Dzisiaj jest czwartek 9 kwietnia 2020, imieniny: Mai, Dymitra, Dobrosławy WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17065) SPORT FORUM FIRMY (5476) PRACA (19) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
7 / 5oC
Jutropogoda
11 / 5oC
Pojutrzepogoda
12 / 6oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

KORONAWIRUS:
Polecamy:

Muszla do magistratu

Dodano: 20.06.2013 15:29

Muszlę klozetową przekazali prezydentowi Konina członkowie Ruchu Palikota. To nawiązanie do braku solidnych toalet na bulwarze nadwarciańskim w Koninie. 

- W obliczu nie wywiązania się z obietnicy zbudowania toalet na bulwarze nadwarciańskim, pragniemy wnieść symboliczny wkład , aby przyspieszyć powstanie tego jakże potrzebnego mieszkańcom Konina obiektu – napisali do gospodarza miasta inicjatorzy akcji.

Członkowie Ruchu Palikota tłumaczą, że chcą w ten sposób zaapelować od włodarzy miasta aby skończyli z pustymi obietnicami, których nie można zrealizować. - Koniec z obietnicami – mówi Jarosław Matuszewski z Ruchu Palikota. - Głośno się mówi o aktywizacji bulwarów, zbliżają się Dni Konina i jak widać minął rok od obietnic prezydenta Nowickiego, a porządnych toalet ciągle nie ma. Te, które są tylko szpecą. Nie mogą z nich kofzystać osoby niepełnosprawne anu rodzice z małymi dziećmi. 

Nietypowy prezent sfinansował poseł Jacek Kwiatkowski z Ruchu Palikota. Na piętro Urzędu Miejskiego został wniesiony w specjalnej lektyce. Prezydent Konina nie miał jednak okazji osobiście przyjąć tego prezentu, ponieważ w chwili odwiedzin Ruchu Palikota był zajęty. Muszlę, bez spłuczki, pozostawiono więc w sekretariacie wraz z prośbą o odpowiedź prezydenta.

- Na tle tych pięknych bulwarów, z których chcemy być dumni, są te prowizoryczne ubikacje, które wyglądają słabo, więc aby przyspieszyć realizację obietnicy sprzed roku, przekazujemy prezydentowi tę oto muszlę – potwierdził przed prezydenckim gabinetem Marcin Nowak.

 

  • Muszla dla prezydenta Konina
  • DSC03289
  • DSC03296
  • DSC03298
  • DSC03299
  • DSC03304
  • DSC03306
  • DSC03307
  • DSC03308
  • DSC03314
  • DSC03318
  • DSC03320
  • DSC03322
  • DSC03326

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

trzeba było mu rzucić ten kibel pod nogi, sam cwaniak załatwia się w marmurach a mieszkańcy muszą w krzakach
Dodano: 20.06.2013 20:18    Przez: ~starówka
Jak zwykle Ruch Palikota zajmuje się pierdołami... ! Moim zdaniem są ważniejsze sprawy, które czekają na rozwiązanie!! Może zaczniecie szukać inwestorów, którzy mogliby zainwestować w nasz lokalny rynek i nowe miejsca pracy. Jeżeli Pan Kwiatkowski udostępni zdjęcie jak ściska rękę nowemu pracodawcy, którego zachęcił , sprowadził do nas i dał pracę minimum 20 osobom z Konina, wówczas pofatyguje się i uścisnę dłoń w/w politykowi.
Dodano: 20.06.2013 15:56    Przez: ~Sz. Pan.
Mamy nowego króla kibli w Koninie - to poseł Pelargonia, jak ktoś tu trafnie napisał
Dodano: 20.06.2013 16:58    Przez: ~Faja
Jak można porównywać toaletę na bulwarach z bezrobociem w regionie konińskim? Czy widzi Pan pewną dysproporcję tematów priorytetowych, jakimi powinni się zajmować nasi politycy? Dobrze więc proszę przekazywać więcej takich cegiełek to uszczęśliwicie mieszkańców i na pewno oddadzą na was głos w wyborach. No bo ba... przecież zwróciliście uwagę na bardzo ważną sprawę niecierpiącą zwłoki do rozwiązania!! Tak trzymać ...
Dodano: 20.06.2013 17:42    Przez: ~Sz. Pan.

