Dzisiaj jest wtorek 22 października 2019, imieniny: Halki, Kordiana, Kordelii WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18065) SPORT FORUM FIRMY (5390) PRACA (45) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
14 / 13oC
Jutropogoda
15 / 11oC
Pojutrzepogoda
17 / 13oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Puchar Polski. Te mecze wyłonią finalistów. Już w ... (0)Luźna gierka: Dwa trudne testy przed Medykiem na k ... (0)

Powieje w Wielkopolsce

Dodano: 5.12.2013 12:36

Biuro Prognoz Meteorologicznych w Poznaniu ostrzega przed silnymi wiatrami, które nadciągają nad Wielkopolskę.

Ostrzeżenia obejmuje czas od godz. 15.00 w czwartek - 5 grudnia 2013 r. do soboty - 7 grudnia 2013 roku, do godz. 10.00. W tym czasie przewiduje się wystąpienie silnego wiatru o średniej prędkości od 35 km/h do 50 km/h, w porywach do 95 km/h.

Wiatr południowo - zachodni i zachodni. Maksymalne porywy wiatru spodziewane są w nocy z czwartku na piątek i w piątek do godzin południowych, kiedy to wiatr w porywach może osiągać prędkość do 110 km/h. Od rana 7 grudnia 2013 r. wiatr stopniowo będzie słabł, do średniej prędkości 35 km/h, a w porywach do 90 km/h.  

  • Powieje w Wielkopolsce

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:silne wiatry,   IMGW Poznań,   Wielkopolska,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

możne co niektórym trochę głupotę z głowy wywieje
Dodano: 05.12.2013 12:52    Przez: ~red
Strażacy i różne pogotowia zapewne się nie cieszą.
Dodano: 05.12.2013 13:23    Przez: ~Orkan
"Wiatr z Zachodu niczego dobrego nie wróży".
Dodano: 05.12.2013 13:28    Przez: ~"Wicherek "
Raczej ze wschodu nic dobrego do nas nie przyszło
Dodano: 05.12.2013 14:06    Przez: ~Rusel croff
z zachodu przychodzą do nas dobre autka z niemiec...
Dodano: 05.12.2013 18:54    Przez: ~walec zakalec
Ze Wschodu księża przywożą złoto w dobrym gatunku.
Dodano: 05.12.2013 19:22    Przez: ~misjonarz
z zachodu przywiało kiedyś dywizję ss,ale niestety,powiało ze wschody i dywizję gdzieś wywiało.
Dodano: 05.12.2013 20:51    Przez: ~szaman miejski
Linia szkwału wkracza własnie nad terytorium Północnych Niemiec , Danię .... jeśli nic się nie zmieni to pomiędzy 21 a 23ą owa linia wkroczy nad terytorium Wlkp. Linia szkwału podczas Orkanu niesie ze sobą porywy w zależności od miejsca od 120 do nawet 170 km/h. W tej chwili jest ona bardzo aktywna i rośnie w siłę. A cofając się w czasie można sobie zaczerpnąć informacji o Orkanie Kyryll który wkroczył wraz ze szkwałem wieczorem 18 stycznia 2007 roku niosąc ogromne straty .
Dodano: 05.12.2013 15:03    Przez: ~B PL
Urzędy przydałoby się przewietrzyć;-)
Dodano: 05.12.2013 16:52    Przez: ~anarchy
tak zachodni wiatr zwalil teście z dachu !!!
Dodano: 05.12.2013 18:42    Przez: ~sss
Niestety,ale za komuny takich porządnych orkanów nie było.
Dodano: 05.12.2013 18:56    Przez: ~stary dziadek przedwo ...
CIEKAWE CO Z ZANIEDBANIAMI PRZY OCINANIU GAŁEZI TESCO NETTO NA ZATORZU ??? kto odpowie jak sie komus cos stanie ! 6 miesiecy PONAGLEN !
Dodano: 05.12.2013 19:30    Przez: ~ benda skutki zanied ...
Z zachodu powieje, oj powieje, anty- klerykalizmem i anty pedofilstwem, czego w tym poj...... kraiku jest zbyt wiele. Ostatnio skazano proboszcza z okolic Rawy Mazowieckiej na 8,5 roku więzienia za pięciu chłopców. Wieśniaki(którymi się brzydzę) przybyli bronić oczywiście pedofila(proboszcza), i mówili o nim dobrze-nie znając materiału dowodowego. Tak stwierdził prokurator prowadzący.
Dodano: 05.12.2013 19:48    Przez: ~Krewa
był dobry,bo dawał snikersy.
Dodano: 05.12.2013 21:48    Przez: ~ministrant
Do 110 km/h w obszarze zabudowanym? Straż miejska zaciera ręce!!!!!
Dodano: 05.12.2013 21:21    Przez: ~kierowca