Dzisiaj jest wtorek 15 października 2019, imieniny: Jadwigi, Teresy, Zoriana WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18075) SPORT FORUM FIRMY (5380) PRACA (39) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
16 / 15oC
Jutropogoda
16 / 12oC
Pojutrzepogoda
15 / 13oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Wypadek lotniczy w miejscowości Kobylata. Na miejs ... (2)Puchar Polski. SPS Konspol powalczy o wejście na p ... (0)

Kryształowi policjanci

Dodano: 2.12.2013 12:44
Źródło: LM.pl

Kryształowe Gwiazdy dla policjantów z Konina i Słupcy. Prestiżową nagrodę otrzymało pięciu mundurowych.

Po raz dziewiąty wielkopolscy policjanci zostali odznaczeni „Kryształową Gwiazdą”. Jest ona wręczana mundurowym, którzy przyczynili się do uratowania ludzkiego życia lub też ich służba przyniosła poprawę warunków życia drugiego człowieka.

Wśród nagrodzonych kilkunastu policjantów, znalazło się czterech koninian. „Kryształowa Gwiazda” trafiła do Macieja Szczepańskiego, który w grudniu ubiegłego roku w Kolonii Golinie ściągnął nietrzeźwego mężczyznę z torów próbującego popełnić samobójstwo. Statuetkę odebrali również Dawid Kubalak i Marcin Starzyński. Policjanci natychmiast zareagowali widząc mężczyznę upadającego na chodnik, który jak się okazało miał atak epilepsji. Dawid Kubalak wspólnie z Błażejem Szczebelskim został nagrodzony też za pomoc niedoszłemu samobójcy, który chciał rzucić sie pod pociąg.

Wśród wyróżnionych nie zabrakło mundurowego ze Słupcy. Jan Jarząbek w lipcu tego roku ustalił miejsce pobytu kobiety, która chciała odebrać sobie życie przez zażycie dużej ilości lekarstw. Dzięki szybkiej interwencji, desperatkę udało się uratować.  

FOT. KWP POZNAŃ

  • Kryształowi policjanci
  • Kryształowi policjanci
  • Kryształowi policjanci
  • Kryształowi policjanci
  • Kryształowi policjanci

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

popieram policja w Koninie robi co i jak trzeba dać ich więcej na zatorze będzie super wiecej patroli w weekendy na zatorzu czego wymagam od policji sily zdecydowania i niepatyczkowania się z gnojami. Policjant to ktoś komu mamy ufać i wiedzieć że jak przyjedzie to mamy się go bać i liczyć na pomoc on musi budzić postrach inaczej co to za policja. Niszczyć i wyrywać chwasty narkomanów osiedlowych pijaków i nie dających innym żyć
Dodano: 2.12.2013 15:57    Przez: ~kasia
Za dużo oglądacie W-11 i inne filmy z WYMYŚLONYMI dobrymi policjantami.
Dodano: 2.12.2013 16:37    Przez: ~foui
Brawo Panowie Brawo dziękujemy serdecznie za wzorową służbę szkoda że tylko nieliczni zauważają trud nie pracy a służby! służba rzecz święta. Obowiązek obowiązkiem policjanci strażacy codzienni bohaterowie codzienna służba i codzienny jej trud codziennie ratują codziennie pomagają! Mówi się że to ich obowiązek racja!!! To ich obowiązek Akurat Ci wszyscy byli gdzie trzeba we właściwym momencie i podjęli stosowne działania! Brawo Konin jest z was dumny
Dodano: 2.12.2013 13:55    Przez: ~Lubię policję
Nie szanujesz tych ludzi do których jak ci ktoś krzywdę zrobi pierwszy biegniesz. Twoją formację ORMO już rozwiązali , czas uwierzyć w nową. Ci ludzie faktycznie narażają swoje życie i swoich rodzin , tak więc więcej szacunku do nich . Narzekają na policjantów tylko ci co mają swoje za uszami . Brawo policjanci tak trzymać! Pomagać ludziom a chwasty tępić.
Dodano: 2.12.2013 15:18    Przez: ~B@rtez