KOMENTARZE

To jest prezydent miasta w którym mieszkamy i nie jest to śmieszne. Nie trzeba tego prezydenta lubić ale szanować wypada.
Dodano: 20.06.2013 15:41    Przez: ~jakitaki
avatar Nigdy więcej obietnic bez pokrycia. Jak miasto nie ma na coś pieniędzy to niech nie obiecuje gruszek na wierzbie dla poklasku. Chcemy obiecanej toalety na bulwarach. Bulwary miały aktywizować mieszkańców a obecnie wykluczają np.: osoby niepełnosprawne, które nie mogą skorzystać z toalety.
Dodano: 20.06.2013 15:46    Przez: Jarosław Matuszewski
szanowac ? tego komuniste i klamce? chyba sobie zartujesz...
Dodano: 20.06.2013 15:56    Przez: ~ww
co tu dodać błazenadę urządzają, w tym są dobrzy wszystko pod publikę.
Dodano: 20.06.2013 16:11    Przez: ~pod publikę
PAJACUJECIE i nic więcej
Dodano: 20.06.2013 16:13    Przez: ~nokaut
Hmm, jakoś wasz guru Poseł Pelargonia, jakoś do dnia dzisiejszego nie pokazał nikomu, nie mówiąc o realizacji swojego programu wyborczego z którym szedł do wyborów w którym podobno mówił że ma pomysł na rozwój Konina
Dodano: 20.06.2013 16:53    Przez: ~brzoza z brzeźna
jaruś matuszewski, co ty dobrego zrobiłeś w życiu dla ludzi? jesteś żenujący.
Dodano: 20.06.2013 16:57    Przez: ~pucio
Teraz włodarze zastanowią sie jak coś obiecają. Bravo
Dodano: 20.06.2013 17:04    Przez: ~ala
Panie Matuszewski, proszę powiedzieć to waszemu lokalnemu guru.
Dodano: 20.06.2013 17:15    Przez: ~ciekawy
Patrzeć na ręce prezydentowi i to koniecznie. OK. Łapka w górę.
Dodano: 20.06.2013 17:17    Przez: ~Piotr
Wielki podziw. Fajny pomysł .Tak trzymać. Zmiany muszą być.
Dodano: 20.06.2013 17:18    Przez: ~czubaka
Kogoś tu boli, że to Prezydenta mieszkańcy zaprosili na grilla, a nie Kwiatkowskiego. Trzeba było szybko wymyśleć jakąś przykrywkę to wymyślili kibel. Żenada. Palikociarnia, coś konstruktywnego a nie wieczna zabawa
Dodano: 20.06.2013 18:45    Przez: ~Olaf z Berlina
Przestań człowieku pajacować powiedz lepiej w jakiej partii będziesz po kolejnych wyborach jak kwiatki przesadzą? bo Po to już chyba nie!!!!!
Dodano: 20.06.2013 19:03    Przez: tomasz maro
MATUSZEWSKI POWOŁUJECIE SIĘ NA NIE WYKONANE OBIETNICE W ZWIĄZKU Z TOALETAMI - CZY WYMIENIĆ PANU ILE OBIETNIC NIE ZREALIZOWAŁ KWIATKOWSKI ZE SWEGO PLANU WYBORCZEGO PALIGŁUPKI!!!
Dodano: 20.06.2013 19:52    Przez: tomasz maro
Panie Matuszewski Dni Konina nie będzie na bulwarach widać jak Pan zna swoje miasto bulwary są zalane i tylko wasz Ruch może tam sobie pochodzić!!!
Dodano: 20.06.2013 20:05    Przez: tomasz maro
ale jesteś tomaszu maro dokładny, widzę, że akcja zabolała SLD
Dodano: 20.06.2013 20:09    Przez: ~PIS
To miasto tylko krytykuje, sami coś zróbcie zanim skrytykujecie, idźcie się o coś poproś urzędnika to się dowiecie dlaczego trzeba robić takie wyraziste akcje
Dodano: 20.06.2013 20:14    Przez: ~zatorze
Popieram akcje
Dodano: 20.06.2013 20:16    Przez: ~za
Bo jak się z mordą wchodzi, to ty się dziwisz. Nigdy nie miałem problemów by uzyskać jakąkolwiek informację
Dodano: 20.06.2013 20:41    Przez: ~kiszony kukumber
O, widzę że w ruchu palikociarni działają byłe gliny. Gdzie on juz nie był. To jakaś zbieranina nieudaczników.
Dodano: 20.06.2013 21:31    Przez: ~Lacosta
jaki poseł taka aktywizacja. poprzez sedes.
Dodano: 20.06.2013 22:23    Przez: ~dostawca żelu do wł ...
