Dzisiaj jest piątek 22 listopada 2019, imieniny: Cecylii, Marka, Maura WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19897) SPORT FORUM FIRMY (5418) PRACA (41) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
7 / 3oC
Jutropogoda
3 / 1oC
Pojutrzepogoda
2 / 1oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Medyk zakończył granie w lidze, ale rozpoczyna w P ... (0)Konin. Parking przy ulicy Przemysłowej będzie jutr ... (5)

Fitness pod chmurką

Dodano: 4.10.2013 17:34
Źródło: LM.pl
Kilkanaście urządzeń do ćwiczeń na świeżym powietrzu stanęło niedaleko jeziorka Zatorze w Koninie. To już druga taka siłownia w mieście.

Jeszcze do niedawna koninianie, którzy chcieli poćwiczyć pod chmurką musieli jeździć do parku Chopina w starej części miasta. Teraz wszystko się zmieniło. Za Galerią nad Jeziorem, niedaleko kortów tenisowych stanęły rowery, wiosła, biegacze, koła Tai Chi, ławeczki do ćwiczeń, masażer, a nawet stół do gry w szachy. Chętnych do korzystania z siłowni nie brakuje. – Fajnie, że można tu ćwiczyć i się bawić – mówi 14-letnia Magda.

Park fitness cieszy się zainteresowaniem nie tylko młodych, ale też starszych koninian. - Przyszłam tu z wnukiem, ale następnym razem sama skorzystam z tych urządzeń. Takich miejsc w mieście powinno być więcej – mówi pani Zdzisława.

Poza siłownią, powstał też nowy plac zabaw dla dzieci. Inwestycja pochłonęła ok. 150 tys. zł.



  • Fitness pod chmurką
  • DSC_0044
  • DSC_0036
  • DSC_0038
  • DSC_0039
  • DSC_0040
  • DSC_0042

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

6 fotka jest mega! regulamin z zakazem wprowadzania psów i obok ludzie z psem hehheh :Pświetny ten plac, chwała dla władz Konina-świetny pomysł-oby jak najwięcej takich !
Dodano: 4.10.2013 17:57    Przez: ~fiki miki
Poprosimy o kolejne takie inwestycje np: na stadionie w Morzysławiu gdzie biega bardzo dużo ludzi , Popieramy takie inwestycje tylko dajcie monitoring by nie zniszczył nam nikt tego. ———> Grupa popierających takie inicjatywy!! www.facebook.com/events/14051094797
Dodano: 5.10.2013 11:33    Przez: ~Playarena
Podziękuj radnemu Urbańskiemu
Dodano: 4.10.2013 20:13    Przez: ~greg
Brawo radny Urbański
Dodano: 4.10.2013 20:16    Przez: ~Zatorze
Wspaniały pomysł !!!Korzystam z tych urządzeń, jest super.
Dodano: 4.10.2013 17:59    Przez: ~emeryt z Zatorza

KOMENTARZE

Popieram takie inewstycje w 100 % :)
Dodano: 04.10.2013 17:50    Przez: ~Krzysztof
Brawo radny Urbański
Dodano: 04.10.2013 20:16    Przez: ~Zatorze
jasne urbański i co jeszcze??????????
Dodano: 04.10.2013 21:09    Przez: ~ja
ciekawe kiedy "kibice" kurnika to rozwalą
Dodano: 05.10.2013 02:04    Przez: ~olo
6 fotka jest mega! regulamin z zakazem wprowadzania psów i obok ludzie z psem hehheh :Pświetny ten plac, chwała dla władz Konina-świetny pomysł-oby jak najwięcej takich !
Dodano: 04.10.2013 17:57    Przez: ~fiki miki
i gdzie byla policja ja sie pytam ? pewnie trzepali mlodziakow w ka***rach
Dodano: 04.10.2013 18:46    Przez: ~spoleczniak
Byłem w sobotę w Parku Chopina, około jedenastoletnia dziewczynka ze sporym psem spacerowała po placu zabaw a "Tatuś" spacerował kilka metrów dalej mając w poważaniu, że większość dzieci traciło ochotę do ruchu i zabawy kiedy skakał na nie pies.
Dodano: 04.10.2013 21:59    Przez: ~Wujek
Młodziaków w ka***rach trzeba trzepać. Za komuny dostali by "pały" za włóczęgostwo. To w większości agresywne lekceważące typy, często naćpane i pijane.
Dodano: 04.10.2013 22:02    Przez: ~Przecz dresiarzą
Wspaniały pomysł !!!Korzystam z tych urządzeń, jest super.
Dodano: 04.10.2013 17:59    Przez: ~emeryt z Zatorza
Podziękuj radnemu Urbańskiemu
Dodano: 04.10.2013 20:13    Przez: ~greg
A na tym kole marynarza co się ćwiczy???
Dodano: 05.10.2013 07:39    Przez: ~Majtek
Dziękujemy Kamil!!!
Dodano: 04.10.2013 18:25    Przez: ~Koniniak
i tak nikt nie będzie ćwiczył
Dodano: 04.10.2013 18:30    Przez: ~trener
Przydałaby się taka siłownia przy basenie, ul Al 1-go Maja
Dodano: 04.10.2013 18:52    Przez: ~Grażyna
Tak, tak, na tym osiedlu nic nie ma!!!
Dodano: 04.10.2013 18:53    Przez: ~Paweł
W KTÓRYM TO JEST KURDE MIEJSCU? OBJECHAŁEM TYDZIEŃ TEMU CAŁY PARKING KOŁO GALERII (piali, że park będzie zbudowany kosztem skrawka parkingu) i nic nie widziałem.
Dodano: 04.10.2013 19:11    Przez: ~JA TEŻ CHCĘ!
jest za galerią nad jeziorem
Dodano: 05.10.2013 11:38    Przez: ~asd
bo tydzień temu gojeszcze nie było
Dodano: 05.10.2013 18:31    Przez: ~wiera
ten teren zasrany przez psy ! jakie tam swieze powietrze ?? ZATORZE TO DZIKIE osiedle bez norm ........... wystarczy popatrzec w klatkach schodowych jak ci ludzie zyja ? i te budowle na balkonach z lat 70 !
Dodano: 04.10.2013 19:37    Przez: ~mieszkanka wilkowa
Mieszkam na Zatorzu dobrych dwadziescia lat i okolo szescdziesieciu lat od urodzenia w tym fajnym miescie.Nie obrazajac nikogo zauwazylem,zaobserwowalem,ze ci co powinni miec bardzo malo,maja do powiedzenia najwiecej.Tak to juz jest,ze maly "kurdup" bierze za zone wysoka elegancka kobiete,wsiada do olbrzymiego wypasionego wozu,zaczyna mowic gornolotne slowa,je nozem i widelcem,czego nie wyniosl z domu a wyczytal z podrecznika dobrych obyczajow.Mozna by tak wyliczac do rana,ale czy ma to sens ? Mieszkanko Wilkowa /przez male w /,czy ma to sens ?
Dodano: 05.10.2013 10:30    Przez: ~Zgred z pamiecia
czyzby wybory sie zblizały?
Dodano: 04.10.2013 19:51    Przez: ~mis
1 z 4
1234>>