Dzisiaj jest sobota 19 czerwca 2021, imieniny: Gerwazego, Protazego, Borzysława WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (16756) SPORT FORUM FIRMY (5606) PRACA (78) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
24 / 22oC
Jutropogoda
28 / 20oC
Pojutrzepogoda
28 / 20oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Festyn w Wieruszewie. Upał nie przeszkodził w dobr ... (0)Święto Kolorów na Chorzniu. Wakacje zaczęli w tęcz ... (0)

Taneczne perły Terpsychory

Dodano: 25.11.2013 10:37
Źródło: LM.pl

Konińscy tancerze najlepsi w III Ogólnopolskich Spotkaniach Tanecznych „Terpsychora” w Kłodawie.

W zawodach wystartowało ponad pół tysiąca tancerzy z całego kraju. Wśród nich znaleźli się podopieczni studia „Rytmix” i „Fart”. Obie konińskie szkoły tańca zdobyły najwyższe laury.

Na 30 układów zaprezentowanych przez „Rytmix” nagrodzonych zostało aż 28. Z tego 15 układów zdobyło pierwsze miejsce, sześć – drugie, a siedem – ostatnie miejsce na podium.

W kategorii do 7 lat w inscenizacji tanecznej, najlepsze okazały się: Amelia Nowak, Julia Lewandowska i Nadia Fabiszak. Natomiast w etiudzie tanecznej: Amelia Nowak, Julia Lewandowska i Wiktoria Wielińska. W kategorii do 11 lat solo-inscenizacja taneczna pierwsze miejsce zajął Dominik Maciejewski, a drugie Julia Nowak. Kolejne nagrody w inscenizacji tanecznej i etiudzie tanecznej zdobyli: Kajetan Pilarski, Weronika Kamińska, Marta Konopacka, Weronika Podlasińska, Julia Nowak, Roksana Skonieczna, Hanna Lewartowska, Gabriela Wierońska-Luna i Liwia Larus. Natomiast wśród miniformacji i formacji nagrodzone zostały m.in. układy: Muzyka Dżungli, Candy Man, Kto pomoże Calineczce, Sweeta taneczna, Gejzer i Na zawsze razem.

Podobnym sukcesem może się cieszyć koniński „Fart”. Z 16 zaprezentowanych choreografii, aż 11 zdobyło miejsca na podium. Wśród nagrodzonych za pierwsze miejsce znalazł się duet Wiktoria Morkowska i Martyna Biernacka, solo etiuda taneczna – Julia Cieślewicz oraz formacje i mini formacja z choreografiami: Paleta barw, Beast i LOVE. Podopieczni studia „Fart” zdobyli również pięć drugich miejsc w kategoriach duety etiuda taneczna i inscenizacja taneczna oraz formacjach i miniformacjach. Trzecie miejsce w kategorii solo – inscenizacja taneczna zajęła Kasandra Gomulska.

FOT. 1-5 - RYTMIX
FOT. 6-10 - FART

 

 

  • Taneczne perły Terpsychory
  • fart5
  • IMG_1962
  • IMG_2062
  • IMG_2238
  • IMG_2393
  • fart1
  • fart2
  • fart3
  • fart4

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Brawo dla dzieci!!!!!!!!!!
Dodano: 25.11.2013 10:49    Przez: ~gtd
Nasze słodkie różowe tancerki!!!
Dodano: 25.11.2013 12:42    Przez: ~mko
a gdzie pierwsze i drugie miejsce FROM THE TOP ?
Dodano: 25.11.2013 21:22    Przez: ~ftt
OGROMNE GRATULACJE DLA NASZYCH '' KWIATUSZKÓW'' ORAZ DLA ICH TRENERÓW!!!!!!!!!
Dodano: 25.11.2013 23:21    Przez: ~Alicja
Widzę postęp, w jednym artykule sukces Rytmixu i Fartu - gratuluję redakcji oba zespoły są z Konina :), FROM THE TOP również gratulacje...
Dodano: 26.11.2013 08:20    Przez: ~K

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.