Dzisiaj jest środa 15 lipca 2020, imieniny: Włodzimierza, Henryka, Egona WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17480) SPORT FORUM FIRMY (5512) PRACA (28) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
19 / 16oC
Jutropogoda
20 / 13oC
Pojutrzepogoda
20 / 14oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Letnie koncerty MDK w ogrodzie Muzeum Okręgowego w ... (0)Ruszyła sprzedaż biletów na mecz Medyka Konin z Ol ... (1)

Zabawy wśród książek

Dodano: 4.09.2013 07:56
Źródło: LM.pl
Dziecięca filia Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Kole przygotowuje się do kolejnego już cyklu zajęć z elementami biblioterapii.

Zajęcia w bibliotece przeznaczone są dla dzieci w wieku od sześciu do dziewięciu lat. Na cotygodniowe spotkania składa się nie tylko głośne czytanie książek, ale także gry i zabawy twórcze. Ciekawe i ważne są także zajęcia z elementami biblioterapii. Czytając dzieciom określone historia można pomóc im w wielu trudnych sytuacjach takich jak np. pierwsze dni w nowej szkole.

Zajęcia rozpoczną się 30 września i potrwają do 16 czerwca. Spotkania odbywać się będą w poniedziałki w godzinach od 15.30 do 17.30. O uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń Można zapisywać się telefonicznie lub mailowo (tel. 63 21 78 005; e-mail: a.pietruszka@biblioteka-kolo.pl).


  • Zabawy wśród książek

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Pierwszy!!!
Dodano: 04.09.2013 09:31    Przez: ~u
Proponuję jawne komplety z Historii Ojczystej i języka polskiego tak aby zapobiec wynaradawianiu Polaków w ich Ojczyżnie.
Dodano: 04.09.2013 11:38    Przez: ~karol

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.