Dzisiaj jest niedziela 26 stycznia 2020, imieniny: Pauli, Polikarpa, Pauliny WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (20769) SPORT FORUM FIRMY (5460) PRACA (41) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
2 / 0oC
Jutropogoda
3 / 3oC
Pojutrzepogoda
6 / 3oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Alicja może chodzić! Potrzebuje operacji za pół mi ...Górnik Konin skończył obóz i zremisował czwarty zi ... (0)

W milczeniu przez Zagórów

Dodano: 7.09.2013 19:15

Kilkaset osób przeszło dzisiaj ulicami Zagórowa w marszu milczenia i pamięci.

Marsz zorganizował Gazeta Słupecka, rodziny, sąsiedzi i przyjaciele 15-letniej Patrycji i 18-letniego Wiktora. Chłopak poniósł śmierć w wypadku samochodowym, a piętnastolatka zmarła w szpitalu. Brała wcześniej narkotyki. Te dwie tragedie łączy osoba 21-letniego Kamila K. Uczestnicy marszu uważają, że mężczyzna powinien trafić do więzienia.


 
Kamil K. został skazany za spowodowodowanie dwa lata temu śmiertelnego wypadku po pijanemu i skazany na rok więzienia. Jednak jego adwokat złożył apelację. Mężczyzna twierdzi, że nie kierował wówczas samochodem. Termin kolejnej rozprawy wyznaczono na 25 września tego roku. Mężczyzna przebywa na wolności. 

Natomiast sprawa 15-letniej Patrycji, którą w sierpniu znaleziono na podwórku Kamila K. pozostaje niewyjaśniona. Prokuratura nie ma jeszcze wyników badań, które potwierdziłyby czy dziewczyna przedawkowała wówczas narkotyki. Na razie Kamiliowi K. przedstawiono dwa zarzuty: posiadanie narkotyków, za co grozi do 3 lat pozbawienia wolności i udzielenie ich innym, za to z kolei grozi 8 lat więzienia. 

 

 

 

  • W milczeniu przez Zagórów

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:Zagórów,   marsz milczenia,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Prawie się wzruszyłem, nie no ;__; Gdzie byliście jak potrzebowali pomocy. Czemu nie reagowaliście? Marszów wam się teraz zachciało.
Dodano: 7.09.2013 19:58    Przez: ~trzeźwo_myślący
NIe ma co winić gościa za drugą sprawę bo na pewno nikt jej nic nie sile nie wciskał , każdy swój rozum ma kto nie chce ten nie weźmie i rodziców tej dziewczyny też nie jest wina bo nie da się upilnować dziecka na tyle żeby zapobiec czemuś co cieżko przewidzieć. TAKIE JEST ZYCIE stwierdzam z przykrością ( R.I.P)
Dodano: 7.09.2013 20:16    Przez: ~KONINI@K
marsz milczenia???? kto to wymyślił ??? Ani jedno ani drugie swięte nie było. Wiktor świrował autem czesto w słupcy wiec nic dziwnego ze mieli wypadek a co do tej Patrycji rozumu nie miała ze narkotyki przedawkowała ???!!! nie zdziwie sie jak Kamil K dostanie zawiasy!!!!! LUdzie pilnujcie lepiej swoich dzieci!
Dodano: 8.09.2013 08:46    Przez: ~Karolina
nie żałuje takich ludzi (trzeba było niedawać dzieciom na narkotyki), się ćpa to się ma, a nie winnego szukają, winni to są ci co się naćpali i pojechali a nie ci co sprzedali, nie chcesz nie kupuj, a nie pretensje do kogoś tam
Dodano: 8.09.2013 10:54    Przez: ~Kumosiak Tomasz
może i nikt na siłę nie wciskał,ale dziewczyna wycieńczona leżała na jego posesji więc powinien przynajmniej odpowiadać za nieudzielenie pomocy,...no chyba że nie zauważył że się przewróciła...
Dodano: 7.09.2013 20:40    Przez: ~koniniak

