Dzisiaj jest piątek 19 kwietnia 2019, imieniny: Adolfa, Tymona, Pafnucego WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (20606) SPORT FORUM FIRMY (5327) PRACA (69) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
10 / 6oC
Jutropogoda
15 / 7oC
Pojutrzepogoda
15 / 7oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Do wielkanocnego stołu zasiedli kolscy seniorzy i ... (1)Piłkarska kolejka: Jesienią byli liderem, teraz wp ... (5)

M jak mieszkanie dla młodych

Dodano: 24.11.2013 11:29

O szansach na „mieszkanie dla młodych” będzie się można dowiedzieć w konińskim ratuszu w najbliższy wtorek, 26 listopada.

Na konferencję poświęconą rządowemu programowi "Mieszkanie dla młodych" zaprasza poseł Tomasz Nowak i prezydent Konina, Józef Nowicki. Będzie tam można porozmawiać między innymi z Piotrem Styczniem z ministerstwa transportu oraz przedstawicielami banków, które udzielać będą kredytów na dofinansowanie mieszkań w ramach programu. - Chcemy pokazać konkretny blok, który dedykowany będzie temu przedsięwzięciu – zachęca do udziału poseł Tomasz Nowak. - Konin powinien być otwarty na rynek pozyskiwania mieszkań.

O szczegółach programu, metrażach, skali dofinansowania, warunkach przystąpienia do programu będzie się można dowiedzieć w konińskim ratuszu. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 16.00.  

  • M jak mieszkanie dla młodych

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

POPULARNE KOMENTARZE

ILE DEWELOPERZY ZAPŁACILI WAM ZLODZIEJE.... Z... PO... ZA TĄ USTAWE ?DLACZEGO MŁODZI NIE MOGĄ SOBIE KUPIĆ MIESZKANIA TAŃSZEGO Z RYNKU WTÓRNEGO ?...a dlatego..... bo deVeloperka wybudowala nowe mieszkania i nie ma nabywców ......a dlaczego młodzi ludzie nie moga mieć wyboru czy chcą nowe czy używane ?...dodatkowo nowe są w stanie developerskim ...gdzie trzeba jeszcze włożyć kilkanaście tysięcy...a używane są już do zamieszkania...... BANDA ZŁODZIEI I NIC WIĘCEJ
Dodano: 24.11.2013 12:13    Przez: ~LEON NOWA PRAWICA
Kogo stać na mieszkanie będzie miał bonus.Ci, których nie stać i tak nie skorzystają.
Dodano: 24.11.2013 11:38    Przez: ~Uczciwy deweloper
Mieszkanie dla młodych bogatych?
Dodano: 24.11.2013 11:37    Przez: ~poorniak

