Dzisiaj jest piątek 10 kwietnia 2020, imieniny: Małgorzaty, Michała, Makarego WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17069) SPORT FORUM FIRMY (5477) PRACA (20) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
3 / 6oC
Jutropogoda
12 / 6oC
Pojutrzepogoda
14 / 10oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

KORONAWIRUS:
Polecamy:

Potrzebna krew!

Dodano: 7.01.2014 10:19
Źródło: LM.pl
Pięcioletnia Julka z Konina walczy z rakiem. Jej bliscy proszą o pomoc.

Julka Michalska przebywa na oddziale onkologii dziecięcej w Poznaniu. Dzielna 5-latka zmaga się z rakiem krwi. Każdy kto chciałby pomóc Julce, może oddać dla niej krew. – Potrzebna jest każda krew. To bardzo pilne – informuje bliski Julki.

Krew można oddać w szpitalnym punkcie krwiodawstwa przy ul. Wyszyńskiego w Koninie. Podczas wizyty trzeba zaznaczyć, że krew jest dla Julki Michalskiej. 

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

grupa krwi jest w tym przypadku nieistotna.. to działa na zasadzie krew za krew. Ktoś oddaje krew jakiejkolwiek grupy,a Julka dostanie krew jakiej potrzebuje
Dodano: 7.01.2014 11:05    Przez: ~bbb
Skoro proszą, to jest potrzebna i kto może niech odda. Julka dostanie prawidłową krew, a każda inna w zamian jest potrzebna. Zbędna dyskusja i zaświadczenia są nieistotne, ważne jest życie Julki. Napewno będzie zdrowa, z czego z całego serca jej życzę.
Dodano: 7.01.2014 13:25    Przez: ~xyxyxyx
julka trzymaj się
Dodano: 7.01.2014 12:41    Przez: ~.,.,.,.,,.

KOMENTARZE

Byście mogli napisać jaka to krew?? chyba najważniejsza grupa???
Dodano: 07.01.2014 10:43    Przez: ~mil
grupa krwi jest w tym przypadku nieistotna.. to działa na zasadzie krew za krew. Ktoś oddaje krew jakiejkolwiek grupy,a Julka dostanie krew jakiej potrzebuje
Dodano: 07.01.2014 11:05    Przez: ~bbb
No wlasnie!!!,kazdy czlowiek ma jedna grupe krwi ,a nie kilka ,jak napisali ,potrzebna jest kazda krew
Dodano: 07.01.2014 11:03    Przez: ~xxx
Zmień podpaskę.
Dodano: 07.01.2014 20:54    Przez: ~Gender
piszą, że potrzebują każdej krwi, więc pewnie nie tylko dla Julki
Dodano: 07.01.2014 11:06    Przez: ~Dora
RCKiK w Kaliszu uprzejmie informuje, że od 1.09.2013 nie wystawia zaświadczeń potwierdzających oddanie krwi dla określonego z imienia i nazwiska chorego, gdyżUstawa o publicznej służbie krwi z 11.09.1997 w art 20 stanowi...,,podmiot leczniczy nie może uzależniać zastosowanie w leczenieu krwią od oddania krwi przez inną osobę. żródło strona internetowa krwiodawstwo kalisz
Dodano: 07.01.2014 11:14    Przez: ~morek
avatar mozna oddac z okresleniem imienia i nazwiska :) 22.10.2013 tak robilem :)
Dodano: 07.01.2014 12:02    Przez: szeregowy
no i gitara,ja tylko przepisałem komunikat RCKiK w Kaliszu ,który mówi ,że nie dają zaświadczenia na piśmie ,tez będę oddawał krew ale w lutym bo teraz nie mogę
Dodano: 07.01.2014 12:45    Przez: ~morek
Hahaha ;D Wiadomo o co chodzi ;D
Dodano: 07.01.2014 20:46    Przez: ~Kennly
Chore ciekawe jak chcą zbierać krew dla potrzebujących ? Dane osobowe itp. w tym przypadku to DEBILIZM I IDIOTYZM
Dodano: 09.01.2014 16:07    Przez: ~1234567
oprócz adresu szpitala i imienia oraz nazwiska chyba jest potrzebne na jakim oddziale Julka leży dobrze by było bo wtedy szybciej dotrze zaświadczenie pozdrawiam
Dodano: 09.01.2014 16:26    Przez: ~marqustbg
julka trzymaj się
Dodano: 07.01.2014 12:41    Przez: ~.,.,.,.,,.
Skoro proszą, to jest potrzebna i kto może niech odda. Julka dostanie prawidłową krew, a każda inna w zamian jest potrzebna. Zbędna dyskusja i zaświadczenia są nieistotne, ważne jest życie Julki. Napewno będzie zdrowa, z czego z całego serca jej życzę.
Dodano: 07.01.2014 13:25    Przez: ~xyxyxyx
Nie klucie sie , bo oby nikogo to nie spotkalo . Prosze podac pod ktorym to pokojem i w jakich godzinach
Dodano: 07.01.2014 15:38    Przez: ~Oby mala Julka wyzdro ...
Punkt krwiodawstwa w szpitalu na wyszyńskiego w godz.7.30 do 11.30
Dodano: 07.01.2014 16:47    Przez: ~Honorowy dawca krwi
My się już wykluliśmy.
Dodano: 07.01.2014 19:25    Przez: ~klu klu
Mocno trzymam kciuki za Julkę i jej rodziców.
Dodano: 07.01.2014 18:22    Przez: ~m
Dlaczego kobiety nie oddają krwi? Przecież natura właśnie kobiety przystosowała do odtwarzania krwi.
Dodano: 07.01.2014 20:32    Przez: ~Gender
Kobiety też oddają krew tylko co 3 miesiące mogą to robić z tego co wiem.ja gdy bym teraz mogła to też wahania poszła i przekazała jej krew a posiadam 0 ,ale nie mogę teraz oddać dopiero za pół roku,życzę zdrowia dla Julii
Dodano: 07.01.2014 22:01    Przez: ~Honorowa Dawczyi Krwi
1 z 2
12>>