Dzisiaj jest poniedziałek 19 sierpnia 2019, imieniny: Bolesława, Juliana, Jana WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18893) SPORT FORUM FIRMY (5346) PRACA (66) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
17 / 16oC
Jutropogoda
23 / 19oC
Pojutrzepogoda
17 / 14oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Rozczarowujący remis Górnika. Punkt, który nie daj ... (0)Od patyka do koszyka, czyli warsztaty wikliniarski ... (0)

Komora na WOŚP

Dodano: 10.01.2014 11:45
Źródło: LM.pl

Wejście do komory dymowej w pełnym strażackim rynsztunku. To jedna z propozycji jakie będzie można wylicytować podczas XXII Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Koninie.

Każdy kto chciałby sprawdzić jak pracują konińscy strażacy, będzie miał na to szansę. Ciemny labirynt, wyjące syreny, dym i zbliżone do rzeczywistych warunki pożarowe. Takie doświadczenie to nie lada gratka. - Przejścia w ćwiczebnej komorze pozwolą choć na chwilę poczuć się jak strażak – informuje Sebastian Andrzejewski, rzecznik konińskiej straży pożarnej.

Do wylicytowania jest bilet dla dwóch osób. 

 

FOT. KM PSP KONIN

  • Komora na WOŚP
  • Komora na WOŚP
  • Komora na WOŚP

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Owsiak złodzieju ****%% !!!Bierz przykład z Caritasu !
Dodano: 10.01.2014 13:50    Przez: ~gogi
Ludzie przewraca sie wam w du-ie może atrakcja byłby jaki POsieł PEŁO jak kręci lody
Dodano: 10.01.2014 17:14    Przez: ~Mirek
Zbiorą 50 mln,a pójdzie kilkaset milionów na organizację imprez?
Dodano: 10.01.2014 12:02    Przez: ~dolina
Apeluje do wszystkich, nie dajcie się po raz kolejny nabrać na tą pseudo pomoc Owsiaka!!!!
Dodano: 10.01.2014 19:15    Przez: ~wolnotariusz

KOMENTARZE

fajne...
Dodano: 10.01.2014 12:01    Przez: ~lhoih
Ludzie przewraca sie wam w du-ie może atrakcja byłby jaki POsieł PEŁO jak kręci lody
Dodano: 10.01.2014 17:14    Przez: ~Mirek
Zbiorą 50 mln,a pójdzie kilkaset milionów na organizację imprez?
Dodano: 10.01.2014 12:02    Przez: ~dolina
Strażacy wsadzcie sobie tę wejściówkę głęboko w ...ę
Dodano: 10.01.2014 12:08    Przez: ~ S ...
Zapraszam do mojej komory pełnej siarkowodoru.
Dodano: 10.01.2014 12:16    Przez: ~pierdziel
Owsiak złodzieju ****%% !!!Bierz przykład z Caritasu !
Dodano: 10.01.2014 13:50    Przez: ~gogi
Na ulicy Grójeckiej, każdego wieczora jest komora dymowa. Można nawdychać się za darmo.
Dodano: 10.01.2014 19:05    Przez: ~straż miska
Apeluje do wszystkich, nie dajcie się po raz kolejny nabrać na tą pseudo pomoc Owsiaka!!!!
Dodano: 10.01.2014 19:15    Przez: ~wolnotariusz
Ja już się nie dam nabrać temu śmiesznemu buco-pajacowi.
Dodano: 10.01.2014 21:01    Przez: ~daria
Tak, czas skończyć z terrorem tej akcji. Człowiek nie może wyjść z domu, bo zaraz opada go banda małolatów i wrzuć i wrzuć monetę! Te naiwne dzieciaki nawet nie wiedzą, jak perfidnie są wykorzystywane przez cynicznego fajfusa, który dorobił się kokosów na tej całej akcji. Niezła nazwa fundacji - Złoty Melon. No własnie, tak się robi melony, na ludzkiej poczciwości i naiwności. Kaska płynie szerokim strumieniem, rozliczać się nie rozlicza i jeszcze kreuje się na "ałtorytet" polityczny. Myśli, że zapewni sobie nietykalność? Mam nadzieję, że jemu prokuratura też dobierze się do tyłka w tych żołtych kalesonach. Jak chcecie pomagać, to niech powstanie fundacja pomocy konińskiemu szpitalowi i pakować kasę na nasze oddziały, bez łaski synalków milicjantów.
Dodano: 10.01.2014 22:30    Przez: ~big nic
owsik do komory
Dodano: 11.01.2014 09:14    Przez: ~po
To dobrze ze jest ktos taki jak Owsiak ktory potrafi uzbierac ok.45 ml.zl, natomiast "PANSTWO" potrafi przekazac ok 95 ml.zl na kosciol (czyt milionerow watykanskich) a jakos nikt nie protestuje.
Dodano: 11.01.2014 12:28    Przez: ~aa