Dzisiaj jest poniedziałek 23 września 2019, imieniny: Bogusława, Tekli, Liberta WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18649) SPORT FORUM FIRMY (5366) PRACA (62) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
16 / 10oC
Jutropogoda
17 / 14oC
Pojutrzepogoda
16 / 14oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

PILNE:

Wyborcze wydanie "Naszych Spraw". Jutro rozmawiamy z kobietami na listach. Pytania: alert@lm.pl

Polecamy:

Młode zaplecze PO

Dodano: 20.09.2013 16:41
Źródło: LM.pl
Po około 1,5 roku reaktywowali się Młodzi Demokraci. Młodzieżówka Platformy Obywatelskiej zamierza wspierać partię w wyborach samorządowych.

Sześcioosobowa grupa uczniów z Konina i Rychwała wiosną postanowiła zawiązać stowarzyszenie. Z inicjatywą reaktywacji Młodych Demokratów zgłosili się do posła Tomasza Nowaka. – To są ludzie, którzy chcą się włączyć w budowanie Polski za pomocą programu PO – mówi Nowak.

Pod koniec sierpnia odbyło się spotkanie założycielskie młodzieżówki. – Zamierzamy kształtować postawy proeuropejskie i budować społeczeństwo obywatelskie – mówi Łukasz Trocha, przewodniczący Młodych Demokratów. – Chcemy przyczynić się do poprawy poparcia dla PO wśród młodzieży – dodaje.

Młodzi planują również wskrzesić Bitwę Szkół i organizować spotkania z politykami, teatr charytatywny i festiwal piosenki patriotycznej.



  • Młode zaplecze PO
  • Młode zaplecze PO
  • Młode zaplecze PO

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

avatar Mówiąc słowami pijanego klasyka ,,Młodzi ludzie nie idźcie tą drogą''. Z SB-kim kapusiem ,,Aktorem'' co najwyżej to możecie zbudować ale Związek Radziecki któremu ten sprzedawczyk i zdrajca służył. Popatrzcie też do czego doprowadziły rządy POkomuny , wystarczy przejechać się od ,,Polmosu'' po ,, Cukrownię'' na miejscu zakładów pracy w których moglibyście pracować hula wiatr rosną chwasty i walają się śmieci.Wasi bonzowie kręcą lody nawet na psim gównie jak na tych koszach po 1333zł za szt.Czeka was tylko zmywak u Anglosasów tudzież usuwanie obornika u ziomków waszego guru.Załóżcie worki pokutne , widziałem ostatnio dziesiątki młodych ludzi na demonstracji w W-wie z transparentami ,,Przepraszam byłem lemingiem''Nie bądźcie zaściankiem ,dzisiaj przyznawanie się do POkomuny jest nie passe.Zresztą POkomuna już się kończy chyba ze chcecie być jak Urban wstąpić do POkomuny na dzień przed rozwi ...
Dodano: 20.09.2013 17:24    Przez: Tomasz Kobrzycki
Kim trzeba byc aby po tym wszystkim wstepowac do mlodziezowki PO ? Malo zniszczyli ? malo nakradli ? malo nas ponizyli ? Nie ogarniam jak po tym wszystkim, tych wszystkich klamstwach i falszywych obietnicach moga jeszcze znajdowac sie mlodzi ludzie, ktorzy to popieraja.
Dodano: 20.09.2013 17:23    Przez: ~on
Zbliżają sie wybory, potzreba młodych do klejenia plaktów
Dodano: 20.09.2013 16:54    Przez: ~całatajemnica
Panie Nowak, z pomocą programu PO to na pewno Ci młodzi ludzie, nie zbudują Polski tzn odbudują, bo to wy ją zniszczyliście, a tak w ogóle to Pan nie jest żadnym przykładem do tych ludzi, Pan nic nie zrobił przez te lata, nawet tej głupiej wieży widokowej na Złotej Górze, wstyd!
Dodano: 20.09.2013 18:06    Przez: ~pamiętliwy
PO chce organizować festiwal piosenki patriotycznej - ha ha ha koń zęby pogubił ze śmiechu
Dodano: 20.09.2013 16:50    Przez: ~pryk

