Dzisiaj jest poniedziałek 26 sierpnia 2019, imieniny: Marii, Natalii, Sandry WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18878) SPORT FORUM FIRMY (5346) PRACA (61) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
21 / 20oC
Jutropogoda
28 / 22oC
Pojutrzepogoda
29 / 22oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Przełamanie Majera, wygrana Górnika! Trzy czerwone ... (0)Medyk wciąż liderem, choć z AZS Wrocław nieźle się ... (0)

Strażacy na zawodach

Dodano: 3.09.2013 12:17

Na stadionie miejskim w Ślesinie odbyły się VIII powiatowe zawody sportowo – pożarnicze Ochotniczych Straży Pożarnych.

Do zmagań stanęło 17 drużyn z gmin powiatu konińskiego wyłonionych w zawodach gminnych, w tym 5 drużyn kobiecych. Zawody zgodnie z regulaminem zostały rozegrane w dwóch konkurencjach: ćwiczenia bojowe oraz sztafeta pożarnicza 7 x 50 m z przeszkodami. Po zaciętej rywalizacji pierwsze miejsce zajęli druhowie z OSP Roztoka, gmina Kleczew. Na podium znaleźli się również druhowie z OSP Kuchary Kościelne, gmina Rychwał zajmując drugie miejsce oraz druhowie z OSP Szyszyńskie Holendry, gmina Ślesin zajmując trzecie miejsce.

W grupie drużyn kobiecych pierwsze miejsce na podium zajęły druhny z OSP Kałek, gmina Krzymów, drugie miejsce druhny z OSP Spławie, gmina Golina oraz trzecie miejsce druhny z OSP Kazimierz Biskupi. Zwycięzcy zawodów otrzymali puchary oraz pamiątkowe medale. Zawody sędziowali strażacy z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Koninie.

 

Zdjęcia: kpt. Robert Soliński.

  • Strażacy na zawodach
  • zaw2
  • zaw3
  • zaw4
  • zaw5
  • zaw6

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:Ślesin,   stadion miejski,   PSP Konin,   OSP,   powiat koniński,   zawody pożarnicze,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

A czasów nikt nie poda?
Dodano: 03.09.2013 13:30    Przez: ~strażak
Na zdjęciach pompa z silnikiem Syreny 101?Jeszcze takie zabytki używacie w XXIw?W internecie pompa o takich parametrach z silnikiem czterosuwowym Hondy kosztuje 500zeta,czy generalizmusa Pawlaka nie wstyd?
Dodano: 03.09.2013 15:28    Przez: ~druch
Pompa widoczna na zdjęciu jest warta 12 tyś złotach, znawco...
Dodano: 03.09.2013 15:55    Przez: ~1
Generalismus Pawlak w zarządzie głównym ma ceny specjalne bo z czegoś żyć musi.Ile ta pompa ma lat znawco?
Dodano: 03.09.2013 17:51    Przez: ~druch
Generalnie kilkanaście lat, ale jeśli zajrzeć do środka, to poszczególne części mają po kilka miesięcy. Jest to typowa pompa sportowa, której koszt wynosi 12 600 u p. Jana Wyszogrodzkiego.
Dodano: 03.09.2013 20:14    Przez: ~1
Kup sobie Syrenkę i powymieniaj części na nowe to może uznają że to sportowa Alfa Romeo.
Dodano: 03.09.2013 20:56    Przez: ~druch
1. OSP Roztoka (gm. Kleczew) 96,95 s.2. OSP Kuchary Kościelne (gm. Rychwał) 97,22 s.3. OSP Szyszyńskie Holendry (gm. Ślesin) 97,33 s.4. OSP Zastruże (gm. Rzgów) 97,45 s.
Dodano: 03.09.2013 15:54    Przez: ~s
Czy ktoś widział artykuł o przejechaniu pieszego w Leśnictwie? Co tam się stało?
Dodano: 03.09.2013 20:08    Przez: ~xsd
A OSP MIKORZYN JAKI CZAS ????????
Dodano: 03.09.2013 20:18    Przez: ~MKN
co to interesuje jaki czas ?co ?
Dodano: 03.09.2013 21:42    Przez: ~king
ogółem był słaby poziom sztafeta powyżej 59 s. bojówka zaledwie 38 za mało treningów i perfekcji jeszcze daleko wam do wygrania wojewódzkich
Dodano: 03.09.2013 21:54    Przez: ~znawca
byłem na zawodach i wstyd że ponad czterdziestolatki wygrały zawody w grupie A gdzie ta młodzież nie mają siły a może za dużo przy kompach siedzą BRAWO OSP ROZTOKA cały czas na fali
Dodano: 03.09.2013 22:07    Przez: ~porażka
No bo jak taka Roztoka ma wtyki to wszystko załatwi , no właśnie tacy starzy a wygrali no POMYŚL sobie to nie boli , trzeba mieć wejścia u sędziów a Roztoka je ma i dlatego też wygrała . Taka jest prawda i trzeba się z tym pogodzić ze OSP Kuchary Kościelne naprawdę wygrały
Dodano: 07.09.2013 16:29    Przez: ~ggggggggg
Rozwaliłeś/łaś mnie tym wpisem .
Dodano: 07.09.2013 16:34    Przez: ~yy
A Cwaniaków z Lichenia nie było?
Dodano: 04.09.2013 00:15    Przez: ~Bigos
Gratulacje dla pierwszych czterech drużyn /ROZTOKA KUCHARY SYSZENSKIE CHOLENDRY ZASTRUŻE/wszystkich dzieliła sekunda to od sędziów zależało kto szybciej paluch na stoper położył bardzo wyrównany poziom tych czterech drużyn
Dodano: 04.09.2013 11:26    Przez: ~strażak
A nikt z Gminy Rzgów nie zajął żadnego miejsca? Czy w ogóle nie brali udziału?
Dodano: 04.09.2013 12:44    Przez: ~Rzgowianka
1 z 2
12>>