Dzisiaj jest środa 18 września 2019, imieniny: Stefanii, Irmy, Stanisława WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19496) SPORT FORUM FIRMY (5362) PRACA (60) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
9 / 9oC
Jutropogoda
14 / 8oC
Pojutrzepogoda
14 / 11oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Zmarł wieloletni dyrektor SP3 - Ryszard Nijakowski ... (1)Szczepionka poróżniła konińskich radnych. Zadecydu ... (4)

Areszt dla pirata

Dodano: 8.01.2014 15:55
Źródło: LM.pl
Na trzy miesiące do aresztu trafił 24-latek, który uciekał przed policją i doprowadził do śmiertelnego wypadku w Węglewie.

Dramatyczne sceny rozegrały się około godz. 2 w nocy z 3 na 4 stycznia. Konińscy mundurowi próbowali zatrzymać do kontroli drogowej Audi A4. Jego kierowca zaczął uciekać i spychać z drogi policyjny radiowóz. W Węglewie (gm. Golina) wpadł w poślizg, uderzył w płot, potem w drzewo i dachował. Na miejscu zginął 32-letni pasażer.  

Dwóch siedzących z przodu młodych mężczyzn trafiło do szpitala. Obaj byli pod wpływem alkoholu. Młodszy miał 0,3 promila alkoholu w organizmie, a starszy blisko promil i jak się później okazało to on prowadził auto.  

Dziś 24-latek usłyszał zarzut prowadzenia pojazdu pod wpływem alkoholu i spowodowania wypadku ze skutkiem śmiertelnym. Na wniosek prokuratury sąd zdecydował o jego tymczasowym aresztowaniu. Mężczyźnie grozi do 12 lat więzienia i dożywotni zakaz jazdy samochodem.

FOT. KM PSP KONIN
 

  • Aresztowany za wypadek

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

a tych oszołomów z margerytkowej co się rzucali do policjantów mam nadzieję też zamkną !!! mi się podoba policja działa jak trzeba musi silnie i zdecydowanie brawa DLA POLICJI dokładnie brawa policja
Dodano: 8.01.2014 17:49    Przez: ~oli
Pijak po wejściu do auta nie wie co robi a Ty myślisz że odczyta promile na alkomacie ? Chory pomysł.Do kamieniołomów na 20 lat za zabójstwo a nie telewizorek, siłownia i co niektórzy studiują tam za nasze podatki.I karać sprawiedliwie i równo każdego: księdza,posła,urzędnika czy policjanta a nie równi i równiejsi ...
Dodano: 8.01.2014 17:05    Przez: ~RAJpl.
A po co,mi alkomat w aucie skoro ja nie pije?? Kolejna chora ustawa!
Dodano: 8.01.2014 17:08    Przez: ~iii
lecz się czubie
Dodano: 8.01.2014 16:32    Przez: ~xxx

KOMENTARZE

I co z tego.Rocznie zabierają ponad 100tys praw jazdy,a użytkowników jakoś nie ubywa i korki coraz większe.Kampania ruszyła to może ktoś wykaże się dobrym pomysłem.
Dodano: 08.01.2014 16:05    Przez: ~dobromir
czego sie czepiasz rodziców
Dodano: 08.01.2014 16:15    Przez: ~drugi
Mam dobry pomysl podnisc akcyze na paliwo niech kosztuje 20 zl litr ludzie przestana jezdzic i nie bedzie wypadkow
Dodano: 08.01.2014 16:16    Przez: ~ja..
lecz się czubie
Dodano: 08.01.2014 16:32    Przez: ~xxx
Podobno ma wejść w życie kolejna ustawa o obowiązkowym posiadaniu alkomatu w samochodzie. Hmmmmmmm... w sumie nie głupie, to pomysł prmiera Donka Tuska, chociaż muszę przyznać, bardzo go nie lubie i jestem za PiS-em. Ale ja na przykład wprowadził bym coś takiego: "Jeżeli kierowca jest pod wpływem alkoholu i zostanie złapany, to dnia następnego kiedy wytrzeźwieje wystawiany jest publicznie i linczowany przez mieszkańców" . Nie wiem jak wy, ale uważam, że wtedy na pewno żaden debil nie odważył by sie n.a.j.e.b.a.n.y wsiąść za kółko.
Dodano: 08.01.2014 16:17    Przez: ~PiS
No to tylko PiS mógł wymyslić!
Dodano: 08.01.2014 16:56    Przez: ~Hadziuk
Pijak po wejściu do auta nie wie co robi a Ty myślisz że odczyta promile na alkomacie ? Chory pomysł.Do kamieniołomów na 20 lat za zabójstwo a nie telewizorek, siłownia i co niektórzy studiują tam za nasze podatki.I karać sprawiedliwie i równo każdego: księdza,posła,urzędnika czy policjanta a nie równi i równiejsi ...
Dodano: 08.01.2014 17:05    Przez: ~RAJpl.
A co da obowiązek posiadania alkomatu w samochodzie? Wsiadając do auta po pijanemu chyba każdy zdaje sobie sprawę, że nie powinien kierować ale myśli, że mu się uda. Jak będzie chciał kierować to to, że dmuchnie w alkomat nic nie zmieni. Ludzie sami muszą zmienić swoje podejście!
Dodano: 09.01.2014 13:15    Przez: ~ja
A po co,mi alkomat w aucie skoro ja nie pije?? Kolejna chora ustawa!
Dodano: 08.01.2014 17:08    Przez: ~iii
To kto prowadział młodszy czy ten starszy ? ?
Dodano: 08.01.2014 17:21    Przez: ~nemo
Do "iii" no może nie pijesz, ale na pewno narkotyki bierzesz, nie ma tak, że człowiek nie pije i nie bierze narkotyków, albo jedno, albo drugie, albo wszystko na raz ;-)
Dodano: 08.01.2014 17:28    Przez: ~Doświadczony
Widać że wychowałeś się w patologii skoro nie widziałeś człowieka nie pijącego i nie biorącego narkotyków.
Dodano: 09.01.2014 11:46    Przez: ~Alex
I tu jestes w błędzie i nie wiem skad takie chore myslenie, ja nie pije i zadnych narkotykow nie biore. to jest zupelnie niepotrzebne w zyciu a nawet przeszkadza w normalnym funkcjonowaniu i skrzywia psychike.
Dodano: 10.01.2014 09:56    Przez: ~ja
"Mężczyźnie grozi do 12 lat więzienia i dożywotni zakaz jazdy samochodem."I to jest MINIMUM jakie bym temu g_n-o_j_owi dał.
Dodano: 08.01.2014 17:29    Przez: ~kierowca
Gdzie byli rodzice? Człowieku on ma 24lata.!
Dodano: 08.01.2014 17:31    Przez: ~lot
a tych oszołomów z margerytkowej co się rzucali do policjantów mam nadzieję też zamkną !!! mi się podoba policja działa jak trzeba musi silnie i zdecydowanie brawa DLA POLICJI dokładnie brawa policja