Dzisiaj jest czwartek 17 października 2019, imieniny: Małgorzaty, Ryszarda, Gabrieli WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18031) SPORT FORUM FIRMY (5383) PRACA (43) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
13 / 12oC
Jutropogoda
15 / 14oC
Pojutrzepogoda
16 / 13oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Po miesiącu przerwy Medyk wraca do Konina, by podj ... (0)Konin. Dzieci z Przedszkola nr 11 uczyły się Kolej ... (0)

Wypadł z drogi

Dodano: 27.05.2013 14:19
Źródło: LM.pl

Konińska policja bada okoliczności wypadku, do którego doszło w Nieborzynie, gm. Kleczew.

Kierowca Volkswagena Golfa na łuku drogi nie opanował samochodu, zjechał na pobocze i dachował. Na miejscu zjawiły się jednostki straży pożarnej z Konina i Budzisławia Kościelnego.

Strażacy zabezpieczyli auto przed powstaniem pożaru i udzielili pomocy przedmedycznej kierowcy Golfa. Mężczyzna został przewieziony do szpitala.

FOT. KM PSP KONIN

 

  • Wypadł z drogi
  • Wypadł z drogi

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

znowu golf, kto tym jeździ?
Dodano: 27.05.2013 14:34    Przez: ~red
znowu golf :D uzytkownicy tych aut dali juz o sobie takie swiadectwo, ze nigdy nie kupie tego auta dla plebsu bo nie chce byc kojarzony z typowym uzytkownikiem tego wieswagena
Dodano: 27.05.2013 14:57    Przez: ~bucu
bucu racja kup sobie dresy i BMW
Dodano: 27.05.2013 17:47    Przez: ~ajajaj
Lepszy wieswagenen,jak francuski lub wloski szrot.Duzo wypadkow z udzialem tych aut,bo to wlasnie one dominuja na drodze,ze wzgledu na swa niezawodnosc
Dodano: 27.05.2013 15:37    Przez: ~alex
niezawodność na wyżej zamieszczonych zdjęciach, kupi golfa i myśli że ma deutsche gute auto - a tak na prawdę podzespoły już albo chińskie albo polskie bo wątpię ze jak wymieniacie części to jedziecie do aso
Dodano: 27.05.2013 15:55    Przez: ~red
sa tak niezawodne, ze wypadaja z drog :D
Dodano: 27.05.2013 15:58    Przez: ~PE EN
Nie obarczaj winą samochodu. Jeśli barana nawet w najlepsze auto zapakujesz to pomyli dach z podwoziem. Jechał szybciej niż potrafił. Golf potrafił więcej niż jego ,,szofer". Hulajnogą mu jeździć nie golfem. Ty nie musisz jeździć golfem. Życzę ci abyś zawsze jeździł takim autem które lubisz.
Dodano: 27.05.2013 17:22    Przez: ~PN
ja mam golf v 2003r. 210 000km.i nic nie wymieniane oprócz opon, i co zatkało kakało
Dodano: 27.05.2013 19:40    Przez: ~em2009
z takim przebiegiem na pewno już lata na tanich zamiennikach, nie masz się czym podniecać
Dodano: 27.05.2013 23:11    Przez: ~red
A co masz jeden z drugim przeciwko POLSKIM podzespołom ? CXhleb tez wpierdalacie japoński, bo lepszy ?
Dodano: 28.05.2013 07:14    Przez: ~WIEŚNIAK
a ty red co taki przeciw zamiennikom????W aso jest ich właśnie najwiecej
Dodano: 28.05.2013 18:35    Przez: ~art
przeciwko zamiennikom nie mam nic tylko śmieszą mnie buraczki co twierdzą gute szfaben technik a mają już połowę części niefabrycznych
Dodano: 28.05.2013 22:49    Przez: ~red
A co ma wypadanie z drogi do niezawodnosci???Jest tych aut najwiecej na drogach,a wiec swiadczy to o ich niezawodnosci.Gdyby byly gó..no warte,to ludzie by ich nie kupowali.A co do czesci aut.Co w tym kraju,jakie czesci teraz nie maja zamiennikow?
Dodano: 27.05.2013 16:07    Przez: ~vwgolf
...zawsze wolniej i ostrożnie.Nie spieszmy się na cmentarz tam dla każdego wystarczy miejsca !
Dodano: 27.05.2013 18:30    Przez: ~Karolina
szybko pojedziesz- wolno cie poniosą.
Dodano: 27.05.2013 18:39    Przez: Artur
A jak szukali w nocy kierowcy uciekł w pola. I na takiego s....a tyle sił operacyjnych skierowano.Dwóch pijaczków postawiło na nogi straż, karetkę i policję. Chore to wszystko.
Dodano: 27.05.2013 18:44    Przez: ~z nieborzyna
wszystko zależy jaki osieł siedzi za kierownicą i nie ma znaczenia czy francuskie czy niemieckie i tak taki sam OSIEŁ pozdr
Dodano: 27.05.2013 21:16    Przez: ~wiron
wiec wynika z tego że najwięcej idiotów jeździ golfami?
Dodano: 27.05.2013 23:12    Przez: ~olo
ej,olo,a Ty umiesz czytac ze zrozumieniem?:)
Dodano: 28.05.2013 13:35    Przez: ~hello
tak to rozumiem, najwięcej wypadków jest opisywanych z udziałem golfów, a skoro to nie wina samochodów tylko ludzi to znaczy to co napisałem wyżej, zresztą nie był bym takim rasistą samochodowych gdybym nie nie spotkał się z tym na żywo