Dzisiaj jest sobota 19 października 2019, imieniny: Piotra, Pawła, Ziemowita WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18414) SPORT FORUM FIRMY (5384) PRACA (46) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
13 / 12oC
Jutropogoda
17 / 14oC
Pojutrzepogoda
18 / 14oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
III liga. Górnik Konin - Bałtyk Koszalin [RELACJA ... (0)Wypadek w Brzeźnie. Pracownik utknął na wysokości ... (0)

Policjanci przy pasach

Dodano: 24.05.2013 09:29
Źródło: LM.pl
W pobliżu przejść dla pieszych i dróg rowerowych, można spotkać dziś konińskich policjantów. Wszystko dlatego, że trwa akcja „Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego”.

Mundurowi pojawią się w miejscach, w których najczęściej dochodzi do wypadków z udziałem pieszych i rowerzystów. Będą przypominać o zasadach bezpiecznego poruszania się po drodze.

Funkcjonariusze będą karać tych, którzy próbują przejść przez jezdnię w niedozwolonym miejscu, przejechać rowerem przez pasy, czy nieumiejętnie korzystają z dróg rowerowych.  



  • Policjanci przy pasach

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

w krzakach będą się chować ?
Dodano: 24.05.2013 09:44    Przez: ~edd
Lepiej niech pilnują pijanych kierowców
Dodano: 24.05.2013 10:02    Przez: ~anonim
Jasne, a w tym czasie trzeźwi kierowcy rozjeżdżają ludzi na pasach.
Dodano: 24.05.2013 10:59    Przez: ~Powiew Prawdy
Lepiej niech pilnują pijanych kierowców
Dodano: 24.05.2013 10:02    Przez: ~anonim
NO TAK WKOŃCU ICH WYŚLĄ NA CHODNIKI ALE TO DOPIERO PO WCZORAJSZYM WYPADNU NA TOROWEJ GDZIE ZGINĄŁ ROWERZYSTA A NIESTETY POWINNI PRZY TEJ TOROWEJ TO NONSTOP TAM WAROWC I MANDATY SYPAJ BO TAM NAJWIECEJ KIEROWCY ŁAMIA PRZEPISY!!!!!!!!
Dodano: 24.05.2013 10:04    Przez: ~R
NA ULICY PRZYJAŻNI na 5 osiedlu NAPRZECIW BIEDRONKI SĄ PASY I NOTORYCZNE ZASTAWIANE PRZEJSCIE PRZEZ SAMOCHODY , PRZYPOMINAM ZE PRZEPISY MÓWIĄ O 10 METRACH PRZED PASAMI ,PRZEZ TAKIE PARKOWANIA NIE WIDAĆ PIESZYCH WCHODZĄCYCH ,I TAKA SYTUACJA TAM JEST OD ROKU ,ŻADNEJ REAKCJI ZE STRONY STRAŻY MIEJSKIEJ I POLICJI
Dodano: 24.05.2013 10:31    Przez: ~LEON NOWA PRAWICA
Na nóżkach przyjdą i będą się kręcić w niebezpiecznych miejscach czy rozsiądą się w radiowozie?
Dodano: 24.05.2013 10:06    Przez: ~Powiew Prawdy
A może tak ten czas poświęcić na tzw, pouczenia. I tak na emerytury dla policjantów za 25 lat braknie kasy.
Dodano: 24.05.2013 10:17    Przez: ~Matołek
Wrescie cos innego niz lapanie kierowców.piesi i rowezysci wyzywaja kierowców jak jezdza . a jestem ciekawy jakie beda statystyki po tej akcji.i oby natym sie nie szkaczylo.
Dodano: 24.05.2013 10:39    Przez: ~kiniu driver
bardzo wielu rowerzystów wjeżdża rowerami nagle na przejścia dla pieszych.To jest zabronione i naganne !
Dodano: 24.05.2013 10:39    Przez: ~Karolina
żal wam dupę ściska że policjanci jeżdżą co by nie zrobili to będzie źle.
Dodano: 24.05.2013 10:55    Przez: ~kierujący
O.R.M.O to już chyba rozwiązane,ale jak widać niektórzy członkowie nie rezygnują.
Dodano: 24.05.2013 12:08    Przez: ~nie kierujący
BARDZO DOBRA AKCJA. NARESZCIE NIECH SIE WEZMA ZA TE SWIETE KROWY CO WŁAZA NA PASY JAK KROWY PO POLU! PIESZY TEZ MA OBOWIAZKI... CHODZBY TAKIE ZEBY ROZEJRZEC SIE PRZED PASAMI A NIE WŁAZIC NA PROSTAKA!
Dodano: 24.05.2013 13:00    Przez: ~KIEROWCA.
to jest akcja wymierzona w rowerzystów a nie w pieszych