Dzisiaj jest niedziela 26 stycznia 2020, imieniny: Pauli, Polikarpa, Pauliny WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (20779) SPORT FORUM FIRMY (5460) PRACA (41) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
2 / 0oC
Jutropogoda
3 / 3oC
Pojutrzepogoda
6 / 3oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Alicja może chodzić! Potrzebuje operacji za pół mi ...Górnik Konin skończył obóz i zremisował czwarty zi ... (0)

Tragedia po dopalaczu

Dodano: 20.11.2013 14:18
Źródło: LM.pl

Piętnastoletnia Patrycja z Zagórowa zmarła najprawdopodobniej z powodu zażycia dopalaczy. Słupeccy śledczy wyjaśniają, skąd dziewczyna mogła wziąć niebezpieczną substancję.

Do tragedii doszło w połowie sierpnia. Półprzytomną 15-latkę znaleziono na podwórku jej chłopaka - 21-letniego Kamila K. Dziewczyna w ciężkim stanie trafiła do szpitala w Słupcy, a potem przewieziono ją do Konina. Mimo wysiłków lekarzy, nie udało się jej uratować.

Sekcja zwłok nastolatki nie wskazała bezpośredniej przyczyny śmierci. Zostały zlecone kolejne badania. Prokuratura Rejonowa w Słupcy otrzymała już wyniki badań z Zakładu Medycyny Sądowej. Okazało się, że 15-latka zażyła dwa rzadko spotykane dopalacze, których nie ma na liście zakazanych substancji.

Nie wiadomo skąd Patrycja wzięła dopalacze. Czy dał jej je Kamil K., czy sama kupiła? To nadal starają się wyjaśnić śledczy. Przypomnijmy, że 21-latek jest zamieszany również w inną tragedię. Dwa lata temu miał spowodować wypadek samochodowy, w którym zginął 18-letni Wiktor. Kamil K. został uznany winnym, ale odwołał się od wyroku. Sprawa wróciła do ponownego rozpatrzenia.  

Zdjęcie pochodzi z marszu milczenia i pamięci w Zagórowie

  • Tragedia po dopalaczu

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

"Słupeccy śledczy wyjaśniają, skąd dziewczyna mogła wziąć niebezpieczną substancję." W internecie można kupić bez problemu kurier przywozi pod drzwi...
Dodano: 20.11.2013 14:29    Przez: Bartek
Mimo wszystko w domu Kamila znaleziono narkotyki wiec juz za to powinien odpowiedziec.Nie udzielił Patrycji pomocy gdy leżała półprzytomna na jego podwórku.Jakie dostałby zarzuty gdyby ojciec jej nie znalazł i zmarłaby tam?Kamil to "gwiazda" Zagórowa w złego słowa znaczeniu ale czas odpowiedzieć za swoje czyny a nie wciąż liczyć na rodziców jest pełnoletni.Pośrednio jest odpowiedzialny za śmierć Patrycji i Wiktora.
Dodano: 20.11.2013 14:48    Przez: ~Mała
Na pewno wiedziała ze igranie z dopalaczami to jak rosyjska ruletka
Dodano: 20.11.2013 14:26    Przez: machnik
Masz coś do kominiarzy? nie jeden kominiarz jest inteligentniejszy od Ciebie.
Dodano: 20.11.2013 15:40    Przez: ~otak
to jest wybór każdego z nas nikt nie może nas do tego zmusić żebyśmy brali to gówno stop dopalaczom zalegalizować marihuane po tym nikt nie umiera
Dodano: 20.11.2013 14:33    Przez: ~222

