Dzisiaj jest sobota 16 stycznia 2021, imieniny: Marcelego, Włodzimierza, Walerego WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17136) SPORT FORUM FIRMY (5572) PRACA (41) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
-4 / -13oC
Jutropogoda
-12 / -15oC
Pojutrzepogoda
-11 / -11oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Siatkarska kolejka: Wilki z wiceliderem, SPS Konsp ... (0)Niepokonany lider zagra w Koninie. Trudny test prz ... (0)

Poseł będzie głodował

Dodano: 4.11.2013 09:08
Poseł Jacek Kwiatkowski z Twojego Ruchu chce przyłączyć się do protestu głodowego w sprawie Piotra Ikonowicza. 
 
Dziaisj o godz. 10.00 pod Zakładem Karnym w Warszawie, przy ul. Chłopickiego 71, gdzie Piotr Ikonowicz odbywa karę pozbawienia wolności, odbędzie się konferencja prasowa posłów Twojego Ruchu Jacka Kwiatkowskiego, Anny Grodzkiej i Andrzeja Rozenka, podczas której poinformują o przyłączeniu się posła Jacka Kwiatkowskiego do protestu głodowego jaki prowadzą Piotr Ikonowicz, Agata Nosal-Ikonowicz i pracownicy Kancelarii Sprawiedliwości Społecznej.

Protest ma na celu skłonienie prezydenta Bronisława Komorowskiego do zmiany decyzji w sprawie ułaskawienia Piotra Ikonowicza. - Biorąc pod uwagę, że prezydent Bronisław Komorowski zastosował 52 razy prawo łaski, w tym wobec osób skazanych za fałszerstwa dokumentów, przemoc domową, kradzieże z włamaniem, uchylanie się od alimentów, posłowie i posłanka uważają, że ułaskawienie Piotra Ikonowicza jest nie tylko zasadne, ale i konieczne ze względu na codzienną działalność Piotra Ikonowicza w prowadzonej przez niego Kancelarii Sprawiedliwości Społecznej - ifnomują inicjatorzy protestu z Twojego Ruchu. 
 


  • Poseł będzie głodował

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:poseł Jacek Kwiatkowski,   Twój Ruch,   Piotr Ikonowicza,   głodówka,  



DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Ty edukację to już zakończyłeś ?żeby komuś pomóc trzeba coś umieć Sebuś.
Dodano: 4.11.2013 10:06    Przez: ~aa
tylko nie podjadaj bo przezyjesz
Dodano: 4.11.2013 10:37    Przez: ~kolo manolo
Mam sim lock do zdjęcia znacie kogoś
Dodano: 4.11.2013 10:50    Przez: ~wocr
o czym ty dzieciaku piszesz... Został oskarżony przez właściciela lokalu o naruszenie nietykalności cielesnej. Osiem lat później został skazany na 6 miesięcy ograniczenia wolności; w tym czasie miał wykonywać prace społeczne. W związku z tym, że odmówił wykonywania prac społecznych, zostały one zamienione na 90 dni aresztu.FACET OLAŁ TOTALNIE WYROK SĄDU...ROZUMIESZ TO CZERWONY ?
Dodano: 4.11.2013 09:58    Przez: ~LEON NOWA PRAWICA
Młody człowieku, inteligentny cwaniaczku, to , że pstryknąłeś sobie fotkę z Palikotem to sądzisz , że masz monopol na więdzę i bycie kimś, żal dupę ściska patrząc na Ciebie i Cię słuchając, Już na starcie dorosłości jesteś niczym i nikim. szkoda mi Ciebie,
Dodano: 4.11.2013 10:17    Przez: ~p p

