Dzisiaj jest poniedziałek 18 stycznia 2021, imieniny: Małgorzaty, Piotra, Liberty WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (16976) SPORT FORUM FIRMY (5572) PRACA (38) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
-14 / -5oC
Jutropogoda
1 / 0oC
Pojutrzepogoda
2 / 1oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Posoka osierocona. Minionej nocy zmarła Bohdana Cz ...II liga. Liderki tabeli nie dały szans MKS MOS. Po ... (1)

Milion na wodociągi

Dodano: 19.09.2013 09:03
Źródło: LM.pl
Rozbudowa wodociągów, nowe ujęcie wody i zakup maszyn do prowadzenia gospodarki ściekowej – takie inwestycje czekają wkrótce gminę Kłodawa. Nie były by możliwe gdyby nie dofinansowanie z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich.

Wartość całej inwestycji to ponad 1,6 mln zł, przy czym ponad milion pokryje dofinansowanie z PROW. Dzięki temu będzie można rozbudować sieć wodociągową w miejscowościach Dębina, Kobylata i Bierzwienna Długa Kolonia. To jednak nie wszystko, bo oprócz nowych przyłączy wykonane zostanie także nowe ujęcie wody. Maszyny zakupione w ramach projektu służyć będą do składowania i osuszania osadów oraz udrażniania i mycia instalacji kanalizacyjnych. Zbudowana zostanie również wiata, która umożliwi składowanie osadów z oczyszczalni.

Realizacja projektu potrwa do przyszłego roku.

  • Milion na wodociągi

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:Kłodawa,   PROW,   inwestycje,   wodociągi,  DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.