Bardzo się akurat mylisz to że Nowicki nic nie robi to widać gołym okiem ale moim zdaniem ważniejsze jest rozliczanie z innych zobowiązań a nie z toalet na bulwarach. Podpisujesz sie PiS to dla Ciebie propozycja - trzeba zająć się kotami w schronisku reflektujesz?
Dodano: 21.06.2013 08:31    Przez: tomasz maro
po co kible? Lepiej żulom za prąd zapłacić na nadrzecznej
Dodano: 20.06.2013 15:44    Przez: ~mmm
Jak zwykle Ruch Palikota zajmuje się pierdołami... ! Moim zdaniem są ważniejsze sprawy, które czekają na rozwiązanie!! Może zaczniecie szukać inwestorów, którzy mogliby zainwestować w nasz lokalny rynek i nowe miejsca pracy. Jeżeli Pan Kwiatkowski udostępni zdjęcie jak ściska rękę nowemu pracodawcy, którego zachęcił , sprowadził do nas i dał pracę minimum 20 osobom z Konina, wówczas pofatyguje się i uścisnę dłoń w/w politykowi.
Dodano: 20.06.2013 15:56    Przez: ~Sz. Pan.
Najpierw miasto musi przygotować tereny inwestycyjne by mieć ofertę. Dzisiaj inwestor może co najwyżej szalery wybudować.
Dodano: 20.06.2013 16:32    Przez: ~Ooop
robić szopkę to każdy głupi potrafi ale zaproponować coś mądrego to już gorzej, tylko pajaców z siebie zrobiliście
Dodano: 20.06.2013 15:57    Przez: ~edd
avatar Wszystko można określić mianem "pierdoła". Najlepiej nie robić nic, albo narzekać ? Z takich "pierdół" składa się wszystko, dlatego przekazaliśmy naszą "cegiełkę" na poczet budowy toalet.
Dodano: 20.06.2013 16:01    Przez: Marcin Nowak
A nie sądzi Pan że powinniście to przekazać pomysłodawcy, który był odpowiedzialny za projekt, gdyż już na tym etapie toalet nie było.
Dodano: 20.06.2013 16:51    Przez: ~ehekś
Jak można porównywać toaletę na bulwarach z bezrobociem w regionie konińskim? Czy widzi Pan pewną dysproporcję tematów priorytetowych, jakimi powinni się zajmować nasi politycy? Dobrze więc proszę przekazywać więcej takich cegiełek to uszczęśliwicie mieszkańców i na pewno oddadzą na was głos w wyborach. No bo ba... przecież zwróciliście uwagę na bardzo ważną sprawę niecierpiącą zwłoki do rozwiązania!! Tak trzymać ...
Dodano: 20.06.2013 17:42    Przez: ~Sz. Pan.
Z WPISU WNIOSKUJE ŻE KOLEJNY DZIARSKI POLITYK Z RUCHU NIEPEŁNOSPRAWNYCH KTÓRZY NIE MOGĄ SIĘ ZAŁATWIĆ NA BULWARACH!!!
Dodano: 20.06.2013 19:56    Przez: tomasz maro
Widać Ruch Palącego Kota nie ma co porabiać z Panami Jackiem i Jarkiem na czele, może wzięli byście się do roboty która coś miastu i obywatelom przyniesie pożytecznego, a nie tylko skandale i rozrywki wam w głowach, takie same darmozjady jak peło jesteście, dokładnie pajacujecie tylko jak klauny i nic dobrego nie robicie. Sami dajecie obietnice bez pokrycia bądź obiecujecie gwiazdki z nieba a te małolaty i mniejszości za wami lecą jak muchy do G... bo co im pozostało, nikt nie zajmuje się ich pierdołami to palikot to wykorzysta i naobiecuje złotych gór byle by krzyżyk na niego postawili. Kiblami się przejmujecie a o całym projekcie to już szkoda mówić, że ten projekt też był jednym z wielu które miały nabić kasy konińskim "biznesmenom", jaka turystyka wodna jak barka 1,5 roku stała bo odpłynąć nie mogła, zastanówcie się jak będą bulwary wyglądały jak woda zejdzie, na razie sra... do wody można a wam się kible w głowach marzą ...
Dodano: 20.06.2013 16:40    Przez: ~zbulwersowany dziecin ...
daj spokój