KOMENTARZE

nosz kurde celebryci od rana wyskakują mi lodówki
Dodano: 04.11.2013 09:35    Przez: ~tomasek
Jak będzie głodował to jak pójdzie na pielgrzymkę nie mogę się doczekać
Dodano: 04.11.2013 09:48    Przez: ~hehehe
Mam sim lock do zdjęcia znacie kogoś
Dodano: 04.11.2013 10:50    Przez: ~wocr
avatar Tym razen zgodzę się z panem osłem.Wszyscy debile od Pligłupa powinni zagłodzić się na śmierć tudzież paść ofiarą seryjnego samobójcy , o wiele świat bez głupkòw byłby lepszy.
Dodano: 04.11.2013 14:39    Przez: Tomasz Kobrzycki
Odkąd w Partii Paligłupów pojawiła się Baba z Fiu*em oraz miękkie chłopaki, to nawet nie mamy o czym dyskutować. Widzę, że ładną "Poje*olandię" zaszczepia się w młodych umysłach, w sumie w tych starych też.
Dodano: 04.11.2013 16:54    Przez: ~Husar
Jesteś tak zryty że aż mi cię szkoda.
Dodano: 04.11.2013 17:03    Przez: ~miś
No i niech sobie głoduje. Cyrkowiec koniński.
Dodano: 04.11.2013 22:55    Przez: ~sax
chwilowo zajęty bo głoduje
Dodano: 04.11.2013 23:15    Przez: ~otto
Jacek! Opamiętaj się. Myślałem, że zrobimy grilla. Może jestem dziwny ale wolę prosiaka faszerowanego kaszą z beczką piwa od towarzystwa posłanki Grodzkiej i głodówki.
Dodano: 04.11.2013 09:37    Przez: ~Qń
"Jesteś tym,co jesz".
Dodano: 04.11.2013 12:18    Przez: ~lao che
Nie jedz więc kapusty. W niej jest głąb.
Dodano: 04.11.2013 20:20    Przez: ~króliczek
avatar Jeszcze tym od Paligłupa dodam na pocieszenie, ci od Korwina nie są nawet o 1 mm mądrzejsi.
Dodano: 04.11.2013 21:01    Przez: Tomasz Kobrzycki
za to Ty kobrzycki nie sięgasz nawet do pępka Korwinowi... widać tabletki ci się skończyły..,że zapomniałeś jak ostatnio się zgadzałeś z LEONEM z nowej prawicy w kilku sprawach ...
Dodano: 05.11.2013 01:48    Przez: ~kongres nowej prawicy
komórki zaczni robić!!!!
Dodano: 04.11.2013 09:42    Przez: ~zatorze
bez obaw, przez weekend zdążył się najeść
Dodano: 04.11.2013 09:42    Przez: ~tfujluch
avatar Popieram jak najbardziej inicjatywę Posła Jacka Kwiatkowskiego. W dzisiejszych czasach ludzi traktuje się jak towar i wyrzuca z mieszkań na bruk. Prawo komornicze jest bardzo niekorzystne w stosunku do obywateli, i Piotr Ikonowicz właśnie z tym walczy! Uważam że skoro Prezydent Bronisław Komorowski zastosował 52 razy prawo łaski, w tym wobec osób skazanych za fałszerstwa dokumentów, przemoc domową, kradzieże z włamaniem, uchylanie się od alimentów, to tym bardziej nie powinno być problemem ułaskawienie Piotra Ikonowicza, człowieka który pomaga ludziom w naprawdę w trudnych sytuacjach...
Dodano: 04.11.2013 09:51    Przez: Sebastian Ławniczak
o czym ty dzieciaku piszesz... Został oskarżony przez właściciela lokalu o naruszenie nietykalności cielesnej. Osiem lat później został skazany na 6 miesięcy ograniczenia wolności; w tym czasie miał wykonywać prace społeczne. W związku z tym, że odmówił wykonywania prac społecznych, zostały one zamienione na 90 dni aresztu.FACET OLAŁ TOTALNIE WYROK SĄDU...ROZUMIESZ TO CZERWONY ?
Dodano: 04.11.2013 09:58    Przez: ~LEON NOWA PRAWICA
Wracaj do paprotni dzieciaku a jak chcesz to głoduj z nim
Dodano: 04.11.2013 10:00    Przez: ~wir
Bastek, co TY wiesz o życiu, układach, to, że miał szczytny cel to nie upoważnia go do tego co zrobił, jeszcze dużżżo musisz się nauczyć i to przede wszystkim w szkole, złą droge wybrałeś młody człowieku. Partia, która popierasz nie jest dla Ciebie, racje bytu maja ludzie dojrzali, cwani a Ty zanim sie ogarniesz to bedzie już pozamiatane, i kogo i co będziesz wtedy popierał , reprezentował. Czy nie ma kto Cię pokierowć ? a gdzie rodzice, dziadkowie, nauczyciele, pan od religii itp itd.
Dodano: 04.11.2013 10:04    Przez: ~po
Ty edukację to już zakończyłeś ?żeby komuś pomóc trzeba coś umieć Sebuś.
Dodano: 04.11.2013 10:06    Przez: ~aa
Młody człowieku, inteligentny cwaniaczku, to , że pstryknąłeś sobie fotkę z Palikotem to sądzisz , że masz monopol na więdzę i bycie kimś, żal dupę ściska patrząc na Ciebie i Cię słuchając, Już na starcie dorosłości jesteś niczym i nikim. szkoda mi Ciebie,
Dodano: 04.11.2013 10:17    Przez: ~p p
Ty Leon powinieneś być czerwony ze wstydu, że tak tendencyjnie piszesz !
