poszczególne gminy. W tym roku partnerem powiatu jest gmina Kawęczyn, a świętowanie rozpocznie się ostatniego dnia maja i potrwa do 2 czerwca.


  • Tablet za logo

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:Powiat turecki,   Kawęczyn,   konkurs

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Brawo dla sześcioklasisty bardzo ładne to LOGO,dzieciak ma sto razy większe pojęcie niż CI,którzy wymyślili wielcy konińscy działacze kultury logo PISENKI DZIECIĘCEJ W KONINIE.KICHA dla Konińskiego LOGO.
Dodano: 16.04.2013 17:28    Przez: ~KREATOR
To nie kwestia gustu. Po prostu nie znasz się na sprawie KREATORZE. To tyle...
Dodano: 16.04.2013 18:37    Przez: ~specjalista ds. marke ...
Drogi specjalisto ds.marketingu wcale się nie dziwię pewnie jesteś zamieszany w wybór koninskiego LOGO,ale ono przypomina różowe klimaty a przecież tu chodzi w większej części o dzieci a nie o MANIFE.
Dodano: 16.04.2013 19:14    Przez: ~KREATOR

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.