KOMENTARZE

"Za to nie można zastosować aresztu tymczasowego - tłumaczy rzecznik prasowy Sądu Okręgowego w Koninie, sędzia Robert Kwieciński."Co prawda zginęła przy okazji młodziutka dziewczyna, ale dla sędziego Kwiecińskiego to raczej nieistotny drobiazg, jak widać.
Dodano: 07.09.2013 19:31    Przez: ~DC_complete
Widać, że w ogóle nie masz pojęcia o tym kim jest rzecznik. To nie on pisze kodeks karny i nie on podejmuje decyzję za sędziów. A śmierć młodziutkiej dziewczyny zapewne nie jest drobiazgiem. Szkoda, że chodzą po tym świecie tacy złośliwi ludzie jak ty. Może lepiej, żebyś zajął się czymś innym niż pisaniem złośliwych komentarzy.
Dodano: 07.09.2013 22:16    Przez: ~ao!
Prawie się wzruszyłem, nie no ;__; Gdzie byliście jak potrzebowali pomocy. Czemu nie reagowaliście? Marszów wam się teraz zachciało.
Dodano: 07.09.2013 19:58    Przez: ~trzeźwo_myślący
NIe ma co winić gościa za drugą sprawę bo na pewno nikt jej nic nie sile nie wciskał , każdy swój rozum ma kto nie chce ten nie weźmie i rodziców tej dziewczyny też nie jest wina bo nie da się upilnować dziecka na tyle żeby zapobiec czemuś co cieżko przewidzieć. TAKIE JEST ZYCIE stwierdzam z przykrością ( R.I.P)
Dodano: 07.09.2013 20:16    Przez: ~KONINI@K
Oczywiście masz rację co do tego, że rodzice mogli bardziej pilnować obojga ale z tym, że Kamil nie miał nic wspólnego ze śmiercią dziewczyny nie mogę się zgodzić, jeśli faktycznie jesteś z Konina to mieszkasz około 30 km od Zagórowa i pewnie nie znasz ludzi w to zamieszanych ani całej sytuacji na tyle aby oskarżać czy uniewinniać kogokolwiek, oczywiście ja też tego nie powinienem robić- ja ani nikt inny poza sądek, który jak wiadomo nie zawsze działa tak jak tego można oczekiwać.
Dodano: 07.09.2013 20:37    Przez: ~SZejk
może i nikt na siłę nie wciskał,ale dziewczyna wycieńczona leżała na jego posesji więc powinien przynajmniej odpowiadać za nieudzielenie pomocy,...no chyba że nie zauważył że się przewróciła...
Dodano: 07.09.2013 20:40    Przez: ~koniniak
gorzej jak jakas menda bedzie kusic twoje dziecko zeby jakies narkotyki bralo i cos mu sie stanie......... i da mu jak cukierka sproboj......... czy tez bedziesz takie bzdury pisal......... ze nikt nikomu nie wciska stad posiadanie uzywanie powinno byc surowo karane...
Dodano: 08.09.2013 10:28    Przez: ~xxx
W jakich Ty czasach żyjesz? Jak dziecko będzie dobrze wychowane to będzie wiedziało, że "gówna" się nie tyka i nie weźmie i nie spróbuje. A nikt nikomu nic na siłe nie wciska, za dużo filmów ktoś się naoglądał...
Dodano: 18.02.2014 21:47    Przez: ~antykinomaniak
wezcie sie za dilerow dopiero leczcie narkomanow!!! system przesiakniety gownem !!!!!
Dodano: 07.09.2013 20:37    Przez: ~ktos tam
gdyby nie narkomani nie było by dilerów jak już tym tokiem "myślenia" chcesz iść właśnie tym tokiem "myślał" kwaśniewski i mamy narko politykę w naszym kraju karze w zawieszeniu za lufkę trawska i my podatnicy za to płacimy, chyba nie w tym droga, pokazują to kraje bardziej cywilizowane, pomagać nie karać taka zasada, chyba że ktoś tej pomocy nie chce, wtedy powiedzmy nie ma wyboru.
Dodano: 07.09.2013 20:57    Przez: ~podatnik
wielcy tego kraju nie mają zamiaru zajmować się narkomanami.
Dodano: 08.09.2013 12:51    Przez: ~minister
a palikot ze swoja banda jeszcze bardziej narkotyki wam udostępni
Dodano: 09.09.2013 21:25    Przez: ~.,.,.,.,.,
święta prawda tak śmierdzi że aż pachnie
Dodano: 14.09.2013 17:08    Przez: ~prezes
jestem niewinny
Dodano: 07.09.2013 20:57    Przez: ~K.K.
to co ona u ciebie robila?
Dodano: 07.09.2013 21:59    Przez: ~xyz
ty gnojku niewinny zastanów sie ,trzezwo myslałes dajac jej taka dużą ilość narkotyków
Dodano: 09.09.2013 19:23    Przez: ~fg
to co się dzieje teraz z nastolatkami to się w głowie nie mieści rodzice sobie żyły wypruwają dają wszystko a dzieci wóda narkotyki i ru..anie w głowach a potem płacz rodziców ale takiego co siada po pijanemu za kierownice to od razu na dożywocie gówniarz jeden
Dodano: 07.09.2013 21:03    Przez: karol114a
to prawda rodzicom odwala moj ziec na zlosc mojej corce wychowuje dzieci po hotelach spa,buntuje przeciw matca ,po nocy jezdzi z nimi na rolkach robi im wode z mozgu.Na pohybel sukinkotom
Dodano: 09.09.2013 21:30    Przez: ~tesciowa
Mam propozycje niech niektore osoby które tu się wypowiadaja poczytaja najpierw o tym co sie stało w Gazecie Słupeckiej,Kurierze,Głosie Słupcy,Głosie Wielkopolskim,Fakcie co sie wydarzyło 2 lata temu i teraz a potem a potem wydawajcie opinie na temat dziewczyny i Kamila ktory notabede jest w jakis sposob winny smierci tych dwoch osob!
Dodano: 07.09.2013 21:13    Przez: ~M...
szkoda dziewczyny ale wiadomo ze tez nie jest bez winy
Dodano: 07.09.2013 21:14    Przez: ~elo
co to za przystojniak w bialej koszulce i jasnych spodniach ?
Dodano: 07.09.2013 23:08    Przez: ~zainetresowana
kopnij się w czoło tępaku!!!
Dodano: 08.09.2013 00:22    Przez: ~Kuba
to ja protestóje.
Dodano: 08.09.2013 12:53    Przez: ~walec
który, ten w 1 rzędzie czy ten troche dalej ?
Dodano: 11.09.2013 16:11    Przez: ~kaks
Karać policje za to że nie potrafi chronić młodych ludzi przed dilerami narkotyków a nie obarczać winą rodziców . Rodzice nie mają tyle czasu co policja na pilnowania dzieci muszą pracować Za to płacę podatki żeby policja chroniła a nie puszyć się jak paw i spychać winę na innych.Ile jeszcze ludzi umrze za czyją nieporadność .
Dodano: 07.09.2013 23:09    Przez: ~nnn
pracuje na czarno za granicą i pieprzysz o podatkach, zacznij je płacić i dopiero zabieraj głos
Dodano: 08.09.2013 10:43    Przez: ~gość
hahahahaha no k**wa! to co jeszcze policja ma po nas zmywać naczynia?
Dodano: 08.09.2013 22:03    Przez: ~ssssssss
1 z 6
123456>>