KOMENTARZE

PO chce organizować festiwal piosenki patriotycznej - ha ha ha koń zęby pogubił ze śmiechu
Dodano: 20.09.2013 16:50    Przez: ~pryk
24 września o godzinie 16:00 w klubie hutnik będzie Janusz Korwin Mikke. Przed wstąpieniem do tego typu młodzieżowki warto posłuchać Pana Janusza, który dokładnie powie jak działa ten system...
Dodano: 20.09.2013 17:25    Przez: ~on
Będą to zapewne utwory "Wyklęty POwstań ludu ziemi" i "Dojczland dojczland"bo jacy przywódcy takie patriotyczne utwory.
Dodano: 20.09.2013 17:31    Przez: ~sahem
NAjwiekszym hitem na konkursie piosenki patriotycznej ma byc, "Gdybym byl bogaty", ze "Skrzypka na dachu"
Dodano: 20.09.2013 18:00    Przez: ~Alex1234
A tak na powaznie to glupota... Okret tonie a mlodzi na niego wsiadaja.
Dodano: 20.09.2013 18:01    Przez: ~Alex1234
do rozwoju państwa i gospodarki konieczne są ziemia, handel, przemysł, ludzie - H. Cegielski.Platforma "Obywatelska" robi dokładnie na odwrót: sprzedaje ziemie, niszczy drobny handel, wyprzedaje zakłady, ich polityka sprawia, że ludzie stąd wyjeżdżają. Pytam się tych młodych którzy się lansują jako młodzieżówka PO, alboście ślepi,albo głupi?
Dodano: 20.09.2013 20:36    Przez: ~PO to dno
Uwaga ważne!Jutro Kaszalot w Starym Mieście!!!POwitajmy go godnie!!!!!!
Dodano: 20.09.2013 23:12    Przez: ~Ho Ho
no i te dzieciaki z mc donalda na zdjęciu ha ha ha zapraszamy poło do Turku zobaczycie gdzie wasze miejsce
Dodano: 21.09.2013 09:32    Przez: ~mopek z turku
Zbliżają sie wybory, potzreba młodych do klejenia plaktów
Dodano: 20.09.2013 16:54    Przez: ~całatajemnica
PO łowi juz w MRM :)
Dodano: 20.09.2013 16:56    Przez: ~Bartoldi
Bardzo fajny pomysł w końcu ktoś się zainteresował młodymi ludźmi oni sami to założyli z własnej inicjatywy im też zależy na sprawach Polski . popieram bardzo. ;)
Dodano: 20.09.2013 17:15    Przez: ~bryk
Młodzi ludzie cholernie mi was szkoda!Chcecie służyć POmiotom rozdzielającym POmiędzy swoich szubrawców nasza Ojczyznę?Pamiętajcie że nawet wierny pies chodzący u pańskiej nogi liczący na ochłapy z pańskiego stołu dostaje na koniec kopniaka.No chyba że musicie odrobić za konfitury swoich rodziców i tym samym za wasz udział w tym procederze?Chcecie być paserami rozkradanej Ojczyzny?
Dodano: 20.09.2013 17:44    Przez: ~celestyn
Kim trzeba byc aby po tym wszystkim wstepowac do mlodziezowki PO ? Malo zniszczyli ? malo nakradli ? malo nas ponizyli ? Nie ogarniam jak po tym wszystkim, tych wszystkich klamstwach i falszywych obietnicach moga jeszcze znajdowac sie mlodzi ludzie, ktorzy to popieraja.
Dodano: 20.09.2013 17:23    Przez: ~on
rozumie złodziej,nzrkoman,otumaniony alkocholik psychcznie chory lub nierób na stołku drżący o posade i bezgranicznie wierzący bezwzględnym przywódcom mafi tzw PEŁO ale młody człowied to jakieś skarlenie moralne,karzeł moralny
Dodano: 20.09.2013 20:27    Przez: ~Lucek
