Dzisiaj jest środa 20 stycznia 2021, imieniny: Fabiana, Sebastiana, Dobroniegi WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17160) SPORT FORUM FIRMY (5573) PRACA (43) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
2 / 2oC
Jutropogoda
3 / 2oC
Pojutrzepogoda
3 / 1oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Konin. Alarm bombowy w Sądzie Okręgowym. Ewakuacji ... (0)Ognisko na Oddziale Leczenia Uzależnień. Dziesięć ... (0)

Nowy dyrektor

Dodano: 28.09.2013 12:33
Źródło: LM.pl
Ślesińskie gimnazjum będzie miało nowego dyrektora. Konkurs na prowadzenie placówki wygrała 33-letnia germanistka – Anna Nowak.

Pod koniec lipca kierujący przez lata gimnazjum w Ślesinie - Jerzy Fijałkowski, zginął w Tatrach. Po jego tragicznej śmierci placówką zarządzała wicedyrektor – Ewa Pachulska. Tuż po rozpoczęciu roku szkolnego ogłoszony został konkurs na stanowisko dyrektora.

Oferty złożyły trzy kandydatki. – Przy weryfikacji dokumentów dziewięcioosobowa komisja nie dopuściła dwóch osób ze względu na braki formalne – mówi Mariusz Zaborowski, burmistrz Ślesina.

Jedna z kandydatek spełniała kryterium związanego z 2-letnim stażem na kierowniczym stanowisku, a druga była nauczycielką przedmiotu, którego nie ma w gimnazjum. Weryfikację pozytywnie przeszła natomiast 33-letnia Anna Nowak, która uczy j. niemieckiego w gimnazjum i zespole szkolno-przedszkolnym w gm. Wilczyn. – Otrzymała sześć z dziewięciu głosów – mówi Mariusz Zaborowski. 


 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.



DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

I znów protegowana pana burmistrza na wysokim stanowisku.Och! I nawet nie trzeba było tworzyć dla niej specjalnego stanowiska! Samo się znalazło. Wyborcy obserwują Pana poczynania, Panie Burmistrzu.
Dodano: 28.09.2013 18:30    Przez: ~Potencjalny wyborca
Ś.P. pan dyr Jerzy Fijałkowski był najlepszym dyrektorem jakiego mogła sobie szkoła wymarzyć,drugiego takiego juz nigdy nie bedzie
Dodano: 28.09.2013 16:20    Przez: ~uczeń
śmieszne - czy można zostać dyrektorem takiego dużego gimnazjum nie mając żadnego doświadczenia ??? to tak kazdy nauczyciel może ?ah racja -nie każdy - tylko znajomi pana burmistrza...
Dodano: 29.09.2013 09:14    Przez: ~xxxx
1)- Należy dodać że Anna Nowak jest dobrą koleżanką Burmistrza2)- Papiery na pełnienie funkcji dyrektora w ślesinie ma obecny nauczyciel gimnazjum ślisina Pan Stanisław Fiałkowski.
Dodano: 28.09.2013 14:30    Przez: ~Precz ukladom !
No, gdybyśmy były dobrymi koleżankami burmistrza? Kto wie? Nie bądź wulgarny ćwoku, to publiczny portal.
Dodano: 29.09.2013 00:03    Przez: ~:)))))))))))))))

KOMENTARZE

Wielkie gratulacje:). Pani Ania uczyła mnie j.niemieckiego w szkole podstawowej jak i w gimnazjum.... Mimo młodego wieku jest bardzo dobrym pedagogiem, a wiedzę potrafi przekazać znakomicie.... Myślę, że podoła zadaniu:)
Dodano: 28.09.2013 13:46    Przez: ~As.
Uczyła moją bratanice- swietny pedagog
Dodano: 29.09.2013 16:19    Przez: ~rodzic
Jak jest świetnym pedagogiem powienna uczyć młodzież dyrektor jest od zarządzania szkołą !!!
Dodano: 30.09.2013 08:45    Przez: ~lisek
1)- Należy dodać że Anna Nowak jest dobrą koleżanką Burmistrza2)- Papiery na pełnienie funkcji dyrektora w ślesinie ma obecny nauczyciel gimnazjum ślisina Pan Stanisław Fiałkowski.
Dodano: 28.09.2013 14:30    Przez: ~Precz ukladom !
papiery może ma. ale jak się nie zgłosił na bycie dyrektorem to jego problem
Dodano: 28.09.2013 16:42    Przez: ~bezstronny
Układy były, są i będą...
Dodano: 28.09.2013 15:16    Przez: ~nick
Pani Nowak jest b.dobrym nauczycielem ,uczyła syna w Wilczynie,jest miła i sympatyczna będzie z niej dobry dyrektor,tylko niech pani nie opuszcza dzieci w naszym w Wilczynie
Dodano: 28.09.2013 15:17    Przez: ~p
Bardzo wielu jest bardzo dobrych nauczycieli ale nie wszyscy są bardzo dobrymi koleżankami burmistrza...
Dodano: 28.09.2013 23:59    Przez: ~:)))))))))))))
święte słowa -UKŁADY ROBIĄ SWOJE
Dodano: 29.09.2013 07:03    Przez: ~
zgadzam się
Dodano: 29.09.2013 16:20    Przez: ~@
najlepszy nauczyciel i pedagog jakiego spotkalam w zyciu ...........,Pani Aniu niech nam pani tego nie robi!!!!!!!!!
Dodano: 28.09.2013 15:40    Przez: ~Wilczogora W.K
to zatrzymaj ją sobie
Dodano: 28.09.2013 19:34    Przez: ~slesiniak
To jest babka konkret, panu Stasiowi skonczy sie ochronka i wielki czas, wielki czas
Dodano: 28.09.2013 15:44    Przez: ~rodzic
co macie do pana stasia?
Dodano: 28.09.2013 16:03    Przez: ~saaaa
Ś.P. pan dyr Jerzy Fijałkowski był najlepszym dyrektorem jakiego mogła sobie szkoła wymarzyć,drugiego takiego juz nigdy nie bedzie