KOMENTARZE

To tylko wyjątki. Reszta tej represyjnej służby nastawiona jest na ratowanie finansów represyjnego państwa. Kopnąć leżącego, s...lać przed małoletnią hołotą, ot cała POlicja
Dodano: 02.12.2013 12:53    Przez: ~stary ormowiec
Nie szanujesz tych ludzi do których jak ci ktoś krzywdę zrobi pierwszy biegniesz. Twoją formację ORMO już rozwiązali , czas uwierzyć w nową. Ci ludzie faktycznie narażają swoje życie i swoich rodzin , tak więc więcej szacunku do nich . Narzekają na policjantów tylko ci co mają swoje za uszami . Brawo policjanci tak trzymać! Pomagać ludziom a chwasty tępić.
Dodano: 02.12.2013 15:18    Przez: ~B@rtez
Czym się różni ta formacja od tamtej formacji?Różni się tym ze tamtą rządzili SBecy a tą resztki SBeków ich synowie i wnukowie.Reszta kubek w kubek to samo.
Dodano: 02.12.2013 20:10    Przez: ~kolina
KOLINA: dość plucia jadem . Co Ty wiesz o tamtych czasach i o tych dzisiejszych? PIS nauczył pluć jadem , nienawiścią i tak robisz. Co ci młodzi ludzie mają wspólnego z tamtymi czasami i ludźmi ? Szanuj ludzi to i Ciebie szanować będą i przestań się ślinić z zazdrości!!!!
Dodano: 02.12.2013 20:55    Przez: ~Balbinka
ballibna teraz do****ł*ś do pieca że aż zgasło! widać nie mamsz zielonego pojęcia jak w dzisiejszych czasach jest traktowana młodzież przez POlicje. Nic dziwnego że nikt nie ma do nich szacunku skoro sami nie wiedzą co to jest, myślą że mają odznakę to wszystko im wolna. SZANUJ INNYCH, BĘDZIESZ SZANOWANY!!! ps, czerpią dokładnie te same wzorce co z przed lat! 5
Dodano: 02.12.2013 23:00    Przez: ~Łap na klate !
Łap ba klatę! Cieszmy się ,że dzisiaj nie ma ORMO , to dopiero było sk.....stwo. Sąsiad sąsiada podpier..... . Takich społeczniaków było wielu.
Dodano: 03.12.2013 07:25    Przez: ~Balbina
..za duzo kolego solarium..
Dodano: 02.12.2013 12:57    Przez: ~xxx
Też taką mam,sam sobie zrobiłem.
Dodano: 02.12.2013 13:12    Przez: ~aco
nagrody ? ja myślałam że to należy do ich obowiązku
Dodano: 02.12.2013 13:21    Przez: ~sssd
nie kumam ( natychmiast zareagowali widząc mężczyznę upadającego na chodnik ) przecież to ich obowiązek........ Wychodzi na to że reszta kolegów nic nie robiła , bo nie dostali gwiazdek
Dodano: 02.12.2013 13:25    Przez: ~????
dawać im tylko nagrody ....za co ?! ... pytam się ? . przecież to ich obowiązek ... cytując:"Ja, obywatel Rzeczypospolitej Polskiej, świadom podejmowanych obowiązków policjanta, ślubuję: służyć wiernie Narodowi, chronić ustanowiony Konstytucją Rzeczypospolitej Polskiej porządek prawny, strzec bezpieczeństwa Państwa i jego obywateli, nawet z narażeniem życia. Wykonując powierzone mi zadania, ślubuję pilnie przestrzegać prawa, dochować wierności konstytucyjnym organom Rzeczypospolitej Polskiej, przestrzegać dyscypliny służbowej oraz wykonywać rozkazy i polecenia przełożonych. Ślubuję strzec tajemnicy państwowej i służbowej, a także honoru, godności i dobrego imienia służby oraz przestrzegać zasad etyki zawodowej" .... mi nikt nie da orła białego za życie w dzisiejszej RP . Zarabiam najniższą krajową , mam 2 dzieci i kredyt na mieszkanie . ( krzykaczom ,że internet mam - mówię krótko - wypierd...ć) , fajek nie pale , wó ...
Dodano: 02.12.2013 13:35    Przez: ~koniniak
dy nie pije i nikt mnie za to nie nagradza.
Dodano: 02.12.2013 13:41    Przez: ~koniniak
poobwieszajcie się orderami tak jak wypada w naszym bloku wschodnim....
Dodano: 02.12.2013 13:47    Przez: ~asssdsdfghj
Brawo Panowie Brawo dziękujemy serdecznie za wzorową służbę szkoda że tylko nieliczni zauważają trud nie pracy a służby! służba rzecz święta. Obowiązek obowiązkiem policjanci strażacy codzienni bohaterowie codzienna służba i codzienny jej trud codziennie ratują codziennie pomagają! Mówi się że to ich obowiązek racja!!! To ich obowiązek Akurat Ci wszyscy byli gdzie trzeba we właściwym momencie i podjęli stosowne działania! Brawo Konin jest z was dumny
Dodano: 02.12.2013 13:55    Przez: ~Lubię policję
jak ci na imię posterunkowy?
Dodano: 02.12.2013 14:02    Przez: ~***
popieram policja w Koninie robi co i jak trzeba dać ich więcej na zatorze będzie super wiecej patroli w weekendy na zatorzu czego wymagam od policji sily zdecydowania i niepatyczkowania się z gnojami. Policjant to ktoś komu mamy ufać i wiedzieć że jak przyjedzie to mamy się go bać i liczyć na pomoc on musi budzić postrach inaczej co to za policja. Niszczyć i wyrywać chwasty narkomanów osiedlowych pijaków i nie dających innym żyć
Dodano: 02.12.2013 15:57    Przez: ~kasia
służba poprawi na pewno warunki życia , gdy nie będzie opierała się na statystyce i zużyciu bloczków mandatów. Szanowna policjo jak już się odznaczacie na swoim podwórku to nie zatruwajcie tymi informacjami społeczeństwa. Po co podkurw...ać podatnika .
Dodano: 02.12.2013 13:59    Przez: ~asdfgghjkkl
Bo to jest sukces wymierny i społeczeństwo musi o takich czynach wiedzieć!
Dodano: 02.12.2013 15:21    Przez: ~B@rtez
żal tyłek ściska uwierz mi że statystyka statystyką ale czasem chamom należy się mandat! I jak ktoś nie zasługuje to go nie dostaje! A wykroczenia są po to by ich nie popełniać!
Dodano: 02.12.2013 16:01    Przez: ~z
wcale mi nie jest żal . W jakim ty świecie żyjesz , myślisz ,że praca w policji to służba społeczeństwu ? kpina. Statystyka i wykrywalność , którą się buduje łapiąc pijane rowery i piwkujących na mieście. Są to wykroczenia i tego nie pochwalam ale na litość boską nie róbcie z nich bohaterów gdy wypełnają swoje obowiązki wynikające ze stanowiska pracy
Dodano: 02.12.2013 16:36    Przez: ~kjhgfd
Za dużo oglądacie W-11 i inne filmy z WYMYŚLONYMI dobrymi policjantami.
Dodano: 02.12.2013 16:37    Przez: ~foui
1 z 2
12>>