Dzisiaj jest czwartek 9 kwietnia 2020, imieniny: Mai, Dymitra, Dobrosławy WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17066) SPORT FORUM FIRMY (5476) PRACA (19) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
11 / 5oC
Jutropogoda
11 / 5oC
Pojutrzepogoda
12 / 6oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

KORONAWIRUS:
Polecamy:

Yeti na rowerach

Dodano: 17.05.2013 13:41

Ruch Palikota w Koninie ogłosił konkurs i czeka na zdjęcia strażników miejskich na rowerach. Za najlepsze zdjęcia poseł Jacek Kwiatkowski ufundował nagrodę w wysokości 500 złotych.

To odpowiedź na deklarację komendanta Straży Miejskiej w Koninie o „lotnej” brygadzie strażników na rowerach. Z tego, co się udało ustalić, przy sprzyjającej pogodzie jest dwóch rowerzystów na zmianie. Jednośladami strażnicy docierają w miejsca trudniej dostępne. Ruch Palikota, który prowadzi kampanię likwidację Straży Miejskiej w Koninie, na wieść o lotnej brygadzie, zachęca mieszkańców do fotografowania strażników w pracy na rowerach.

-Trochę z nimi jest jak z Yeti, mówi się, że jest, ale nikt ich nie widział – mówi Jarosław Matuszewski z Ruchu palikota. Stąd konkurs. Zdjęcia, można dostarczać do biura poselskiego Jacka Kwiatkowskiego w Koninie do końca września tego roku.

 


