Dzisiaj jest czwartek 21 stycznia 2021, imieniny: Agnieszki, Jarosławy, Epifaniego WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17277) SPORT FORUM FIRMY (5573) PRACA (43) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
1 / 2oC
Jutropogoda
3 / 1oC
Pojutrzepogoda
2 / 1oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Konin. Alarm bombowy w Sądzie Okręgowym. Ewakuacji ... (3)Ognisko na Oddziale Leczenia Uzależnień. Dziesięć ... (2)

Wojna na siedziby

Dodano: 25.11.2013 13:10

Atmosfera między Twoim Ruchem a SLD w Koninie robi się coraz bardziej gorąca. Gdy TR interesuje się siedzibą przy ul. Staszica 27, SLD zawiadamia prokuraturę o działaniach posła J. Kwiatkowskiego. Wojna partii?

Natychmiastową odpowiedzią SLD na zarzuty posła Jacka Kwiatkowskiego z Twojego Ruchu jest zawiadomienie do prokuratury o złym wydatkowaniu pieniędzy przeznaczonych na prowadzenie biura. - Nie rozumiemy dlaczego poseł z innej partii dysponuje naszą siedzibą – mówi Paweł Piechocki, szef miejskich struktur SLD. - Nasza partia nie ma nic do ukrycia, mamy dokumenty. Na najbliższej Radzie Miasta wiele spraw się wyjaśni. SLD przestał się biernie przyglądać działaniom posła, dziecinadzie, która jest uprawiana przez posła i członków ruchu i zostało zawiadomienie w celu wszczęcia postępowań wyjaśniających dotyczących nieprawidłowego wydatkowania środków publicznych przez posła i uzyskania korzyści materialnych przez partię TR.

Na potwierdzenie Paweł Piechocki cytuje treść zawiadomienia. Na podstawie art. 304 § 1 k.p.k. zawiadamiamy o popełnieniu w latach 2012-2013r w Koninie (Wlkp.) przestępstwa polegającego na wydatkowaniu środków publicznych niezgodnie z przeznaczeniem przez Posła RP Pana Jacka Kwiatkowskiego z Partii Twój Ruch (dawniej Ruch Palikota), przeznaczonych na utrzymanie biura poselskiego na szkodę skarbu Państwa, oraz przyjęcia korzyści majątkowej przez Partię Twój Ruch (dawniej Ruch Palikota) w Koninie na podstawie art. 49c ust. 3 Ustawy o partiach politycznych, oraz wnosimy o wszczęcie w tej sprawie postępowania przygotowawczego – napisali w zawiadomieniu działacze SLD w Koninie.

Chodzi między innymi o to, że według SLD członkowie ruchu spotykają się w biurze posła, nieodpłatnie. Nawet gdy parlamentarzysta przebywa w sejmie, odbywają się tam spotkania członków partii, a biuro, prowadzone ze środków publicznych powinno być wykorzystywane do działalności pełnienia mandatu.

 

  • Wojna na siedziby
  • DSC07654
  • DSC07662
  • DSC07666
  • DSC07668

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.



DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Podobnie sprawa wygląda w przypadku Przewodniczącego SLD pana Pawła, którego zachowanie jest jak najbardziej naturalne bez aktorstwa czego nie można w żaden sposób powiedzieć o panu pośle, który gdy skończy karierę polityczną będzie mógł z powodzeniem zająć się sztukę aktorską!!!!!
Dodano: 26.11.2013 02:01    Przez: ~obserwator
Nawet gdyby SLD robiło wszystko co najlepsze dla miasta i jego mieszkańców to i tak pan poseł Kwiatkowski uparcie twierdziłby, że to jest podstęp SLD i że na pewno mają ukryte pałace i bez wytchnienia będzie walczył z wiatrakami!!! Gdyby pan poseł Kwiatkowski z taką siłą z jaką walczy z SLD zechciał robić coś pozytywnego dla tego miasta to byłoby z dużym pożytkiem dla miasta i dla pana Kwiatkowskiego. Ale niestety pan poseł jest tak zaślepiony swoją nienawiścią, że nie dostrzega niczego poza chęcią zniszczenia SLD. Teraz tylko pozostało zapytać wyborców pan posła czy tego oczekiwali od pana Kwiatkowskiego??? Odnośnie postawy panów z nagrania video to w przeciwieństwa do pana Kwiatkowskiego, nadmuchanego jak lalka z sexshopu, panowie Piechocki i Grzelak prezentowali się bardzo naturalnie, nawet potargana fryzura pana Grzelaka może świadczyć o jego bezpośredniości i braku gwiazdorstwa w tym co robi!!! Podobnie sprawa wygląda w przypadku Prz ...
Dodano: 26.11.2013 01:56    Przez: ~obserwator
Panie Prezydencie ja też chcę dom za stówę i obiecuję że będę ponosił wszystkie opłaty eksploatacyjne.
Dodano: 25.11.2013 13:16    Przez: ~Szuflada
Ale SLD się miota , to pokazuje ,że coś jest na rzeczy i boją się prawdy o Staszica
Dodano: 25.11.2013 13:24    Przez: ~Paweł p
W moich oczach SLD jest skończone
Dodano: 25.11.2013 13:28    Przez: ~obserwator

