Dzisiaj jest poniedziałek 18 stycznia 2021, imieniny: Małgorzaty, Piotra, Liberty WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (16969) SPORT FORUM FIRMY (5572) PRACA (38) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
-14 / -5oC
Jutropogoda
1 / 0oC
Pojutrzepogoda
2 / 1oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Posoka osierocona. Minionej nocy zmarła Bohdana Cz ...II liga. Liderki tabeli nie dały szans MKS MOS. Po ... (1)

Niewybuch w stawie

Dodano: 3.10.2013 10:47
Źródło: LM.pl

Saperzy zabezpieczyli niewybuch, który wykopano w miejscowości Popielewo, gm. Skulsk.

Na pocisk natknął się operator koparki podczas kopania stawu. Na miejsce wezwano natychmiast specjalistów. Jak informuje Marcin Jankowski, rzecznik konińskiej policji, trwa ustalanie skąd pochodzi niewybuch.

Pocisk został wywieziony przez saperów do Inowrocławia.  

  • Niewybuch w stawie

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:niewybuch,   działo,   saperzy,   niewybuch w stawie,   policja KoninDODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Skąd pochodzi niewybuch?A może niewypał?Policja na pewno wykryje sprawców podrzucenia tego przedmiotu zapewne będą to Niemcy lub Ruskie tylko komu i po co to jest potrzebne?Zajmijcie się ważnymi sprawami gdzie uciekają nasze pieniądze odebrane nam w podatkach i dzielone wśród swoich a tym znaleziskiem zajmą się saperzy.
Dodano: 03.10.2013 11:53    Przez: ~podatnik
Nikt nie napisał, że ustalaniem skąd pochodzi niewybuch zajmuje się Policja. Twój komentarz jest tak cienki jak i pewnie "podatki", które może płacisz :)
Dodano: 03.10.2013 12:39    Przez: ~żabcia
Napisano. Właśnie rzecznik Policji to powiedział. Wszystkie cienkie podatki składają się na grube podatki i o takie właśnie chodzi.
Dodano: 03.10.2013 13:31    Przez: ~:)
BOMBA CZY CO? BO NIE JEST OPISANE
Dodano: 03.10.2013 12:52    Przez: ~marekkk
Napisałem żartobliwie, że szkoda, że jedna bomba, bo u nas ostatnio jest moda na "dwa wybuchy" i już zaściankowy LM usunął mój wpis. Nie wiem, po co LM w ogóle dopuszcza komentarze? Tylko, że komentarzy typu "jestem pierwszy" tu się nie usuwa a im więcej zdań tym większa szansa na cenzurę. LM został przyjęty do jakieś organizacji dziennikarskiej, która narzuca standardy szanowania komentarzy, ale stare, zmurszałe przyzwyczajenia biorą górę. Będę musiał nawiązać kontakt z organizacją, która dała temu portalikowi certyfikaty i pokazać, jaką czarną owcę wpuśccili bez kontroli.
Dodano: 03.10.2013 23:05    Przez: ~CENZOR LM KONIN

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.