Dzisiaj jest piątek 24 maja 2019, imieniny: Joanny, Marii, Zuzanny WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19417) SPORT FORUM FIRMY (5334) PRACA (64) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
8 / 12oC
Jutropogoda
18 / 10oC
Pojutrzepogoda
14 / 10oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Historia konińskiego undergroundu odżyje w pałacu ... (4)Spotkanie z artystką i wspólne sadzenie rokitnika ... (5)

Komora na WOŚP

Dodano: 10.01.2014 11:45
Źródło: LM.pl

Wejście do komory dymowej w pełnym strażackim rynsztunku. To jedna z propozycji jakie będzie można wylicytować podczas XXII Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Koninie.

Każdy kto chciałby sprawdzić jak pracują konińscy strażacy, będzie miał na to szansę. Ciemny labirynt, wyjące syreny, dym i zbliżone do rzeczywistych warunki pożarowe. Takie doświadczenie to nie lada gratka. - Przejścia w ćwiczebnej komorze pozwolą choć na chwilę poczuć się jak strażak – informuje Sebastian Andrzejewski, rzecznik konińskiej straży pożarnej.

Do wylicytowania jest bilet dla dwóch osób. 

 

FOT. KM PSP KONIN

  • Komora na WOŚP
  • Komora na WOŚP
  • Komora na WOŚP

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Owsiak złodzieju ****%% !!!Bierz przykład z Caritasu !
Dodano: 10.01.2014 13:50    Przez: ~gogi
Ludzie przewraca sie wam w du-ie może atrakcja byłby jaki POsieł PEŁO jak kręci lody
Dodano: 10.01.2014 17:14    Przez: ~Mirek
Zbiorą 50 mln,a pójdzie kilkaset milionów na organizację imprez?
Dodano: 10.01.2014 12:02    Przez: ~dolina
Apeluje do wszystkich, nie dajcie się po raz kolejny nabrać na tą pseudo pomoc Owsiaka!!!!
Dodano: 10.01.2014 19:15    Przez: ~wolnotariusz

KOMENTARZE

fajne...
Dodano: 10.01.2014 12:01    Przez: ~lhoih
Ludzie przewraca sie wam w du-ie może atrakcja byłby jaki POsieł PEŁO jak kręci lody
Dodano: 10.01.2014 17:14    Przez: ~Mirek
Zbiorą 50 mln,a pójdzie kilkaset milionów na organizację imprez?
Dodano: 10.01.2014 12:02    Przez: ~dolina
Strażacy wsadzcie sobie tę wejściówkę głęboko w ...ę
Dodano: 10.01.2014 12:08    Przez: ~ S ...
Zapraszam do mojej komory pełnej siarkowodoru.
Dodano: 10.01.2014 12:16    Przez: ~pierdziel
Owsiak złodzieju ****%% !!!Bierz przykład z Caritasu !
Dodano: 10.01.2014 13:50    Przez: ~gogi
Na ulicy Grójeckiej, każdego wieczora jest komora dymowa. Można nawdychać się za darmo.
Dodano: 10.01.2014 19:05    Przez: ~straż miska
Apeluje do wszystkich, nie dajcie się po raz kolejny nabrać na tą pseudo pomoc Owsiaka!!!!
Dodano: 10.01.2014 19:15    Przez: ~wolnotariusz
Ja już się nie dam nabrać temu śmiesznemu buco-pajacowi.
Dodano: 10.01.2014 21:01    Przez: ~daria
Tak, czas skończyć z terrorem tej akcji. Człowiek nie może wyjść z domu, bo zaraz opada go banda małolatów i wrzuć i wrzuć monetę! Te naiwne dzieciaki nawet nie wiedzą, jak perfidnie są wykorzystywane przez cynicznego fajfusa, który dorobił się kokosów na tej całej akcji. Niezła nazwa fundacji - Złoty Melon. No własnie, tak się robi melony, na ludzkiej poczciwości i naiwności. Kaska płynie szerokim strumieniem, rozliczać się nie rozlicza i jeszcze kreuje się na "ałtorytet" polityczny. Myśli, że zapewni sobie nietykalność? Mam nadzieję, że jemu prokuratura też dobierze się do tyłka w tych żołtych kalesonach. Jak chcecie pomagać, to niech powstanie fundacja pomocy konińskiemu szpitalowi i pakować kasę na nasze oddziały, bez łaski synalków milicjantów.
Dodano: 10.01.2014 22:30    Przez: ~big nic
owsik do komory
Dodano: 11.01.2014 09:14    Przez: ~po
To dobrze ze jest ktos taki jak Owsiak ktory potrafi uzbierac ok.45 ml.zl, natomiast "PANSTWO" potrafi przekazac ok 95 ml.zl na kosciol (czyt milionerow watykanskich) a jakos nikt nie protestuje.
Dodano: 11.01.2014 12:28    Przez: ~aa