KOMENTARZE

Czy to prywatne zgłoszenie przewodniczącego czy całego SLD?
Dodano: 25.11.2013 13:13    Przez: ~prok
Ale SLD się miota , to pokazuje ,że coś jest na rzeczy i boją się prawdy o Staszica
Dodano: 25.11.2013 13:24    Przez: ~Paweł p
SLD na taczkach na madagaskar do Juliana
Dodano: 25.11.2013 13:25    Przez: ~melman
Niech na taką konferencje przyjdzie cała Rada SLD a nie jakieś happeningi na ulicy. Kto to jest ten obok Piechockiego?
Dodano: 25.11.2013 13:38    Przez: ~wyjaśnijcie
kto to jest jest podpisane nie umiesz czytać?
Dodano: 25.11.2013 16:01    Przez: ~lektor
Kwiatkowskiego wszyscy znają, a tych dwóch to nie
Dodano: 25.11.2013 16:16    Przez: ~mieszkaniec
Odpowiedź jest prosta, oni nie robią z siebie idioty.
Dodano: 25.11.2013 16:35    Przez: ~kozioł
może dlatego ze Kwiatkowski tu jest w koninie, stara się coś działać, a ci dwaj siedzą pewno w warszawce a przyjechali w delegacje żeby nakopac Kwiatkowskiemu. co z tego ze młodzieżówka siedzi w biurze posła? to co, poseł ma wydawać nasze podatki na nowe biuro dla młodzieżówki? oglupieli? to ze SLD tak szasta pieniędzmi nie znaczy ze TR też. SLD sie kompromituje.
Dodano: 25.11.2013 16:37    Przez: ~daqwid2727
SLD utrzymuje siedzibę ze składek, nie z pieniędzy publicznych.
Dodano: 25.11.2013 17:15    Przez: ~heate
To jakie wy tam składki płacicie?
Dodano: 25.11.2013 17:25    Przez: ~wow
Panie Prezesie niech Pan nie rżnie głupa.
Dodano: 25.11.2013 17:57    Przez: ~dolar
Palikociarnia dostała chyba w "miętkie". Wreszcie!
Dodano: 25.11.2013 18:07    Przez: ~kibic
Ja proponuję żeby wystawili po jednym zboku i walczyli w kisielu ha ha ha:)
Dodano: 25.11.2013 18:15    Przez: ~tomi
A na Platforme też donieśli? Kto płaci za ich siedzibę, nie czasami poseł Tomasz Nowak?
Dodano: 25.11.2013 18:22    Przez: ~ala
Ile potrzeba podpisów mieszkańców żeby przeprowadzić referendum za odwołaniem prezydenta oraz rady miejskiej ??? Chyba zacznę zbierać!
Dodano: 25.11.2013 18:24    Przez: ~nosap
w słupcy też??? a to ciekawostka!!!
Dodano: 25.11.2013 20:12    Przez: ~Słupca
Przeczytałam na stronie posła Tomaszewskiego z SLD gdzie ma biuro poselskie i jego filie. I, ta, dam! Tam gdzie rady powiatowe sld w różnych miejscowościach np. Konin, Staszica 27. Kto komu użycza? SLD posłowi czy poseł SLD. Mają na to papiery? Umowy? Cokolwiek?Słupca, ul. Warszawska to samo.
Dodano: 25.11.2013 22:15    Przez: ~Słupca
Walduś, ta dam Art. 24 ust. 5 Ustawy o partiach politycznych. Już się nie błaźnij
Dodano: 25.11.2013 22:23    Przez: ~ta dam!
Odpowiednie jak widać...
Dodano: 26.11.2013 00:29    Przez: ~SLDak
0.25 gr / osoby chyba hehe
Dodano: 26.11.2013 08:11    Przez: ~qwerty
