Dzisiaj jest wtorek 17 września 2019, imieniny: Franciszka, Hildegardy, Roberta WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19389) SPORT FORUM FIRMY (5362) PRACA (61) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
8 / 8oC
Jutropogoda
14 / 8oC
Pojutrzepogoda
14 / 8oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Wilki szykują się do nowego sezonu. Sparingi i now ... (0)Po konsekracji, goście udali się do wyremontowanej ... (1)

Tragedia w kopalni

Dodano: 29.08.2013 19:16
Źródło: LM.pl
Do śmiertelnego wypadku doszło w Kopalni Węgla Brunatnego „Adamów”. Zginął 26-letni pomocnik wiertacza.

Na terenie odkrywki Koźmin zewnętrzna firma wierciła otwór odwodnieniowy przy wale przeciwpowodziowym Warty. Podczas prac 26-latek został uderzony łyżką wiertnicy. Jak podaje portal górniczy nettg.pl, mężczyzna doznał rozległych obrażeń ciała. Zmarł w szpitalu.  

Do tragicznego wypadku doszło w miniony wtorek. Turkowska policja o nim jednak nie poinformowała. Jego okoliczności i przyczyny bada Okręgowy Urząd Górniczy w Poznaniu oraz Państwowa Inspekcja Pracy w Poznaniu. 


  • Tragedia w kopalni

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

zatrudnia się ludzi z ulicy za marne pieniądze aby było taniej to teraz się będą prezesi martwić jak to zamiesc pod dywan SZKODA MŁODEGO CZŁOWIEKA ale będzie jego wina zobaczycie tak musi być TO JEST UKŁAD
Dodano: 29.08.2013 20:03    Przez: ~PIOTR Z KWB KONIN
szkoda człowieka,taki młody,
Dodano: 29.08.2013 19:24    Przez: ~jan
Po 12 godz robisz,na stare lata nie będziesz mógł sie wysrrać ,a to co zarobisz już odkładaj na lekarstwa.Oszołom z PO o takich roboli chodzi.Za mało godz.robisz pracuj po 15.
Dodano: 30.08.2013 08:39    Przez: ~Wit
zatrudnia się młodych ludzi przez spółkę krzak za marne grosze prezesi zgarniają kasę i wyszło to co wyszło szkoda młodego
Dodano: 30.08.2013 03:28    Przez: ~derek
:( smutne że tak młoda osoba odchodzi...
Dodano: 29.08.2013 21:04    Przez: ~marta

KOMENTARZE

szkoda człowieka,taki młody,
Dodano: 29.08.2013 19:24    Przez: ~jan
To już nie ma oddziałów wiertniczych? Odwodnienia robił TWI a teraz co prywatna firma???
Dodano: 29.08.2013 19:46    Przez: ~Kary
TWI W ADAMOWIE????
Dodano: 29.08.2013 23:58    Przez: ~XXX
zatrudnia się ludzi z ulicy za marne pieniądze aby było taniej to teraz się będą prezesi martwić jak to zamiesc pod dywan SZKODA MŁODEGO CZŁOWIEKA ale będzie jego wina zobaczycie tak musi być TO JEST UKŁAD
Dodano: 29.08.2013 20:03    Przez: ~PIOTR Z KWB KONIN
ten chłopak był po studiach na AGH a nie z ulicy....
Dodano: 29.08.2013 20:27    Przez: ~gosc
Człowiek po AGH też mieszka przy jakiejś ulicy.
Dodano: 29.08.2013 21:00    Przez: ~Oń
ciekawe skąd masz takie rewelacyjne wiadomości???
Dodano: 29.08.2013 22:30    Przez: ~zxc
rodzinie takim głupim gadaniem na pewno nie pomożesz...
Dodano: 29.08.2013 22:31    Przez: ~zxc
Nikt nie wie jaką stratę poniosła rodzina! A cala sytuacja jest jedna wielka niewiadoma. Po samym wypadku nie zostalo wezwane pogotowie ratunkowe, tego "mezczyzne" dowieziono do szpitala w Turku dopiero po ok. 2 godz. od zdarzenia. Szpital w Turku przeprowadzil operacje po czym ze wzgledu na brak aparatury zazadzil przewiezienie "mezczyzny" do szpitala w Koninie. Koninski szpital nie przyjal "mezczyzny" ze wzgledu na brak miejsc skierowal go do Słupcy. Nastepstwem tego wszystkiego była smierc ów "mezczyzny" Sama prokuratura która zajmuje się tą sprawa byla zdziwiona faktem ze dostala informacje o wypadku dopiero po godzinie 22. Czy "mezczyzna" po ciezkiej operacji powinien byc przewozony? Czy to wszystko tak musiało sie skonczyc?
Dodano: 05.09.2013 00:15    Przez: ~Anonym
A czy policja w Turku o czymkolwiek informuje? Wszystko schowane pod dywanem.
Dodano: 29.08.2013 20:06    Przez: ~noss
Musi informować? Jakoś nie widzę powodu żeby o wszystkim informować publicznie. Dosyć sieczki informacyjnej nas zalewa. Do życia to nikomu nie jest potrzebne.
Dodano: 30.08.2013 12:50    Przez: ~O!
:( smutne że tak młoda osoba odchodzi...
Dodano: 29.08.2013 21:04    Przez: ~marta
ano smutne ale tak to jest: ktoś musi na was robić materialistki jedne :)
Dodano: 30.08.2013 08:54    Przez: ~za wszelką cene
ty najpierw zarob na siebie sam
Dodano: 30.08.2013 10:01    Przez: ~babas
nie martw sie o mnie, nikt nie musi na mnie pracować
Dodano: 30.08.2013 22:46    Przez: ~za wszelką cenę
[*}
Dodano: 29.08.2013 21:26    Przez: ~marta
a kogo to niby policja miała informować?????
Dodano: 29.08.2013 21:41    Przez: ~zyx
a czemu to ukrywano?
Dodano: 29.08.2013 21:44    Przez: ~?????
Jak i niedawno spadł kabel do szybu w Kop. Węgla Kamiennego na Śląsku - oczywiście firma zewnętrzna.
Dodano: 29.08.2013 21:48    Przez: ~hajer
Dlaczego spóznione informacje jak na Sląsku spadł kabel i zabił ludzi to odrazu było głosno