Dzisiaj jest wtorek 22 października 2019, imieniny: Halki, Kordiana, Kordelii WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18506) SPORT FORUM FIRMY (5387) PRACA (42) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
14 / 12oC
Jutropogoda
14 / 11oC
Pojutrzepogoda
16 / 13oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Luźna gierka: Dwa trudne testy przed Medykiem na k ... (0)Baja Europe łupem Kamena Rally Team. Pierwsi w gen ... (0)

Fotografie z wyspy

Dodano: 4.06.2013 11:31
Gdzie: Golina, Dom Kultury
Kiedy: 7 czerwca, godz. 17.00
Wstęp: Wolny

Wernisaż fotografii Mai Piórskiej pt. "Bornholm, wyspowe klimaty" , Dom Kultury w Golinie, 7 czerwca 2013, godz. 17.00, wstęp wolny

Maja PIÓRSKA  urodzona w Brzeszczach, od 1970 roku mieszka w Świnoujściu. Laureatka kilku konkursów fotograficznych m.in. w 1997r. wyróżnienie w konkursie „Barwy jesieni” Wolińskiego Parku Narodowego, w 1998 roku dwie I nagrody za wiosnę i jesień w konkursie „4 pory roku na 44 wyspach” organizowanym przez Urząd Miasta Świnoujście,  w 2000 roku II nagroda w konkursie „Zwiastuny wiosny” Wolińskiego Parku Narodowego.

Wystawiała swe prace m.in. w Galerii” Spółdzielni Mieszkaniowej „Słowianin”, w Klubie „Stella Maris”, Galerii ART Miejskiego Domu Kultury, w salach wystawowych Miejskiej Biblioteki w Świnoujściu, w salach wystawowych Wolińskiego Parku Narodowego i w salach wystawowych Międzynarodowego Domu Kultury w Międzyzdrojach, w Bibliotece Miejskiej w Wągrowcu oraz podczas festiwalu „Ińskie Lato Filmowe” w Ińsku. Ulubione tematy to krajobrazy – ciekawe i mało znane zakątki wysp Wolin, Uznam i Karsibór oraz wyspy Bornholm.

 

  • Fotografie z wyspy

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:dom kultury Golina,   wystawa,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.