Dzisiaj jest środa 20 stycznia 2021, imieniny: Fabiana, Sebastiana, Dobroniegi WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17172) SPORT FORUM FIRMY (5573) PRACA (43) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
2 / 2oC
Jutropogoda
3 / 2oC
Pojutrzepogoda
3 / 1oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Konin. Alarm bombowy w Sądzie Okręgowym. Ewakuacji ... (0)Ognisko na Oddziale Leczenia Uzależnień. Dziesięć ... (0)

Poseł po głodówce

Dodano: 12.11.2013 22:03
Źródło: LM.pl
Po 8 dniach poseł Jacek Kwiatkowski zakończył głodówkę. Wieczorem wrócił już do Konina.

Protest konińskiego parlamentarzysty „Twojego Ruchu” był wyrazem solidarności z Piotrem Ikonowiczem, który odsiadywał wyrok 90 dni więzienia. Ikonowicz w 2000 roku jako poseł zablokował eksmisję pary starszych ludzi w Warszawie. Został oskarżony o udział w pobiciu właściciela domu. Został skazany na prace społeczne, które potem zostały zmienione na karę grzywny. Kiedy jej nie wpłacił, otrzymał karę więzienia. Trafił tam 30 października i rozpoczął głodówkę.

Do protestu głosowego 4 listopada dołączyła żona Ikonowicza i poseł Jacek Kwiatkowski. Mieszkający przez 8 dni w namiocie rozbitym przed zakładem karnym koniński poseł podkreślał, że nie zrezygnuje z głodówki dopóki Piotr Ikonowicz nie wyjdzie na wolność.

Dzisiaj po wpłaceniu grzywny, Ikonowicz został zwolniony ze względu na zły stan zdrowia żony. Kiedy po południu były poseł opuścił bramę więzienia, Jacek Kwiatkowski zakończył głodówkę i jak poinformował na swojej stronie, wrócił do Konina o 6 kg chudszy. 

FOT. BIURO POSELSKIE JACKA KWIATKOWSKIEGO

  • Poseł po głodówce

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.



DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Panie osle Pan glodowal i nic nie robil siedzial w namiocie a ja gloduje i zapier**** kazdy dzien za 1000 zl widze w namiocie cieplo mieliscie a ja nawet na ogrzewaniu musze oszczedzac gratulacje moze PAN LASKAWY POSEL pomoze ludziom ktorzy chca jesc a nie srac na bulwarach w kiblach czy palic trawe legalnie w dupie to mam ja chce miec co dzieciom do gara wlozyc !! ot caly ruch polikota
Dodano: 13.11.2013 01:01    Przez: ~sssssssssss
Żeby z tego jakiś dzieci nie było.
Dodano: 13.11.2013 08:16    Przez: ~stach
HHH UUUU JJJJ mu w dupeeeee
Dodano: 12.11.2013 23:10    Przez: ~masietotak
Politycy to mafia
Dodano: 12.11.2013 23:16    Przez: ~jenojeno
Rudy oszust i jego klika wspierana przez posieła zagładza tysiace dzieci może posieł zaprotestuje w imieniu dzieci starców ludzi bez srodków do zycia a nie w obronie wypasionego komucha.
Dodano: 12.11.2013 22:37    Przez: ~Jacek

KOMENTARZE

Wystarczyło wpłacić grzywnę wcześniej niż żona:Ikonowicza)...Skądinąd popieram protesty przeciwko eksmisji ludzi, którzy nie są winni swojej trudnej sytuacji
Dodano: 12.11.2013 22:27    Przez: ~człowiek
Żeby z tego jakiś dzieci nie było.
Dodano: 13.11.2013 08:16    Przez: ~stach
Chciał zamiany z prac społecznych na kare grzywny i się zgodzili,więc mógł wpłacić,a nie jaja sobie robić.Nie powinni go wypuszczać w takim układzie.
Dodano: 13.11.2013 08:39    Przez: ~jajcarz
Gostek robi co może miota sie jego elektorat narkomani to jednak nie to co ciemni zacifani otumanieni zwolennicy POsieła od tarasików.
Dodano: 13.11.2013 12:04    Przez: ~Mariola
Panie pośle Kwiatkowski. Bohaterem pan nie jest. Dla mnie pan jest przykładem zidiocenia klasy politycznej. Pańskie wyczyny nadają się do kabaretu, nie do polityki. Co prawda miał pan dobrego nauczyciela, który zachowywał sie podobnie, że tylko wspomnę jego występy z wibratorem itp. Piłsudski o takich ludziach zwykł mawiać. Kury wam szczać prowadzać a nie polityką się zajmować. I jeszcze jedno, niech pan zniknie, bo zaczynam juz mieć odruchy wymiotne jak patrzę na pańskie żałosne poczynania.
Dodano: 13.11.2013 13:37    Przez: ~Mieszkaniec
jeść za co nie masz, ale na internet wchodzisz
Dodano: 13.11.2013 18:47    Przez: ~internauta
Ma z czego schudnąc za tydzien samarka mu odrosnie na djjjetce
Dodano: 14.11.2013 17:33    Przez: ~chmiel
Rudy oszust i jego klika wspierana przez posieła zagładza tysiace dzieci może posieł zaprotestuje w imieniu dzieci starców ludzi bez srodków do zycia a nie w obronie wypasionego komucha.
Dodano: 12.11.2013 22:37    Przez: ~Jacek
Poseł żeby głodował? co mają powiedzieć ludzie bez pracy.
Dodano: 12.11.2013 22:40    Przez: ~luzak
Miał takie małe pyziolki to teraz będzie wyglądał elegancko.
Dodano: 12.11.2013 23:03    Przez: ~gruby
HHH UUUU JJJJ mu w dupeeeee
Dodano: 12.11.2013 23:10    Przez: ~masietotak
Politycy to mafia
Dodano: 12.11.2013 23:16    Przez: ~jenojeno
a co nas to obchodzi.sa o wiele wazniejsze sprawy
Dodano: 12.11.2013 23:31    Przez: ~misiu
8 dni bez jedzenia.. nie w kij dmuchał - próbował ktoś piszących głupie komentarze ?
Dodano: 12.11.2013 23:52    Przez: ~Kujawiak z Rodziną
On tak głodował jak wędrował samotnie na pielgrzymkę do Częstochowy!
Dodano: 13.11.2013 00:06    Przez: ~RUCH RUCH
Panie osle Pan glodowal i nic nie robil siedzial w namiocie a ja gloduje i zapier**** kazdy dzien za 1000 zl widze w namiocie cieplo mieliscie a ja nawet na ogrzewaniu musze oszczedzac gratulacje moze PAN LASKAWY POSEL pomoze ludziom ktorzy chca jesc a nie srac na bulwarach w kiblach czy palic trawe legalnie w dupie to mam ja chce miec co dzieciom do gara wlozyc !! ot caly ruch polikota
Dodano: 13.11.2013 01:01    Przez: ~sssssssssss
a na internet Cie stać kłamczuchu..
Dodano: 13.11.2013 09:33    Przez: ~jurek
Dlaczego głodujesz skoro zarabiasz 1000zł za dzień????????????????
Dodano: 13.11.2013 19:47    Przez: ~anytom
1 z 3
123>>