Kim trzeba być? Po prostu młodym, kulturalnym i inteligentym człowiekiem. Człowiekiem który nie patrzy na życie polityczne poprzez pryzmat nienawiści partyjniackiej, Człowiekiem który chce coś zrobić dla miasta i regionu. Człowiekiem który nie marudzi i krytykuje wszystkiego, ale sam chce coś dla innych zrobić. I to tyle. Mało, ale jakże wiele. Brawo koledzy. I nie zwracajcie uwagi na te komentarze. Piszą je dwie lub trzy osoby z Ruchu Palikota i PIS
Dodano: 21.09.2013 10:17    Przez: ~POpierający
trzeba byc synkiem urzednika i kims kto potrafi perfekcyjnie klamac patrzac prosto w oczy. napalili sie na uklady i pieniadze. to ludzie, ktorzy chca was w przyszlosci wyzyskiwac. pis to dokladnie ta sama banda a palikoty to dewianty.
Dodano: 21.09.2013 11:03    Przez: ~mm
avatar Mówiąc słowami pijanego klasyka ,,Młodzi ludzie nie idźcie tą drogą''. Z SB-kim kapusiem ,,Aktorem'' co najwyżej to możecie zbudować ale Związek Radziecki któremu ten sprzedawczyk i zdrajca służył. Popatrzcie też do czego doprowadziły rządy POkomuny , wystarczy przejechać się od ,,Polmosu'' po ,, Cukrownię'' na miejscu zakładów pracy w których moglibyście pracować hula wiatr rosną chwasty i walają się śmieci.Wasi bonzowie kręcą lody nawet na psim gównie jak na tych koszach po 1333zł za szt.Czeka was tylko zmywak u Anglosasów tudzież usuwanie obornika u ziomków waszego guru.Załóżcie worki pokutne , widziałem ostatnio dziesiątki młodych ludzi na demonstracji w W-wie z transparentami ,,Przepraszam byłem lemingiem''Nie bądźcie zaściankiem ,dzisiaj przyznawanie się do POkomuny jest nie passe.Zresztą POkomuna już się kończy chyba ze chcecie być jak Urban wstąpić do POkomuny na dzień przed rozwi ...
Dodano: 20.09.2013 17:24    Przez: Tomasz Kobrzycki
Panie Tomaszu, uwielbiam Pana czytac! Nie myslal Pan o jakims blogu? Caly Konin by go czytal!
Dodano: 20.09.2013 22:52    Przez: ~milosnik czytania TK
WOW. ALKOHOLIK TOMASZ KOBRZYCKI ZNÓW W STANIE DELIRKI? NA WÓDĘ ZNÓW CI ZABRAKŁO? A KIEDY ZAPŁACISZ ZALEGŁY CZYNSZ? BO JA MAM JUŻ DOSYĆ CIEBIE ŚMIECIU. NIE BĘDĘ PŁACIŁ ZWIĘKSZONEGO CZYNSZU ZA TAKIEGO ŚMIERDZIELA.
Dodano: 21.09.2013 09:55    Przez: ~SĄSIAD
A fe, sąsiedzie. Twój wpis jest poniżej pasa i nie na temat.
Dodano: 21.09.2013 11:38    Przez: ~uy
No te Młode coś nietęgie miny mają, jakby się czegoś wstydzili. Tylko czego ?Frekwencja to była lepsza u Burmistrza na imieninach. I chociaż nie wstydzili się pozować do zdjęć. PO w Rychwale ja Cię kręcę chyba już dzisiaj nie piję więcej.
Dodano: 20.09.2013 17:41    Przez: ~Rychwalanka
Do Rychwalanki.Napisz proszę co robią ich rodzice?W przeciwnym razie uwierzę w ich ochotniczy zaciąg.
Dodano: 20.09.2013 17:55    Przez: ~hanka
ludzie nie macie jakiegoś innego zajęcia tylko pisać takie obraźliwe teksty. jak wy chcecie żeby wyglądała Polska ? Ci ludzie są mądrzy że podjęli taką inicjatywę i że im się chce coś takiego reaktywować a wy nic nie robicie tylko innych umiecie oceniać . weźcie się zastanówcie . według mnie żadna partia nie jest dobra ale najmniejszym złem wśród nich wszystkich jest PO .
Dodano: 20.09.2013 17:45    Przez: ~lud
Do lud.Chyba Cię POgięło?
Dodano: 20.09.2013 18:03    Przez: ~aq
Podziwiam młodych ludzi , ich odwagę i chęć udziału w życiu miasta Konina i powiatu