Dzisiaj jest poniedziałek 19 sierpnia 2019, imieniny: Bolesława, Juliana, Jana WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18897) SPORT FORUM FIRMY (5346) PRACA (64) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
22 / 16oC
Jutropogoda
23 / 19oC
Pojutrzepogoda
17 / 14oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Rozczarowujący remis Górnika. Punkt, który nie daj ... (0)III liga. Górnik Konin - Nielba Wagrowiec [RELACJA ... (0)

Dachował w rowie

Dodano: 2.05.2013 08:41
Źródło: LM.pl
Dwie osoby trafiły do konińskiego szpitala po wypadku, do którego doszło w Krągoli, gm. Stare Miasto.

Jadący Subaru Impreza 40-latek na zakręcie stracił panowanie nad samochodem, zjechał na lewą stronę jezdni, a potem dachował w rowie.

Na miejscu pojawiły się wszystkie służby ratownicze. Kierowca subaru oraz 23-letni pasażer z ogólnymi obrażeniami zostali przewiezieni do lecznicy.

FOT. KM PSP KONIN 


  • Dachował w rowie
  • subaru2

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Do lecznicy czy Szpitala?
Dodano: 02.05.2013 09:08    Przez: ~fff
fff ale ty jesteś osioł.
Dodano: 02.05.2013 09:16    Przez: ~znawca
LM troche myslenia czlowiek co prawda ssak ale wydaje mi sie ze daleko mu do zwierzecia wiec zamiast lecznica wypadalo by sie wyslowis SZPITAL
Dodano: 02.05.2013 09:19    Przez: ~ja
lecznica jest dla zwierząt, a ludzie mają szpital
Dodano: 02.05.2013 10:38    Przez: ~heh
Jak baran po rowach jeździ to do lecznicy.
Dodano: 02.05.2013 10:45    Przez: ~912
nie ma jak to zazdrosc ludzi ktorych nie stac na taka Impreze :)
Dodano: 02.05.2013 11:08    Przez: ~x0x0x0
Ciebie parówo nawet nie stać na to aby pomysleć co ta impreza mogła zrobić w rękach tego niedorozwoja! A jesli masz jeszcze jakieś mądrości w zanadrzu to podaj nr tel to wytłumaczę ci, dlaczego masz zamknąć japę. Mam nadzieję, że kara będzie surowa!!!!
Dodano: 02.05.2013 12:59    Przez: ~skyline nie rozbity
na impreze stać ale na myślenie za kierownicą już niestety nie...tak się kończy jazda jak kogoś ponosi fantazja.,..
Dodano: 02.05.2013 20:14    Przez: ~zxc
ale z ciebie pajac!! telewizji za duzo ogladasz albo ksiedza co cie na kolanka bierze w niedziele sluchasz!
Dodano: 03.05.2013 11:28    Przez: ~asd
ale z ciebie pajac! telewizji za duzo ogladasz albo ksiedza co cie w niedziele na kolanka za marsa bierze sluchasz...ze skyline niech ci plakat kupi nastepnym razem zamiast marsa.
Dodano: 03.05.2013 11:31    Przez: ~asd
A Tobie trochę rozumku - może ksiądz może inna amba.... Skyline rules pałko
Dodano: 04.05.2013 21:08    Przez: ~pozdro z ko(ka)nina
Kto?
Dodano: 02.05.2013 11:21    Przez: ~X
a policja konska z konina gdzie była....niby sierżant wiktor...????
Dodano: 02.05.2013 11:42    Przez: ~sierżant poskolek
Przede wszystkim to nie był zakręt a prosta droga
Dodano: 02.05.2013 13:00    Przez: ~xxx
oczywiście POLICJA przyjechała na końcu
Dodano: 02.05.2013 13:01    Przez: ~Stach
prawidłowo... pogotowie i straż na pierwszym miejscu.
Dodano: 02.05.2013 13:17    Przez: ~sasasassa
jeżdżą ponad 120 na godzinę,a ulicą poruszają się ludzie, dzieci,może wreszcie ktoś się tym zainteresuje
Dodano: 02.05.2013 13:35    Przez: ~pieszy
Może wreszcie postawią fotoradar na tej drodze i imprezy się skończą...Czy ktoś z rządzących interesuje się tą drogą??? Czy dopiero będzie zainteresowanie, jak będą ofiary???
Dodano: 02.05.2013 14:53    Przez: ~Obserwator
1 z 2
12>>