  • Yeti na rowerach

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Wczorak jeżdzili około godziny 16.00 przy skarpie koło amfiteatru dwóch strażników na ładnych jasnych rowerkach
Dodano: 17.05.2013 13:51    Przez: ~Darek
Strach i obłęd zaglada w oczy złodziej aferałow i karłów zPOkomuny,cele i psychuszki czekają,zawracanie gitary i pozorowanie troski o obywateli przy totalnym bezrobociu biedzie nie zadziała lepiej rozejrzeć się za szczoteczką do zębów,zegar nieubłagalnie tyka kaski brak czas powiedzieć -sprawdzam.
Dodano: 17.05.2013 14:28    Przez: ~Kacper
Dla mnie nie ważne czy zlikwidują Straż Miejską czy nie , ważne ,że po działaniach Ruchu Palikota zaczęli coś robić. Super akcja
Dodano: 17.05.2013 14:49    Przez: ~Zwolennik ładu
avatar jak chorym trzeba być na umyśle, aby publicznie przyznać się ,,ruchu paligłupa'' przyznać się zboczonego i cynicznego faceta który założył kieckę by przygłupów zrobić w ch....ja.Ciekawe czy oseł Kwiatkowski całuje zboka Krzysia w rękę.Na szczęście cała ta lewacka ideologia śmierci która miała zastąpić ideologię życia czyli ewangelię i chrześcijaństwo w żaden sposób na polski grunt przeszczepić się nie dało i nigdy nie da. Po prostu Polakom nigdy nie da się wmówić iż choroba psychiczna jakim jest pederastia i inne zboczenia seksualne nie są chorobami.Nie przyjęła się nawet nowo mowa w Polsce nigdy nie będzie gejów tylko,, pedały'' ,partnera tylko ,,gacha'' ,partnerki lecz ,,kochanki'' lesbijki lecz,, lesby''. Na szczęście POlwactwo które ideologię gender promuje traci w zastraszającym tempie poparcie , osunęli się nawet od ,,Rudego''najbardziej prymitywne lemingi.A ,,ruch paligłupa&# ...
Dodano: 17.05.2013 14:50    Przez: Tomasz Kobrzycki
Ja jestem za likwidacją SM i popieram Matuszewskiego. Za tą kasę niech lepiej wyremontują drogi
Dodano: 17.05.2013 14:50    Przez: ~PIS
Teraz przynajmniej zaczną jeździć i coś robić. Dobrze, że Matuszewski to nagłaśnia.
Dodano: 17.05.2013 14:52    Przez: ~od urodzenia z Konina
Ja tam RP nie lubię ale ich popieram w tym działaniu.
Dodano: 17.05.2013 14:54    Przez: ~lokalny
I to jest poseł !! ??? Przecież to jest śmieszne czym on się zajmuje !!! A w ogóle to on coś zrobił dla naszego miasta, bo jakoś sobie nie przypominam by media o takich działaniach coś pisały.
Dodano: 17.05.2013 15:11    Przez: ~max
Nie narzekajcie, ktoś coś robi a Wy zaraz krytyka. Dla mnie nie ważne skąd są Ci Panowie. Ważne, że zaktywizują Straż Miejską do działania. Popieram
Dodano: 17.05.2013 16:08    Przez: ~Tomek z topazowej
Już pewno szykują rowery, teraz nie będzie siedzenia w kanciapie he,he
Dodano: 17.05.2013 16:17    Przez: ~zwolennik ludu
Zlikwidować SM !!!. W innych miastach jej nie ma i jakoś da się bez nich żyć np. w Turku. Zaoszczędzoną kasę przeznaczyć na drogi.
Dodano: 17.05.2013 16:20    Przez: ~mam rację
Fajny pomysł. Dla mnie bomba. Niech urzędasy wiedzą, że patrzymy im na ręce. Skończyły się czasy nic nie robienia. Jak nie byłem to teraz jestem zwolennikiem Ruchu Palikota.
Dodano: 17.05.2013 16:25    Przez: ~były PO
Niech Straż Miejska weźmie się do roboty bo się z nimi pożegnamy
Dodano: 17.05.2013 16:27    Przez: ~won
jaka partia taki oseł. nawet pajacem trudno go nazwać. to raczej chołota jest.
Dodano: 17.05.2013 20:37    Przez: ~Lokis
A na czyich rowerach pomykać będą? Pana Prezydenta? Osobiście uważam, że rolki są zdecydowanie tańsze. Jeszcze lepszym rozwiązaniem byłyby riksze. Wtedy mogliby w wolnej chwili (a takich mają sporo) dorabiać i wspierać miejski budżet.
Dodano: 17.05.2013 21:10    Przez: ~Bike
Zgadzam się!Siedlisko SBeków i ich POtomków dawno POwinno być zlikwidowane w całym kraju.
Dodano: 18.05.2013 06:33    Przez: ~chlast!
Z ciebie taki zwolennik ładu jak z koziej dupy trąba a ta cała akcja palancie to tylko po to aby o niektórych było głośno bo chcą do rady miasta bądź na posła się wybrać i doic z kasy takich frajerów jak ty.
Dodano: 20.05.2013 17:21    Przez: ~koninianin
A potem na tej drodze ustawia takiego przygłupa jak ty i rozjadą.
Dodano: 20.05.2013 17:23    Przez: ~kl
To jedź palancie do Turku i zobacz czy przejdziesz chodnikiem bądź zaparkujesz, albo czy nie wdepniesz w gówno, jak tam nie byłeś to się nie odzywaj.
Dodano: 20.05.2013 17:25    Przez: ~k
A KOMU TAK NAPRAWDĘ POTRZEBNA JEST STRAŻ MIEJSKA CHYBA IM SAMYM, CIEPŁA POSADKA, FAJNA KASA DLA SWOJAKÓW I POCIOTKÓW ZA NASZE PIENIĄDZE A PSY JAK SRAŁY TAK SRAJĄ NA CHODNIKACH I TRAWNIKACH, ŚMIECI WYWALANE GDZIE POPADNIE ITD. ITP.
Dodano: 23.05.2013 16:47    Przez: ~ZNIESMACZONY
Kwiatkowski ciesz się bo niedługo koniec kadencji i znowu telefony komórkowe do roboty!!
Dodano: 17.05.2013 13:58    Przez: ~młody
Wie ktoś gdzie studia kończył pan poseł?
Dodano: 17.05.2013 14:58    Przez: ~ciekawa
Pan poseł jeszcze nie skończył uczelni.
Dodano: 17.05.2013 18:29    Przez: ~Piotr
PANOWIE KWIATKOWSKI I MATUSZEWSKI- WYDAJE MI SIĘ ŻE SIĘ BARDZO NUDZICIE W TYM WASZYM BIURZE, ŁADNA FOTA. MOŻE COŚ WRESZCIE POZYTYWNEGO DLA MIESZKAŃCÓW ZROBICIE.......?
Dodano: 17.05.2013 13:59    Przez: ~JOJO
szczerze mówiąc to czesto widzę spacerujących strażników, i o co tyle szumu, oni wykonują swoją pracę, nic więcej
Dodano: 17.05.2013 14:10    Przez: ~atrap
W zeszłym tygodniu byli w parku Chopina złapali mnie na spożywce piwa ale pouczyli szkoda że nie zrobiłem sobie z nimi zdjecia
Dodano: 17.05.2013 14:22    Przez: ~marek
Jak nie widział to niech wyjdzie na ulicę i się rozejrzy
Dodano: 17.05.2013 14:23    Przez: ~miron
Sam jesteś Yeti spójrz w lustro
Dodano: 17.05.2013 14:26    Przez: ~pa
I to jest poseł !! ??? Przecież to jest śmieszne czym on się zajmuje !!! A w ogóle to on coś zrobił dla naszego miasta, bo jakoś sobie nie przypominam by media o takich działaniach coś pisały.
Dodano: 17.05.2013 14:27    Przez: ~max
Rozumiecie coś z tego.Matuszewski ksywa" likwidator" wczoraj likwidował,dziś promuje straż miejską.Nie sądzicie ,oni chyba są nawaleni