KOMENTARZE

Na pewno wiedziała ze igranie z dopalaczami to jak rosyjska ruletka
Dodano: 20.11.2013 14:26    Przez: machnik
tylko przeczytaj niżej że ten buraczek to niezły debil.k i możliwe że jej jedyny błąd to to że z nim się zadawała a dopalacz może na niej sprawdzał i nie wiedziała co dostała i jak.
Dodano: 20.11.2013 15:34    Przez: maciek
"Słupeccy śledczy wyjaśniają, skąd dziewczyna mogła wziąć niebezpieczną substancję." W internecie można kupić bez problemu kurier przywozi pod drzwi...
Dodano: 20.11.2013 14:29    Przez: Bartek
Słupeccy śledczy wyjaśniają, skąd dziewczyna mogła wziąć niebezpieczną substancję. W internecie można kupić kurier przynosi pod same drzwi...
Dodano: 20.11.2013 14:30    Przez: Bartek
to jest wybór każdego z nas nikt nie może nas do tego zmusić żebyśmy brali to gówno stop dopalaczom zalegalizować marihuane po tym nikt nie umiera
Dodano: 20.11.2013 14:33    Przez: ~222
A nie można w ogóle bez narkotyków?!Ludzie!W główkach się przewraca!Za dobrze macie!
Dodano: 20.11.2013 19:55    Przez: ~nauczycielka
chciala poleciec to jej sie udalo
Dodano: 20.11.2013 14:48    Przez: ~megaMocny
Mimo wszystko w domu Kamila znaleziono narkotyki wiec juz za to powinien odpowiedziec.Nie udzielił Patrycji pomocy gdy leżała półprzytomna na jego podwórku.Jakie dostałby zarzuty gdyby ojciec jej nie znalazł i zmarłaby tam?Kamil to "gwiazda" Zagórowa w złego słowa znaczeniu ale czas odpowiedzieć za swoje czyny a nie wciąż liczyć na rodziców jest pełnoletni.Pośrednio jest odpowiedzialny za śmierć Patrycji i Wiktora.
Dodano: 20.11.2013 14:48    Przez: ~Mała
to może nawet dziewczyna nie wiedziała że cokolwiek dostała skoro to taki ch.j ze wsi a starzy pewnie jeszcze układami załatwiają wszystko nikt już tego się nie dowie!!! z drugiej strony że taki młotek łazi jeszcze po ulicach dziwne
Dodano: 20.11.2013 15:16    Przez: maciek
a co robiła piętnastoletnia dziewczynka u dwudziestolatka. A może to syn prominenta Zagórowa.
Dodano: 24.11.2013 08:53    Przez: ~kaz
obecna mlodziez za szybko chcą decydować o sobie a to jeszcze dzieci rodzice tutaj nic nie maja do powiedzenia niestety coz to wyniki bezstresowego wychowywania dzieci, wziela bo kto jej zabroni? wspolczuje rodzicom
Dodano: 20.11.2013 14:49    Przez: ~prawda
Ku......a wezcie się konkretnie za rozprowadzaczy dopalaczy ..... problem zniknie .....
Dodano: 20.11.2013 15:14    Przez: ~zdegustowany
gówno prawda! tego nie da się zatrzymać! słabi muzą ginąć - tylko samoświadomość i instynkt samozachowawczy może uchronić człowieka.
Dodano: 20.11.2013 21:57    Przez: ~ja
Dzieci procz soku i jedzonka które da mama nic więcej i sluchac rad rodzicow bo w przeciwnym razie prawdopodobieństwo tak zakończenia swojego zywota jak ta dziewczynka
Dodano: 20.11.2013 15:21    Przez: ~niestety
To był jej wybór co zrobi. W jej wieku wszyscy wiedza co to dopy i czym skutkują. Chciała spróbować? Spoko, nie znała umiaru tylko chciała zabłysnąć. Jej sprawa. A chłopak. .. gratuluję rozumu.. że dopuścił do sytuacji. Teraz gimbazeria ma naje**** w głowie. Jarajcie dopy aż wam mózg wypali. Pozdro z Konina.
Dodano: 20.11.2013 15:45    Przez: ~smoke weed
owszem to byl jej wybor, tylko majac chlopaka, ktory mial na nia wy******e i wytrawnego zazywacza takich substansji...sory ale w takim stanie wszyscy niby ogarniaja ale tak naprwde liczy sie bycie na haju..pozdro
Dodano: 28.11.2013 20:26    Przez: ~turnedfromasainttoali ...
1 z 6
123456>>