Dzisiaj jest sobota 19 października 2019, imieniny: Piotra, Pawła, Ziemowita WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18219) SPORT FORUM FIRMY (5384) PRACA (46) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
15 / 12oC
Jutropogoda
17 / 14oC
Pojutrzepogoda
18 / 14oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
III liga. Górnik Konin - Bałtyk Koszalin [RELACJA ... (0)Wypadek w Brzeźnie. Pracownik utknął na wysokości ... (0)

Wypadł z drogi

Dodano: 9.07.2013 17:59
Źródło: LM.pl
Do konińskiego szpitala trafił pasażer BMW, którego auto dachowało w Jabłkowie, gm. Kramsk.

Kierujący BMW na łuku jezdni stracił panowanie nad samochodem, wypadł z drogi i dachował. Na miejscu zjawiły się trzy jednostki straży pożarnej z Konina i Kramska. – Z chwilą przybycia strażaków na miejsce zdarzenia, dwie podróżujące osoby znajdowały się na zewnątrz pojazdu – informuje Sebastian Olesiak, rzecznik KM PSP w Koninie.

Rannego pasażera przewieziono do lecznicy. Kierowca BMW nie wymagał hospitalizacji.

FOT. KM PSP 

  • Wypadł z drogi

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Wrotki na dachach aut montuję.
Dodano: 09.07.2013 18:06    Przez: ~bussiman
trzy jednostki strazy ? w sile ilu chlopa do jednej bmki ?? a jak by autobus dachował ? ilu przyjedzie ! ? brak zajecia ! ?
Dodano: 09.07.2013 18:19    Przez: ~gospodarka.....
takiego 15letniego rumaka to trzeba krutko trzymac !!hahahah
Dodano: 09.07.2013 18:22    Przez: ~subaru
dziecko.... pisz po ludzku .... krÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓtko się pisze
Dodano: 09.07.2013 18:42    Przez: ~asdas
takie ładne e36 było ...
Dodano: 09.07.2013 18:41    Przez: ~asd
łodziaki przyjechali na goscinne pokazy kaskaderskie ;)
Dodano: 09.07.2013 19:22    Przez: ~xoxoxoxo
Bmw-bedziesz miec wypadek
Dodano: 09.07.2013 19:52    Przez: ~lukas
BMW Burakowóz Młodzieży Wiejskiej
Dodano: 10.07.2013 18:23    Przez: ~chirek
Rannego pasażera przewieziono do lecznicy dla zwierząt HA HA
Dodano: 09.07.2013 20:19    Przez: ~1444$$$
Zawiedliście mnie. Ani powiązania z polityką, ani z ***'eami. Coś się popsuło. A może zmądrzeliście?
Dodano: 09.07.2013 20:33    Przez: ~Gość
oni są z Kramska ale kiedyś mieszkali w łodzi wiec maja blachy łódzkie małolat kozaczył i wyleciał z drogi.... daj małolatowi prawojazdy i BMW w końcu Bolid Młodzieży Wiejskiej
Dodano: 09.07.2013 20:35    Przez: ~ktoś
hahahah — ten samochod to juz taki synonim totalnego wiesniactwa i braku gustu... wozidlo remizowe - wolalbym maluchem jezdzic niz tym autem dla ludzi z iq ponizej 60. efekty widac.
Dodano: 09.07.2013 20:48    Przez: ~gorge
Bo Ciebie koleś na takie auto stać w życiu nbie będzie i Ci najzwyczajniej w życiu żal dupsko ściska - dlatego bzdety piszesz... Auto jak auto, więc w czym problem ? To że kierowiec wariat nie znaczy ża auto złe, bo na 100% jest (było) lepsze niż te nowe betki robione na sztukę, tyle że ma toto ma pewnie tylny napęd i wymaga więcej od kierownika - proste...
Dodano: 09.07.2013 22:11    Przez: ~WIEŚNIAK
na takie bmw kogos nie stac? chyba bezdomnego... stary niemiecki szrot, ktorego na zachodzie sie pozbywali zeby nie zlomowac a kupowaly go polaczki, ktorych na nic porzadnego stac nie bylo. nie pisz chlopie, ze kogos nie stac na auto, ktore warte jest maksymalnie 3000 zl....
Dodano: 09.07.2013 22:55    Przez: ~ALFA
Weź człowieku przestań pieprzyć jak potłuczony bo jeśli podpisujesz się ALFA to pewnie dlatego że latasz Alfą, ale to nie powód do tego by mówić że wszystkie BMW są burakowozami etc. Ja akurat jeśli nie mam znaczka Ford lub Rover albo Jaguar na aucie to się do niego nie przymierzam, ale nie powiem że ktoś jeździ burakowozem bo ma betke...jego sprawa - lubi to jeździ. Lepiej niech jeździ takim autem niż tymi obsranymi wózkami z marketu na kółkach z dołożonym dachem i silnikiem od kosiarki.
Dodano: 10.07.2013 08:18    Przez: ~WIEŚNIAK
1 z 3
123>>