Dodano: 04.11.2013 10:31    Przez: ~wredna prawica
Jutro wprowadzimy się przemocą do Twojego domu i zobaczymy czy nadal będziesz popierał tego terrorystę Ikonowicza.
Dodano: 04.11.2013 10:52    Przez: ~liberał
przepraszam jeżeli prawda jest tendencyjna....zapomniałem ,że w Polsce od 20 lat to tylko slogany populistyczne i obietnice...są mile widziane dla motłochu...jak to określił obywateli jeden z politykierów
Dodano: 04.11.2013 11:00    Przez: ~LEON NOWA PRAWICA
Mlody na zly woz wsiadles.Przynajmniej zmien konia.Pa.
Dodano: 04.11.2013 11:16    Przez: ~zgred z pamiecia
Wyrok Sądu dla Piotra Ikonowicza zdecydowanie za surowy. Widocznie sądził go jakiś prawicowiec. Sędziowie też mają swoje poglądy polityczne. Prezydent też wowodzi się z prawicy. A głodówki nie popieram.
Dodano: 04.11.2013 12:06    Przez: ~Nie skrajnej prawicy
Ty nie rozumiesz ,że on dostał 6 lat temu wyrok w zawieszeniu...i nakaz odbycia prac społecznych ileś tam godzin....nie odwołał się... nic nie zrobił ..po prostu to olał..braciszek pani Gesler...ona nie płaci za hotele ..to on ma respektować jakiś wyrok... konsekwencją tego jest właśnie zastosowany areszt 90 dniowy jako kara za niewykonanie prac społecznych. I TY MÓWISZ O SUROWYM WYROKU ? PRACE SPOŁECZNE? DLA sPOŁECZNIAKA...BO ZA TAKIEGO UWAŻA SIĘ IKONOWICZ....HAHAHAHAHA BO PADNĘ ZE ŚMIECHU... i jeszcze to podkreślenie.... nie dla skrajnej prawicy.... widać banda się trzyma dobrze koryta i niech puścić
Dodano: 04.11.2013 13:24    Przez: ~LEON NOWA PRAWICA
Prawica czyli obecny PIS była już u koryta: Kaczyński, Macierewicz, Niesiołowski (zwiał do PO bo z Kaczyńskim nie mógł się zgodzić) i inni. Prawica już rządziła, wykazała się, a społeczeństwo w wyborach im podziękowało. Lepiej niech nie wracają. Temat rzeka, ramki na forum by nie wystarczyło.
Dodano: 04.11.2013 14:29    Przez: ~Lepiej niech nie ...
pis prawica?wez mnie nie rozśmieszaj...to przecież socjaliści....w Polsce jeszcze nie było prawdziwej prawicy...była krótko za rządów Jana Olszewskiego
Dodano: 04.11.2013 15:25    Przez: ~LEON NOWA PRAWICA
a ja mam płacić za tych co za mieszkanie nie płaca nie pier,,,ol
Dodano: 04.11.2013 18:41    Przez: ~luju
Z Piotra Ikonowicza taki terrorysta jak z Ciebie, mam nadzieję, talib.
Dodano: 04.11.2013 19:32    Przez: ~antyterrorysta
Takie papuzie fajne ma to głodówka się przyda jak najbardziej.
Dodano: 04.11.2013 10:01    Przez: ~dietetyk
Paweł zmień leki albo lekarza i wrzuć na luz.
Dodano: 04.11.2013 10:14    Przez: ~kocham Pawła
tylko nie podjadaj bo przezyjesz
Dodano: 04.11.2013 10:37    Przez: ~kolo manolo
ten miesiąc odsiadki spada mu ja z nieba-zostałby męczennikiem i jeszcze powalczyłby o odszkodowanie.a w kryminale nic mu nie grozi.
Dodano: 04.11.2013 12:22    Przez: ~życzliwy
Nie popieram Ruchu Palikota bo nie wierze milionerowi w lewicowych szatach jednak uważam ,że wyrok skazujący Piotra Ikonowicza jest głęboko niesprawiedliwy i krzywdzący. Ikonowicz pomagał całkowicie za darmo zwykłym ludziom z najuboższych warstw społecznych.Blokował eksmisje,reprezentował ludzi w sądzie,udzielał porad prawnych najbiedniejszym i taka go spotkała za to nagroda.eeeh.....
Dodano: 04.11.2013 13:53    Przez: ~PRECZ_Z_PRAWICĄ!
To była i jest jego przykrywka, ale ok, mógł pomagać, ale skoro przekroczył prawo to musi ponieść karę jak przeciętny Kowalski.
Dodano: 04.11.2013 14:17    Przez: ~p p p
dokladnie.... mógł się odwołać do wyższej instancji.. nawet do trybunału w Strasburgu.. ale on nic nie zrobił...czy wy tego nie rozumiecie ? nie jestem za tym aby ten pan siedział ale można to było prawnie rozwiązać ..a nie robić z niego męczennika... jemu o to chodzi właśnie o rozgłos...bo prawo eksmisyjne się zmieniło już 2 lata temu ...właśnie dzięki niemu.....Nie słyszałem aby jego siostra w swoich restauracjach rozdawała posiłki biednym czy bezdomnym....czyżby bratu nie chciała pomóc....
Dodano: 04.11.2013 14:40    Przez: ~LEON NOWA PRAWICA
a co ma jego siostra z nim wspólnego oprócz tego ,ze jest jego siostrą?? czy wasze prawackie mózgi są aż tak ciasne ,żeby zrozumieć iż są to dwie różne osoby???
Dodano: 04.11.2013 18:17    Przez: ~PRECZ_Z_PRAWACTWEM
1 z 3
123>>