Dzisiaj jest sobota 20 kwietnia 2019, imieniny: Agnieszki, Czesława, Amalii WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (20394) SPORT FORUM FIRMY (5327) PRACA (68) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
18 / 7oC
Jutropogoda
15 / 7oC
Pojutrzepogoda
15 / 11oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Do wielkanocnego stołu zasiedli kolscy seniorzy i ... (4)Piłkarska kolejka: Jesienią byli liderem, teraz wp ... (12)

Nowy dyrektor

Dodano: 28.09.2013 12:33
Źródło: LM.pl
Ślesińskie gimnazjum będzie miało nowego dyrektora. Konkurs na prowadzenie placówki wygrała 33-letnia germanistka – Anna Nowak.

Pod koniec lipca kierujący przez lata gimnazjum w Ślesinie - Jerzy Fijałkowski, zginął w Tatrach. Po jego tragicznej śmierci placówką zarządzała wicedyrektor – Ewa Pachulska. Tuż po rozpoczęciu roku szkolnego ogłoszony został konkurs na stanowisko dyrektora.

Oferty złożyły trzy kandydatki. – Przy weryfikacji dokumentów dziewięcioosobowa komisja nie dopuściła dwóch osób ze względu na braki formalne – mówi Mariusz Zaborowski, burmistrz Ślesina.

Jedna z kandydatek spełniała kryterium związanego z 2-letnim stażem na kierowniczym stanowisku, a druga była nauczycielką przedmiotu, którego nie ma w gimnazjum. Weryfikację pozytywnie przeszła natomiast 33-letnia Anna Nowak, która uczy j. niemieckiego w gimnazjum i zespole szkolno-przedszkolnym w gm. Wilczyn. – Otrzymała sześć z dziewięciu głosów – mówi Mariusz Zaborowski. 


Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

POPULARNE KOMENTARZE

I znów protegowana pana burmistrza na wysokim stanowisku.Och! I nawet nie trzeba było tworzyć dla niej specjalnego stanowiska! Samo się znalazło. Wyborcy obserwują Pana poczynania, Panie Burmistrzu.
Dodano: 28.09.2013 18:30    Przez: ~Potencjalny wyborca
Ś.P. pan dyr Jerzy Fijałkowski był najlepszym dyrektorem jakiego mogła sobie szkoła wymarzyć,drugiego takiego juz nigdy nie bedzie
Dodano: 28.09.2013 16:20    Przez: ~uczeń
śmieszne - czy można zostać dyrektorem takiego dużego gimnazjum nie mając żadnego doświadczenia ??? to tak kazdy nauczyciel może ?ah racja -nie każdy - tylko znajomi pana burmistrza...
Dodano: 29.09.2013 09:14    Przez: ~xxxx
1)- Należy dodać że Anna Nowak jest dobrą koleżanką Burmistrza2)- Papiery na pełnienie funkcji dyrektora w ślesinie ma obecny nauczyciel gimnazjum ślisina Pan Stanisław Fiałkowski.
Dodano: 28.09.2013 14:30    Przez: ~Precz ukladom !
No, gdybyśmy były dobrymi koleżankami burmistrza? Kto wie? Nie bądź wulgarny ćwoku, to publiczny portal.
Dodano: 29.09.2013 00:03    Przez: ~:)))))))))))))))

KOMENTARZE

Wielkie gratulacje:). Pani Ania uczyła mnie j.niemieckiego w szkole podstawowej jak i w gimnazjum.... Mimo młodego wieku jest bardzo dobrym pedagogiem, a wiedzę potrafi przekazać znakomicie.... Myślę, że podoła zadaniu:)
Dodano: 28.09.2013 13:46    Przez: ~As.
Uczyła moją bratanice- swietny pedagog
Dodano: 29.09.2013 16:19    Przez: ~rodzic
Jak jest świetnym pedagogiem powienna uczyć młodzież dyrektor jest od zarządzania szkołą !!!
Dodano: 30.09.2013 08:45    Przez: ~lisek
1)- Należy dodać że Anna Nowak jest dobrą koleżanką Burmistrza2)- Papiery na pełnienie funkcji dyrektora w ślesinie ma obecny nauczyciel gimnazjum ślisina Pan Stanisław Fiałkowski.
Dodano: 28.09.2013 14:30    Przez: ~Precz ukladom !
papiery może ma. ale jak się nie zgłosił na bycie dyrektorem to jego problem
Dodano: 28.09.2013 16:42    Przez: ~bezstronny
Układy były, są i będą...
Dodano: 28.09.2013 15:16    Przez: ~nick
Pani Nowak jest b.dobrym nauczycielem ,uczyła syna w Wilczynie,jest miła i sympatyczna będzie z niej dobry dyrektor,tylko niech pani nie opuszcza dzieci w naszym w Wilczynie
Dodano: 28.09.2013 15:17    Przez: ~p
Bardzo wielu jest bardzo dobrych nauczycieli ale nie wszyscy są bardzo dobrymi koleżankami burmistrza...
Dodano: 28.09.2013 23:59    Przez: ~:)))))))))))))
święte słowa -UKŁADY ROBIĄ SWOJE
Dodano: 29.09.2013 07:03    Przez: ~
zgadzam się
Dodano: 29.09.2013 16:20    Przez: ~@
najlepszy nauczyciel i pedagog jakiego spotkalam w zyciu ...........,Pani Aniu niech nam pani tego nie robi!!!!!!!!!
Dodano: 28.09.2013 15:40    Przez: ~Wilczogora W.K
to zatrzymaj ją sobie
Dodano: 28.09.2013 19:34    Przez: ~slesiniak
To jest babka konkret, panu Stasiowi skonczy sie ochronka i wielki czas, wielki czas
Dodano: 28.09.2013 15:44    Przez: ~rodzic
co macie do pana stasia?
Dodano: 28.09.2013 16:03    Przez: ~saaaa
Ś.P. pan dyr Jerzy Fijałkowski był najlepszym dyrektorem jakiego mogła sobie szkoła wymarzyć,drugiego takiego juz nigdy nie bedzie