Dzisiaj jest piątek 19 stycznia 2018, imieniny: Henryka, Mariusza, Erwina WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (23912) SPORT FORUM FIRMY (5123) PRACA (66) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
1 / -1oC
Jutropogoda
0 / -3oC
Pojutrzepogoda
0 / -2oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Porozumienie Górnika i Tura 1921. ,,Rozmowa, a nie ... (20)ZE PAK jednak będzie ogrzewał Konin. Podpisano por ... (53)
jesteś tutaj: Strona głównaAktualnościNapisz list do ojca

Napisz list do ojca

Dodano: 22.06.2013 11:38

Rusza druga edycja konkursu „List do ojca” skierowanego do uczniów klas V i VI . Organizatorami konkursu są: Komisja Rodziny i Polityki Społecznej Senatu RP oraz zespół Tato.Net Fundacji im. Cyryla i Metodego. Na terenie powiatu konińskiego, tureckiego i kolskiego organizatorem konkursu jest biuro senatorskie Ireneusza Niewiarowskiego.

Jego celem jest skierowanie uwagi opinii publicznej na zagadnienia związane z niezastąpioną rolą ojca w życiu dziecka, zaangażowanie jak największej liczby szkół w propagowanie roli ojca w budowaniu harmonii rodzinnej i procesie wychowawczym dzieci, tworzenie lokalnych środowisk wspierających kulturę odpowiedzialnego ojcostwa, propagowanie przykładów dobrego godzenia życia rodzinnego z pracą zawodową ojców rodzin, zainteresowanie senatorów rolą ojców w polskich rodzinach, a w szczególności w życiu i rozwoju emocjonalnym dziecka.

Szkoły wraz z biurem senatorskim zorganizują okręgowy etap konkursu. Przedmiotem konkursu są prace pisemne w formie listu do ojca. Prace będą oceniane przez jury powołane przez senatorów. Następnie wyróżnione prace zostaną przesłane do Komisji Rodziny i Polityki Społecznej Senatu RP. Do 30 czerwca szkoły mają czas na zgłoszenie się do konkursu. Przesłanie prac do biur senatorskich musi nastąpić do 15 października, a wyłonienie zwycięzcy etapu okręgowego – do 22 października. Spotkanie finalistów konkursu połączone z oficjalnym ogłoszeniem wyników etapu ogólnopolskiego odbędzie się w Senacie RP do końca listopada.

W ubiegłej edycji praca, która w regionie zajęła I miejsce otrzymała wyróżnienie na etapie ogólnopolskim.

 

  • Napisz list do ojca

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:Napisz list do ojca,   senator,   Ireneusz Niewiarowski,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

Chcesz być powiadamiany o nowych komentarzach w tej dyskusji?

KOMENTARZE

Z moim nie mam kontaktu jest albo pijany albo otumaniony w młodości był w PZPR teraz jest w PO psychika mu siadła kompletnie dobrze choć że nie czuje jak mu wybieram kase z portfea
Dodano: 22.06.2013 12:45    Przez: ~Seba
Ja mogę napisać żeby zapłacił kiedyś na syna alimenty i się zainteresował ze ma syna 15 letniego? Nie można jego nazwać ojcem?
Dodano: 22.06.2013 13:59    Przez: ~samotna matka
Napisz do ojca, napisz do matki... Cztery. Napisz do lubej dziewczyny... Że ostra kula pierś mą przeszyła. O pół do drugiej godziny..
Dodano: 22.06.2013 14:33    Przez: ~Zapiewajło

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.