KOMENTARZE

Mieszkanie dla młodych bogatych?
Dodano: 24.11.2013 11:37    Przez: ~poorniak
Nie wierzę temu posłowi w ani jedno słowo. Poza tym prezydentowi Komorowskiemu też nie wierzę. Są to dyrdymały PO jako ,że grunt pod ich nogami się wali . Jest to mięso przed wyborcze i o tym przekonamy się za jakiś czas. Tyle już bredni naobiecywali ,że nic , ani jedno słowo tych PO-wców mnie nie przekonuje. Jak na nich głosowałem to dzisiaj tego się wstydzę. Dodam ,że PIS też nie będzie miał mojego głosu!
Dodano: 24.11.2013 16:31    Przez: ~koniniak
Hmm, nicka nie zastrzegłem, ale wysil się, znajdź sobie inny, nie małpuj :)
Dodano: 24.11.2013 18:25    Przez: ~koniniak
sprawdź godziny wpisu zrobiłeś swój wpis później ode mnie koninianinie II. Czy to takie dla Ciebie ważne to zastrzeż NICK.
Dodano: 24.11.2013 18:55    Przez: ~koniniak
Nowak buduje Wieże Widokowe których nie buduje!Nowak obiecuje wybudować mieszkania dla młodych których nikt nie wybuduje !Wniosek -Nowak znowu OBIECUJE!Warto by sprawdzić za jakimi aferami stoi Obiecywacz?
Dodano: 24.11.2013 23:26    Przez: ~Kloc
Kogo stać na mieszkanie będzie miał bonus.Ci, których nie stać i tak nie skorzystają.
Dodano: 24.11.2013 11:38    Przez: ~Uczciwy deweloper
ILE DEWELOPERZY ZAPŁACILI WAM ZLODZIEJE.... Z... PO... ZA TĄ USTAWE ?DLACZEGO MŁODZI NIE MOGĄ SOBIE KUPIĆ MIESZKANIA TAŃSZEGO Z RYNKU WTÓRNEGO ?...a dlatego..... bo deVeloperka wybudowala nowe mieszkania i nie ma nabywców ......a dlaczego młodzi ludzie nie moga mieć wyboru czy chcą nowe czy używane ?...dodatkowo nowe są w stanie developerskim ...gdzie trzeba jeszcze włożyć kilkanaście tysięcy...a używane są już do zamieszkania...... BANDA ZŁODZIEI I NIC WIĘCEJ
Dodano: 24.11.2013 12:13    Przez: ~LEON NOWA PRAWICA
A kto młodym zabrania kupowania mieszkania na rynku wtórny,m. Jeżeli mieszkania na rynku pierwotnym potanieją to niewątpliwie przeloży sie to na ceny mieszkań rynky etórnego. Pomyśl Leonie co niby prawicą się zwiesz.
Dodano: 24.11.2013 17:05    Przez: ~Realista
albo Ty jesteś idiota ,albo ci płacą za to...rozumiesz ,że to jest program dla młodych ludzi ?dlaczego mają kupować nowe mieszkania a nie moga dostac pomocy wlasnie na mieszkanie z rynku wtórnego...gdzie mieszkanie jest tańsze o połowe nieraz...zrozum że ta ustawa jest tylko dla bogatych ...co mieli i tak kupić...to teraz dostana w prezencie kilkadziesiąt tysięcy...po za tym nie można kupić za gotówkę ..tylko na kredyt przez obce banki...które naliczą % i wyprowadzają zyski do swoich krajów...
Dodano: 24.11.2013 18:06    Przez: ~LEON NOWA PRAWICA
OSOBIŚCIE WE WTOREK PRZYJADĘ I POWIEM WAM TO..... TEJ CAŁEJ BANDZIE KTÓRA TAM BĘDZIE
Dodano: 24.11.2013 12:15    Przez: ~LEON NOWA PRAWICA
mieszkalem parę lat w Anglii ...miasto wielkości Konina...tam bylo 5 banków w całym mieście....jak wróciłem do Konina to się przeraziłem...dawne centrum i pasaże to jakaś stolica banków...naliczylem 12 BANKÓW I AGENCJI ....CZY MY JESTEŚMY JAKIMŚ CENTRUM FINANSOWYM ŚWIATOWYM ? czy już nie mam y gospodarki..tylko jesteśmy na usługach obcego kapitalu
Dodano: 24.11.2013 12:22    Przez: ~emigrant po wakacjach
czuj się jak w zurichu
Dodano: 24.11.2013 17:48    Przez: ~bank
k u r w.....
Dodano: 24.11.2013 17:50    Przez: ~bez komentarza
panie Tomaszu co się z panem porobiło nikt panu nie wierzy
Dodano: 24.11.2013 17:52    Przez: ~a taki był pan ładn ...
Bełkotu osła, o przepraszam posła nie mogłam wysłuchać do końca, powód(banalny), znienawidzone przez naród peło stara się zaskarbić sobie uznanie wieśmactwa z pod konińskich wioch, więc wysyła takie beztalencie do ogłupiania polactwa. Jedyne co mnie dziwi i to coraz mniej, to prezydent miasta(wiochy)konina nowicki józef, który już zaczął chodzić na uwięzi peło.
Dodano: 24.11.2013 12:55    Przez: ~Krewa
wybory się zbliżają,PO szuka czułych punktów,poseł Nowak się budzi z letargu,zaczyna się pokazywać w lokalnych mediach a nawet postawił słupy na złotej górze pod słynną już wcałej okolicy wieże widokową,która to bedzie największym osiągnięciem wymienionego posła i całej PO .Ma być prawdopodobnie wpisana do KSIĘGI CUDÓW ŚWIATA.
Dodano: 24.11.2013 13:33    Przez: ~BEZ-DUMNY
Panie Nowak, kto mi da kredyt jeżeli nie mam pracy albo zarabiam 1500 ?Dlaczego pana partia nie dopłaci mi do używanego mieszkania tylko do nowego ?
Dodano: 24.11.2013 14:54    Przez: ~hetmannn
a co ty chciales od patrii oszustów..oni dzialaja na rzecz lobbingu a nie na dobro obywateli i naszego kraju....dla nich to masz emigrować ,a nie pracowac w Polsce i tworzyć tutaj PKB
Dodano: 24.11.2013 15:07    Przez: ~kongrs nowej prawicy
Temu Panu posłowi to mogę tyle powiedzieć spotkamy się na wyborach i Panu podziekuje za kadencję gdzie brak dokonań jest imponujący dla mnie nadal czekam na wieże widokowe iść na spotkanie to stratą czasu program rządowy kpiną lepiej pochwal się jakie ulgi na remont i budowę zabrała panska partia w sprawie tego spotkań nie było. dość kłamstw obietnic Po i mówienia Po owocach ich poznacie
Dodano: 24.11.2013 15:42    Przez: ~młody
Czy to spotkanie na pewno ma służyć nam Młodym, czy może reklamie banków, deweloperów, a może już kampanii wyborczej co niektórych?
Dodano: 24.11.2013 15:53    Przez: ~Młody Realista
1 z 2
12>>