Dzisiaj jest wtorek 25 lutego 2020, imieniny: Cezarego, Wiktora, Konstancjusza WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (20782) SPORT FORUM FIRMY (5460) PRACA (47) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
5 / 4oC
Jutropogoda
6 / 1oC
Pojutrzepogoda
3 / 0oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Stadion za ileś lat, nowe boiska treningowe już te ... (0)Luźna gierka: Nowy pomysł na stadion. Jednak na Po ... (0)

Orkiestra z Pectusem

Dodano: 11.12.2013 10:27
Źródło: LM.pl

Koncert grupy Pectus, happening konińskiej młodzieży i bieg „Policz się z cukrzycą”. Tak będzie wyglądał 22. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Koninie.

Koniński sztab WOŚP działa już pełną parą. Jak mówi jego szefowa Justyna Kałużyńska, podczas 22. Finału nie zabraknie atrakcji dla małych, ale też starszych mieszkańców miasta. Tradycyjnie orkiestrowym centrum Konina 12 stycznia stanie się Galeria Nad Jeziorem. Tam od rana identyfikatory i puszki zostaną wydane 600 wolontariuszom, którzy przez cały dzień będą zbierać pieniądze na zakup specjalistycznego sprzętu dla dziecięcej medycyny ratunkowej i godnej opieki medycznej seniorów.

Blisko stu biegaczy weźmie udział w biegu „Policz się z cukrzycą”, a młodzież z konińskich szkół średnich przygotuje happening na rondzie WOŚP. Przed galerią nie zabraknie natomiast pokazów ratownictwa medycznego.

W samym centrum handlowym na dwóch scenach będzie można podziwiać młodych artystów, ale też wziąć udział w aukcji gadżetów, z których dochód przeznaczony zostanie na WOŚP.

Na godz. 18 zaplanowano wielką licytację przedmiotów na dużej scenie przed galerią. Godzinę później rozpocznie się koncert zespołu Pectus. O godz. 20 imprezę zakończy światełko do nieba.  

  • Orkiestra z Pectusem
  • Orkiestra z Pectusem
  • Orkiestra z Pectusem
  • Orkiestra z Pectusem

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

MOŻNA SIĘ GDZIEŚ ZAPISAĆ NA TEN BIEG ?? JAKI DYSTANS ???
Dodano: 11.12.2013 11:01    Przez: ~MICHAŁ
Dystans,10 okrążeń cyrku WOŚP im.Swędzącego Owsika.
Dodano: 11.12.2013 11:55    Przez: ~drapacz
A STRAŻ MIEJSKA ODPUŚCI SOBIE VIDEORADAR ŻEBY PILNOWAĆ PORZĄDKU PRZECIEŻ TAM BĘDĄ CHODZIĆ A NIE JEŹDZIĆ SAMOCHODAMI!
Dodano: 12.12.2013 07:56    Przez: maciek
pektus??? :/
Dodano: 11.12.2013 12:09    Przez: ~edd
Nie wspieram tej złodziejskiej inicjatywy, która za pieniądze podatników jest organizowana! Wolę dać na Caritas. Przynajmniej wiem, że trafi to na pewno do potrzebujących. Może ten złodziej Owsiak chce uzdrawiać polska służbę zdrowia? To co on przeznacza na szpitale to jest kropla w morzu potrzeb. Uzdrowieniem naszej służby zdrowia powinni zająć się rządzący. Ludzie jacy wy ślepi jesteście! Owsiak nawet uczciwie nie potrafi się rozliczyć z tych pieniędzy. Maksymalnie połowa zebranej kwota pójdzie na szpitale. Reszta na utrzymanie swoich pałaców i luksusowych samochodów.
Dodano: 11.12.2013 12:57    Przez: ~Obiektywny
Bieg w latach poprzednich prowadził od CH Galeria nad Jeziorem, ul. Chopina, Kleczewska, Paderewskiego pod CH, zapisać się można było na miejscu. Nie rozumiem skąd już wiadomo ilu biegaczy wystartuje. Czyżby szacował...
Dodano: 11.12.2013 13:57    Przez: ~KB AK
OBIEKTYWNY ty piszesz akurat odwrotnie,czy caritas kiedykolwiek rozliczyl sie z zebranych pieniedzy? Czy przeprowadzono kiedys kontrole w caritasie?Ta organizacja zwana charytatywna juz dawno powinno zajac sie CBS na wniosek ministra finansow.Natomiast ORKIESTRA rozlicza sie do 1 grosza.Powiem Ci wiecej,szefem caritasu powinien zostac JEZY OWSIAK.
Dodano: 12.12.2013 07:54    Przez: ~proboszcz

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.