Nie berdzo rozumiem jak ten Art. 24 ust. 5 Ustawy o partiach politycznych wyjaśnia fakt, że poseł SLD korzysta/finansuje siedziby SLD.Może niech mi ten Walduś wyjaśni, bo ja prosta kobieta z Słupcy jestem.
Dodano: 26.11.2013 09:37    Przez: ~Słupca
Wystarczy przeczytać
Dodano: 26.11.2013 10:15    Przez: ~czytacz
Panie Prezydencie ja też chcę dom za stówę i obiecuję że będę ponosił wszystkie opłaty eksploatacyjne.
Dodano: 25.11.2013 13:16    Przez: ~Szuflada
Ciekawe z czego będziesz ponosił te wszystkie opłaty eksploatacyjne, bo chyba nie ze zbierania złomu... ???
Dodano: 25.11.2013 23:13    Przez: ~obserwator życia
WOJNA LEWAKÓW...hehehe
Dodano: 25.11.2013 13:28    Przez: ~LEON NOWA PRAWICA
W moich oczach SLD jest skończone
Dodano: 25.11.2013 13:28    Przez: ~obserwator
Już dawno powinieneś iść do okulisty
Dodano: 25.11.2013 16:36    Przez: ~okulista
W Koninie napewno
Dodano: 25.11.2013 17:07    Przez: ~obser
Okulista niezbędne jeśli masz całe SLD w oczach to niezbędna jest pomoc specjalisty...
Dodano: 26.11.2013 00:34    Przez: ~radiolog
a w moich, nigdy nie powinno się zacząć
Dodano: 26.11.2013 10:10    Przez: ~żeby Polska była Po ...
I bardzo dobrze,brać się za tych im.becyli TR-utni nierobów.
Dodano: 25.11.2013 13:29    Przez: ~ajak
Bo pokazują to czego nikt do tej pory nie pokazał ?
Dodano: 25.11.2013 13:30    Przez: ~mechanik
Swoje machloje niech też pokażą,wtedy zgoda.
Dodano: 25.11.2013 13:43    Przez: ~fanfana
A jak nie mają? Nie wszyscy robią.
Dodano: 25.11.2013 13:46    Przez: ~//
Panie Prezesie od waluty, odpuść se Pan.
Dodano: 25.11.2013 16:38    Przez: ~dolar
Tak trzymać panie Jacku trzeba to wyjaśnić kpina w biały dzień.
Dodano: 25.11.2013 13:35    Przez: ~górnik
się nie cieszcie bo skończy się jak zwykle podadzą sobie rączkę i sprawa ucichnie bo lepiej kraść w kilku niż jeden na jednego donosić na siebie
Dodano: 25.11.2013 13:37    Przez: ~red
To juz tak łatwo nie przyschnie
Dodano: 25.11.2013 13:40    Przez: ~red2
kolego o ile zakład, że przyschnie? może o tę symboliczną stówkę co oni płacą?
Dodano: 25.11.2013 14:30    Przez: ~red
Za daleko juz obydiwe lewice zabrnęły. Nie przyschnie.
Dodano: 25.11.2013 14:39    Przez: ~red2
TR to nie lewica, a liberałowie
Dodano: 25.11.2013 16:39    Przez: ~daqwid2727
ani jedno ani drugie. nie wiadomo co to jest za twór!
Dodano: 25.11.2013 18:03    Przez: ~politolog
mam dziwne wrazenie ze rządzacy koninem robia to do czego sa zmuszeni i przy okazji ŁADNY UŚMIECH i wszystko gra. remont wiaduktu (koniecznosc), zburzenie PKS (albo koniecznosc albo PKS sie zlitowal), nowy PKP (biorą co dają.. najpierw renowacja a w koncu PKP zlitowalo sie zeby cos wybudowac), jakies remonty drog itd (koniecznosc bo trzeba placic odszkodowania) łudziłem sie ze cos im sie udaje ale jednak brak tutaj jakiejs inicjatywy...