Dzisiaj jest środa 18 września 2019, imieniny: Stefanii, Irmy, Stanisława WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19583) SPORT FORUM FIRMY (5362) PRACA (60) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
9 / 9oC
Jutropogoda
14 / 8oC
Pojutrzepogoda
14 / 11oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Zmarł wieloletni dyrektor SP3 - Ryszard Nijakowski ... (2)Szczepionka poróżniła konińskich radnych. Zadecydu ... (4)

Rowerzysta pod kołami

Dodano: 5.08.2013 12:39
W Tomaszewie (gmina Olszówka) na drodze wojewódzkiej nr 263, samochód potrącił rowerzystę. 24-latek zginął na miejscu.

Kierujący oplem vectrą podczas wyprzedzania audi A3, stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w prawidłowo jadącego rowerzystę. 24-letni rowerzysta mimo reanimacji zmarł na miejscu.

Przyczyną tragedii była prawdopodobnie nadmierna prędkość z jaką poruszał się kierowca opla, 32-letni mieszkaniec gminy Dąbie. Okazało się również, że sprawca wypadku był pod wpływem alkoholu. W tej sprawie prowadzone jest śledztwo pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Kole.


  • Rowerzysta pod kołami

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:policja Koło,   potrącenie,   śmiertelny wypadek,   rowerzysta

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

pijany czy po użyciu kierowca byle jakiego pojazdu mechanicznego TO MORDERCA NA DRODZE I TAK POWINIEN BYĆ KARANY ZA ZABÓJSTWO
Dodano: 12.08.2013 12:13    Przez: ~były lub max
Dla pijanych kierowców powinni przywrócić karę śmierci, oko za oko!
Dodano: 5.08.2013 12:41    Przez: ~jen
do paki szmaciarza i tyle, dożywocie bez możliwości wcześniejszego zwolnienia i oczywiście niech zapierdala od świtu do nocy na rzecz rodziny zabitego
Dodano: 5.08.2013 19:30    Przez: ~zxc
nic ci do tego gdzie byłem i co widziałem, średnio 9 godzin dziennie spędzam za kierownicą i po wódzie nie wsiadam do samochodu.... GŁOŚNO MÓWIĘ STOP PIJAKOM ZA KIEROWNICĄ a jeśli ci się to nie podoba to cóż - walnij kielicha i do przodu
Dodano: 5.08.2013 21:55    Przez: ~zxc
i teraz niech typa zamkną! Zabił skurwiel !
Dodano: 5.08.2013 12:48    Przez: ~pll

KOMENTARZE

Dla pijanych kierowców powinni przywrócić karę śmierci, oko za oko!
Dodano: 05.08.2013 12:41    Przez: ~jen
263 to jest droga wojewódzka - brawo dziennikarze lm.pl wujek Google nie gryzie
Dodano: 05.08.2013 12:42    Przez: ~komentator
przecież to jest wojewódzka czego sie czepiasz
Dodano: 05.08.2013 14:45    Przez: ~.
Jak zwykle -ten sam tekst-co weekend tem sam komentarz -a nawet cząściej niż co weekend...
Dodano: 05.08.2013 19:11    Przez: ~s
Masz gościu problem z czytaniem tekstu ze zrozumieniem??? Tego uczą w pierwszej klasie podstawówki !!!
Dodano: 06.08.2013 07:49    Przez: ~viki
pierwszy
Dodano: 05.08.2013 12:44    Przez: ~maniak lm
A gdzie byla straz miejska z fotoradarem ? Jak to mozliwe, ze pomimo istnienia tej cudownej formacji i fotoradarow o ktorych sie spiewalo, ze poprawiaja bezpieczenstwo do tego doszlo ?
Dodano: 05.08.2013 12:46    Przez: ~on
Jedyne co fotoradary poprawiają ,to sytuacje finansową Miast i Gmin.
Dodano: 05.08.2013 13:44    Przez: ~on
Straż miejska była w mieście.
Dodano: 05.08.2013 14:36    Przez: ~Qń
i teraz niech typa zamkną! Zabił skurwiel !
Dodano: 05.08.2013 12:48    Przez: ~pll
"opelem" ... kto pisze te artykuły? przecież tego nie da się czytać..... żałosne
Dodano: 05.08.2013 13:05    Przez: ~czytelniczka
nie wiem o co ci chodzi... czytaj uwazniej
Dodano: 05.08.2013 14:47    Przez: ~.
przez takich debili coraz mniej mnie wkurzają fotoradary przy drogach
Dodano: 05.08.2013 13:07    Przez: ~edd
Mnie tak że by Mnie wkurzały , gdyby były słusznie ustawiane tam gdzie potrzeba i poprawia to bezpieczeństwo a nie tam gdzie się na nich najwięcej zarabia , gdyby na tej drodze był fotoradar może by się tragedia nie wydarzyła , a lepiej fotoradar postawić gdzie ,100m przed rondem na Paderewskiego gdzie wiadomo że każdy przed rondem zwalnia...
Dodano: 05.08.2013 13:39    Przez: Krzysiek1750
jeżeli chodzi o debili to by na każdej ulicy musiał stać fotoradar żeby się go trochę bali, więc co za różnica czy stoi tu czy tam, jak ktoś ma sraczkę zamiast mózgu to i gumową taczką krzywdę sobie zrobi albo innym
Dodano: 05.08.2013 13:57    Przez: ~edd
do pierdla go dać na mordercę
Dodano: 05.08.2013 13:15    Przez: ~olo
tak to jest jak gówniarze dostają prawo jazdy !!!!! - to bomba na drodze!!!!!! - słyszałam opinie, że starszym ludziom należy zabierać prawo jazdy - ale jakoś nie słyszałam żeby prowadzący samochód starszy człowiek spowodował wypadek ze skutkiem śmiertelnym!!!!!!
Dodano: 05.08.2013 13:56    Przez: ~stary
Kodeks Hammurabiego.196. Jesli obywatel wybil oko jednemu z obywateli, należy wybic jego oko.229. Jesli budowniczy wybudowal komus dom, a dziela swego nie wykonał trwale i dom, który wybudowal zawali sie i zabije własciciela domu, budowniczy ten poniesie kare śmierci.230. Jesli przez to zabil syna wlasciciela domu, bedzie zabity syn tego budowniczego. Proste prawo i przejrzyste.Hammurabi na pewno dał by sobie z nim rade ! już by był zimny:)
Dodano: 05.08.2013 13:16    Przez: ~:)
to co sie dzieje na drogach to jakas masakra. JAde sobie w miare szybko koło setki gdzie mozna jechac 90. To jest szybko ale nie niektórym nie wystarcza. Musza wyprzedzić wikec to robią, na zakretach i gdzie sie da. Jechałem ostatnio taka droga to w ciagu 15 minut byly 3 sytuacje gdzie kolesie jechali na czołówke i ten z przeciwka musiał hamowac zeby gosc sie zmiescił. PRawko jazdy tak ale od 27 lat!!! Nie dla małolatów
Dodano: 05.08.2013 13:36    Przez: ~cwoki
Sprawca wypadku miał 32 lata, czyli wg. twoich kryteriów, już od 5 lat jeździłby samochodem. Niestety rozum nie zawsze przychodzi z wiekiem.
Dodano: 05.08.2013 15:19    Przez: ~mat
1 z 3
123>>