Dzisiaj jest poniedziałek 23 września 2019, imieniny: Bogusława, Tekli, Liberta WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19350) SPORT FORUM FIRMY (5364) PRACA (62) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
10 / 10oC
Jutropogoda
18 / 15oC
Pojutrzepogoda
15 / 13oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Baja Szczecinek. Trudny rajd za słupczanami z Kame ... (0)Podejrzana o zabójstwo syna została zwolniona z ar ... (0)

Powódź w wieżowcu

Dodano: 5.06.2013 16:24
Źródło: LM.pl
Zalany korytarz, klatka schodowa, niektóre mieszkania i winda. Tak po ostatnich ulewach wygląda wieżowiec przy ul. Karłowicza 10 w Koninie.

Podczas ubiegłotygodniowej burzy z gradem mieszkańcy jednego z wieżowców na Zatorzu zmagali się z kataklizmem wewnątrz budynku. – Wyszłam na klatkę i zobaczyłam, że z rury leci woda jak z hydrantu. Wspólnie z sąsiadami wiadrami zbieraliśmy wszystko i wylewaliśmy za okno, bo nie nadążaliśmy biegać do łazienek, żeby wylewać tą wodę – mówi jedna z mieszkanek.
Na jednym zalaniu się nie skończyło. Dwa dni później, mieszkańcy znowu zmagali się z wodą na korytarzu. Boją się każdego deszczu, bo sytuacja może się stale powtarzać.



Powiadomiona o sytuacji spółdzielnia mieszkaniowa „Zatorze” przysłała na miejsce pracownika. Ten jednak zakleił rurę silikonem i poszedł. Mieszkańcy natomiast domagają się generalnego remontu wieżowca. Jak mówi wiceprezes spółdzielni, na to będą musieli poczekać około dwóch lat. 


  • Powódź w wieżowcu

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Pierwszy!!!
Dodano: 05.06.2013 16:30    Przez: ~odbyt
Jestem mieszkańcem w tym syfie SM ZATORZE . Kto takiego idiotę, nieuka wybrał prezesem. Całe lata był jeden idiota, teraz jest 3.Myślę że jak zmieni się OPCJA to dobieżemy się wam do dupy panowie prezesi. To wy jesteście na nasze usługi, a nie odwrotnie.
Dodano: 09.06.2013 19:53    Przez: ~Pierwszy rzucę kamie ...
musicie poczekac 2 lata ludzie bo nowicki ma duzo premii do rozdania swoim kolegom zanim opusci koryto.
Dodano: 05.06.2013 16:38    Przez: ~guru
Przecież to nie Nowicki finansuje remonty spółdzielczych wieżowców. Lokatorzy uchwalili zbyt mały fundusz remontowy i muszą czekać 2 lata na wymianę rury. Może zatrudnili w zarządzie spółdzielni złodziei? Mieszkańcy domów jednorodzinnych nie powinni fundować mieszkańcom Zatorza rury.
Dodano: 05.06.2013 19:27    Przez: ~912
w zarzadzie spoldzielni sa koledzy nowickiego a jezeli nadal nie rozumiesz, ze to wszystko to jedna banda pod jego patronatem to bardzo mi przykro. trzeba byc slepym aby nie zauwazyc co ten komuch zrobil z naszym miastem.
Dodano: 06.06.2013 11:36    Przez: ~wojewoda
Zatorze, to jeden wielki smród i karaluchy... Pozdro i współczuję...
Dodano: 05.06.2013 17:01    Przez: ~R
smród to masz w dupie
Dodano: 12.06.2013 17:57    Przez: ~ghfyjghkjj
wyłączcie tą głupią muzyczkę w tle filmiku bo tylko wkurza !!!!!
Dodano: 05.06.2013 17:14    Przez: ~M
ZATORZE TO OSIEDLE BRUDASOW
Dodano: 05.06.2013 17:15    Przez: ~gg
sam jestes jaak osiedle brudasów pedale
Dodano: 12.06.2013 17:56    Przez: ~hsgajdhsjkfd
Hydraulicy w spółdzielniach. Mi kazał wymieniać rury w kuchni gdy kapało z odpływu muszli. BRAWO NIEUKU JEDEN.. silikon lepiony OD ZEWNĄTRZ zostanie wręcz wypchnięty przy pierwszej lepszej burzy.Takie rury na szybko to można co najwyżej poxyliną zalepić. Ja od 5 lat walczę ze spółdzielnią by w końcu naprawili opierzenie dachu, bo woda rozbija się ludziom o parapety i okna po 3 dniach od umycia brudne jakby kto błotem rzucał.. z nimi się nie da wygrać. Położą kostkę brukową (na dodatek beznadzienie jakoś sztukowaną i bez ładu i składu) i myślą że spółdzielnia wielka...
Dodano: 05.06.2013 17:17    Przez: ~Sasasae
No z tymi brudasami to przesadziłeś! Nie można w ten sposób generalizować wszystkich ludzi z osiedla!!!
Dodano: 05.06.2013 17:35    Przez: ~kaja
powiedzcie lepiej kto dał wam pozwolenie na rozbudowe lokali nazwijmy to gospodarczych przed budynkami kałowicza 10 i chopina 1 -nikt nie zbierał podpisów rozbudowali i tyle brawa....
Dodano: 05.06.2013 17:40    Przez: ~mieszkaniec
Nie płacz tylko zwolnij tego nieroba prezesa. Czemu baranie mu tyle płacisz? Zorganizuj walne zebranie członków spółdzielni i wymów pracę prezesowi. Co? Nie chce się? Lepiej płakać ośle?
Dodano: 05.06.2013 19:31    Przez: ~PS
Pan " prezes " POWALAAAAAAAA ...........
Dodano: 05.06.2013 17:40    Przez: ~q
Mi dach przecieka i nie płacze i sam muszę kleić, mało tego wy dostaliście od spółdzielni gratis sylikon do zalepienia i człowieka, który to zrobił. Ja niestety musiałem sam kupić lepik i jeszcze sam go założyć.
Dodano: 05.06.2013 17:49    Przez: ~xxx
hm... ja za to płacę wysoki czynsz