Dzisiaj jest piątek 5 marca 2021, imieniny: Adriana, Fryderyka, Oliwii WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17697) SPORT FORUM FIRMY (5587) PRACA (63) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
-2 / -2oC
Jutropogoda
3 / 1oC
Pojutrzepogoda
1 / -1oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Naczelna Organizacja Techniczna za transformacją e ... (0)Wierzę w słuszność starań na rzecz elektrowni jądr ... (29)

Dwóch chętnych do śmieci

Dodano: 17.07.2013 16:44
Źródło: LM.pl
Koniński PGKiM oraz wrocławska SITA. To dwie firmy, które złożyły oferty w przetargu na odbieranie odpadów komunalnych w Koninie.

Miasto ogłosiło przetarg na początku czerwca. Dziś otwarte zostały koperty. Jak informuje wiceprezydent Marek Waszkowiak, swoje oferty złożyły tylko dwie firmy. Pierwszą z nich jest Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej. Drugą - SITA Zachód Sp. z o.o. z Wrocławia, która jest częścią międzynarodowej grupy SUEZ zajmującej się energetyką i ochroną środowiska. – Oferty zostały odczytane i przekazane do analizy komisji konkursowej – mówi Marek Waszkowiak.

Wyniki przetargu będą znane najwcześniej w przyszłą środę. Firma, która wygra zajmować się będzie gospodarką śmieciową w Koninie przez niespełna dwa lata.


  • Dwóch chętnych do śmieci

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.



DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Koninskie SLD podało na swoim fejsie: Informacja z ostatniej chwili !! Przetarg na śmieci rozstrzygnięty !!Wygrali Francuzi. Nasz PGKiM odpadł. Co takiego mają Francuzi, czego nie ma PGKiM ?
Dodano: 17.07.2013 16:55    Przez: ~french
Ktoś ujawnia info z UM ?
Dodano: 17.07.2013 17:04    Przez: ~spy
Na pewno ten sam co doniósł na swoich kolegów do lokalnej prasy
Dodano: 17.07.2013 17:30    Przez: ~Pytek
już usunęli z facebooka to info, chyba się zorientowali jaką gafę zrobili, ciekawe czy ktoś się tym zajmie...
Dodano: 17.07.2013 18:56    Przez: ~sławko
Lepiej niech LM zadzwoni do urzędu i się dowie.... jakoś wyniki są już znane.... także biada nam ....
Dodano: 17.07.2013 19:05    Przez: ~asdasfas
To ujawnienie tajemnicy przed zakonczeniem konkursu, za to jest prokurator
Dodano: 17.07.2013 19:38    Przez: ~prawo i pieść
Hmm, co niektórzy nie beknęli ostatnio za rozwalenie konkursu
Dodano: 17.07.2013 20:16    Przez: ~komisja
"Co takiego mają Francuzi, czego nie ma PGKiM ?" - odpowiedź jest prosta. Niższą cenę, wyższy poziom usług.
Dodano: 18.07.2013 06:19    Przez: ~realista
Szef P G K i M zapewne dostanie premię na koniec roku od prezydenta?
Dodano: 18.07.2013 08:58    Przez: ~cal
Jakiś czas temu były już spotkania z prezydentem i kilkoma radnymi z danych osiedli ( około miesiąc temu ), na jednym z nich byłem i już wtedy podawali jakie opłaty będziemy ponosić za wywóz śmieci mimo, że ofert przetargowych jeszcze nie było :)
Dodano: 18.07.2013 12:23    Przez: ~JankoJJ
Grzebali sie a teraz do likwidacji,tak to na wsi jest
Dodano: 17.07.2013 17:14    Przez: ~poszla czolgiem
Myśleli,myśleli aż wymyśleli przecież nawet małe dziecko wie o co w tym burdlu chodzi,kasiora już podzielona a nasi niech sprzątają przydrożne rowy i lasy bo jest okropnie.
Dodano: 17.07.2013 17:27    Przez: ~chłopcy od Bakuna
Muszkat z PAK-u sponsoruje ŚLĄSK WROCŁAW a teraz my mamy sponsorować resztę dolnośląskiej stolicy?G ó w n o mamy nie włodarzy miejskich, g ó w n o umieją załatwić, własny interes ponad wszystko, napchana własna kieszeń ważniejsza aniżeli dobro ogółu.K u r w a co to za j e b a n y ustrój w tym komunistycznym p i e r d o l o n y m grajdołku? OKRADAJĄ NAS NA KAŻDYM MOŻLIWYM KROKU, JEDYNY POMYSŁ JAKI MI PRZYCHODZI DO GŁOWY TO OKRADAĆ WŁAŚNIE TYCH ZŁODZIEI Z UM.
Dodano: 17.07.2013 17:56    Przez: ~MANIAK um
A mi jest obojętne kto będzie wywoził śmieci. Powinna wygrać firma która zaoferuje najniższą cenę. Jeżeli przegra firma konińska to prezes do wymiany. Nie ma również wątpliwości że jeżeli firma konińska przegra to jej pracownicy będą i tak zajmowali się wywozem śmieci z Konina ale jako podwykonawcy. Chyba że firma wrocławska dogada się z Bakunem. Tak czy inaczej, trzeba pilnie obserwować ten przetarg.
Dodano: 18.07.2013 11:10    Przez: ~mieszkaniec
A gdzie Bakun
Dodano: 17.07.2013 18:04    Przez: ~kono
jak to gdzie -udaje że się wyrabia z odbiorem po okolicznych gminach..
Dodano: 17.07.2013 20:57    Przez: ~gość
gosc cieciu parkingowy ty udajesz ze potrafisz kobiecie dobrze zrobic i ci nikt tego nie wypomina
Dodano: 19.07.2013 07:03    Przez: ~!!!
PGKIM to najwieksze zło nieroby i nygusy
Dodano: 17.07.2013 18:16    Przez: ~facet
to dlaczego podnieśli opaty od lipca skoro dziś był przetargpaństwo zł.......
Dodano: 17.07.2013 19:04    Przez: ~obserwator
do facetco ty możesz wiedzieć....nie jest to łatwy kawałek chleba, Sam jestes nierób. Śmieci powinna wywozić firma z konina a nie obcych wpuszczać na własne podwórko.
Dodano: 17.07.2013 19:28    Przez: ~mieszkanka
od swoich nie wezma bo sie wyda, od obcych, raczka raczke myje....
Dodano: 17.07.2013 20:04    Przez: ~arsen lupin
Wg mojej wiedzy UM w Koninie łamie prawo. Komunikat o wysokości ofert powinien niezwłocznie po otwarciu pojawić się na BIP. Komunikat o wysokości zaoferowanych cen nie jest informacją o rozstrzygnięciu przetargu. Jeżeli jutro do godz. 10 nie pojawi się stosowny komunikat, będę zmuszony powiadomić o tym fakcie prokuraturę.
Dodano: 17.07.2013 21:08    Przez: ~paragraf
Otwarcie ofert jest jawne, można przyjść i wynotować, nie ma obowiązku publikacji. Jest obowiązek publikowania wyników postępowania, a to było tylko otwarcie ofert(tak sądzę).
Dodano: 17.07.2013 21:50    Przez: ~jm
To czemu leniwe dziennikarki lm-a nie poszły do UM na otwarcie ofert i nie wynotowały, kto ile dał? Teraz wszyscy byśmy wiedzieli, a tak to jest czeski film. Co za grajdoł, nawet lokalny portal je władzy z ręki.
Dodano: 17.07.2013 23:03    Przez: ~pusta micha
1 z 3
123>>