Dzisiaj jest wtorek 17 września 2019, imieniny: Franciszka, Hildegardy, Roberta WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19207) SPORT FORUM FIRMY (5362) PRACA (61) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
13 / 8oC
Jutropogoda
14 / 8oC
Pojutrzepogoda
14 / 8oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Wilki szykują się do nowego sezonu. Sparingi i now ... (0)Po konsekracji, goście udali się do wyremontowanej ... (0)

Końskim Okiem: Wieczni wójtowie

Dodano: 31.05.2013 16:15
Źródło: LM.pl
W regionie jest ich trzech i rządzą nieprzerwanie od 23 lat. Czy wieczni wójtowie czują się przyklejeni do stołków?

Jan Nowak (gmina Kawęczyn), Tadeusz Jankowski (gmina Krzymów) oraz Włodzimierz Fraszczyk (gmina Olszówka) zapracowali sobie na miano dinozaurów samorządu. Zajrzeliśmy do Kawęczyna i Krzymowa sprawdzić, jak żyje się z wiecznymi wójtami.




  • Końskim Okiem: Wieczni wójtowie
  • Końskim Okiem: Wieczni wójtowie
  • Końskim Okiem: Wieczni wójtowie
  • Końskim Okiem: Wieczni wójtowie

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:Końskim okiem,   końskie oko,   wideo,   video

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

W Slesinie niech sie zmieni. Przynajmniej dla mieszkancow wroci MZK
Dodano: 31.05.2013 16:19    Przez: ~p
Czas na zmiany w Golinie, Grodźcu, Krzymowie i Koninie
Dodano: 31.05.2013 16:29    Przez: ~JAK
Czas na zmiany w Grodźcu...
Dodano: 31.05.2013 16:41    Przez: ~a
W Olszówce jest super wójt.
Dodano: 31.05.2013 16:53    Przez: ~ona
brak jego wypowiedzi do feljetonu co zona mu zabonila
Dodano: 01.06.2013 16:47    Przez: ~beata
Gmina olszoka czy to jakis strazak tak sie pozytywnie wypowiada o wojcie a moze jakis zastraszony radny bardzo ciekawe jak sie zada wojtowi jakies pytanie to jego odpowiedz brzmi jak mi zona pozwoli ciekawe czy na walnych zebraniach osp tez sie pyta o pozwolenie wypicia wodeczki zony a ze smieciami to tez jakis przekrent podatek gruntowy to najwyzszy w powiecie
Dodano: 01.06.2013 17:25    Przez: ~b
I na zmianę wójta w Kazimierzu Biskupim!!!! W końcu!!!! Zmieńmy go bo już patrzeć na niego nie można.....
Dodano: 31.05.2013 17:01    Przez: ~K-b
Jak dobrze rządzi i jeszcze nie kradnie to jest ok
Dodano: 31.05.2013 18:43    Przez: ~Bicz
hehe, jak elektorat w Krzymowie, szczepidle i Brzeźnie tu dzież i okolicach to 60% rodzinki wójta to jak można zeskoczyć ze stołka... cała rodzinka korzysta to i głosuje na pupila, dożywotnia posadka zagwarantowana więc to się nie zmieni niestety...
Dodano: 31.05.2013 18:49    Przez: ~cała familia wójta ...
Głosowanie na wójta, prezydenta, burmistrza jest na szczęście głosowaniem bezpośrednim. Głosujemy bezpośrednio na człowieka nie na partię. Bonzowie partyjni mają tu mniej do gadania.
Dodano: 31.05.2013 19:15    Przez: ~912
POPIERAM W GRODŹCU POWINIEN SIE ZMIENIĆ I TO PRZED POPRZEDNIMI WYBORAMI I TO Z CAŁĄ TĄ PO......LONĄ RADĄ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dodano: 31.05.2013 20:23    Przez: ~M
Jak wybieracie, tak macie. Władza się bawi, wszystkie festyny obleci a wy co z tego macie? Do każdego stołka trzeba dojrzeć, mieć wiedzę, znać zasady działania różnych gałęzi gospodarki. Wybiorą takich a później stale narzekają. Skoro Wam przy wyborach wystarczy, że jeden umie śpiewać, inny tańczyć itd. itp. i na tych głosujecie, to Wasz problem. Musicie zmienić mentalność ludzi, co jak widać nie wszyscy mają w tym interes, bo tak im wygodnie.
Dodano: 01.06.2013 09:46    Przez: ~recepta
W gminach koryto jest mniejsze, więc i partyjne bonzy się tam tak nie pchają jak w takim Koninie na wyprzódki. Ludzie potrafią docenić dobrego gospodarza, więc że w takiej gminie Olszówka rządzi nieprzerwanie pan Fraszczyk to mnie wcale nie dziwi. Swego czasu koledzy z wiadomej partii pokazali mu, żeby się za bardzo nie pchał na wyższe stołki. Dzięki temu w Olszówce dzieje się dobrze, a już wyżej nie, bo przy korycie znajdują się dwuleworęczni aparatczycy. A już to co dzieje się w Koninie po prostu woła o pomstę do nieba!
Dodano: 31.05.2013 20:40    Przez: ~sąsiad Krawat
w Olszówce dzieje sie dobrze? nie rozsmieszaj mnie prosze Cie mieszkam w tej gminie i jakos tego "dobrze" nie widze od kilku dobrych lat. znajac zycie przed wyborami sie zacznie cos dziac zeb znowu mu poparcie nie spadlo. szkoda tylko ,ze nie ma konkurenta bo najwyzsza pora na zmiany
Dodano: 02.06.2013 08:44    Przez: ~ja
A byłeś kiedy na wyborach?
Dodano: 02.06.2013 10:35    Przez: ~ge
1 z 5
12345>>