Dzisiaj jest sobota 19 października 2019, imieniny: Piotra, Pawła, Ziemowita WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18186) SPORT FORUM FIRMY (5384) PRACA (46) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
16 / 12oC
Jutropogoda
17 / 14oC
Pojutrzepogoda
18 / 14oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Wypadek w Brzeźnie. Pracownik utknął na wysokości ... (0)Piłkarska kolejka: Czy Górnik w końcu wygra na wła ... (0)

Dachowanie na A2

Dodano: 14.05.2013 11:29
Źródło: LM.pl
Groźnie wyglądał wypadek, do którego doszło na autostradzie A2 w Jaroszynie (gmina Lądek).

Kierowca peugeota najprawdopodobniej stracił panowanie nad samochodem i uderzył w barierki energochłonne. Następnie auto dachowało na poboczu. Kiedy na miejsce przyjechały służby ratunkowe zdecydowano, że ranny kierowca musi zostać przewieziony do szpitala.

Akcja służb ratunkowych trwała ponad dwie godziny.

Fot. PSP Słupca

  • Dachowanie na A2
  • Dachowanie na A2
  • Dachowanie na A2

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:Słupca,   A2,   gmina Lądek,   policja,   straż,   wypadek,   dachowanie

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

to dwa .........
Dodano: 14.05.2013 13:21    Przez: ~@
zapiedala sie ...włacz myslenie
Dodano: 14.05.2013 13:46    Przez: ~revo
Kierowcy są bezmyślni. Sereotypem jest, że na A2 można jechać ile fabryka. Jak widać na załączonym obrazku jednak nie.
Dodano: 14.05.2013 14:01    Przez: ~koleżka z A2
moje auto wyglądało podobnie przy dachowaniu i na pewno niektórych zdziwi, ale przy prędkości 60 km/h........
Dodano: 14.05.2013 15:38    Przez: ~nm
a co tam nie takie sie klepalo
Dodano: 14.05.2013 19:52    Przez: ~nissan
Po co wam poloki autobany jak wy jeździc nie umiecie co???????????????
Dodano: 14.05.2013 21:39    Przez: ~dojcz
Do dojcz:Naucz się pisać poprawną polszczyzną HANYSIE Z A P C H L O N Y, skoro po Niemiecku nie potrafisz poprawnie się podpisać C I U L U
Dodano: 14.05.2013 21:45    Przez: ~POLAK
nie podniecaj się tak bo na całym swiecie buduje sie autostrady po to by kierowcy mogli się bezpiecznie i w miarę szybko przemieszczać a jak widać polski zascianek tego nie umie się nauczyc
Dodano: 14.05.2013 22:29    Przez: ~tata
niemiec to nie HANYS ,nie obrażaj nas bo nas nie znasz...
Dodano: 14.05.2013 23:35    Przez: ~Hanys
Dachowanie było skutkiem kilku opłat na autostradzie :] , można dostać zawału...
Dodano: 14.05.2013 22:39    Przez: ~Drezyna
polska - jedyny kraj gdzie codziennie dochodzi do wypadków na autostradach
Dodano: 14.05.2013 22:45    Przez: ~456456
A tak masz racje, Niemcy nie pozwalają dalej użytkować samochodów powypadkowych z uwagi na odchylenia geometryczne od parametrów fabrycznych. Polacy zwożę je, wyklepują i na giełde. Niemcy mówią, można jechać takim wozem do setki, powyżej może cię zaskoczyć niemiłe wydarzenie jak tu na fotkach. Niestety Polacy jak tylko poczują drogę gładką jak szklana tafla, mają w genach iście ułańską fantazje, nic na to nie poradzimy.
Dodano: 15.05.2013 01:56    Przez: ~roztropek
ale oni maja 2tys euro srednia my 1200pln
Dodano: 15.05.2013 07:46    Przez: ~y
Taa, może napisz jeszcze, że mamy 600zł brutto średnio. 1200 netto to jest pensja minimum. Średnia jest 2 razy wyższa.
Dodano: 15.05.2013 08:37    Przez: ~aaa
moje auto wyglądało podobnie przy dachowaniu i na pewno niektórych zdziwi, ale przy prędkości 60 km/h.......idiotysm :(