Dzisiaj jest wtorek 23 kwietnia 2019, imieniny: Jerzego, Wojciecha, Adalberta WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19253) SPORT FORUM FIRMY (5328) PRACA (60) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
14 / 13oC
Jutropogoda
16 / 14oC
Pojutrzepogoda
22 / 15oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Strzałkowo. Wypadł z drogi i zatrzymał się w przyd ... (11)Podsumowanie konsultacji w sprawie nowego rozkładu ... (24)

Promocja okiem uczniów

Dodano: 20.01.2014 12:27
Źródło: LM.pl

Kreatywna szkoła. O taki tytuł będą walczyć konińskie placówki ponadgimnazjalne.

Tereny inwestycyjne w Międzylesiu czekają na uzbrojenie. Zdaniem posła Tomasza Nowaka, to najważniejsze zadanie samorządu. – Chcielibyśmy, żeby z 40 ha stało się zdecydowanie więcej, żeby była możliwość wykupu i scaleń wokół Międzylesia, wzdłuż drogi krajowej nr 25 – mówi Tomasz Nowak.

Zanim jednak do tego miałoby dojść, poseł wspólnie z Młodymi Demokratami rusza z konkursem dla młodzieży pod hasłem „Kreatywna szkoła dla aglomeracji konińskiej”. – Będą dwie kategorie. Pierwsza to wypromowanie terenów inwestycyjnych. Druga to pomysł na imprezę, albo coś co może przyciągnąć w jednym czasie tysiące ludzi tak jak Jezus do Świebodzina, albo Przystanek Woodstock do Kostrzyna nad Odrą – mówi Tomasz Nowak.

Szkoły na burzę mózgów mają czas do marca. Później każda z placówek zgłosi dwa filmy wraz z opisami. W kwietniu pomysły te będą oceniane przez koninian na łamach lokalnych portali.

Najwyżej oceniona inicjatywa otrzyma nagrodę publiczności. Najciekawszy i możliwy do zrealizowania pomysł wybierze natomiast kapituła złożona z radnych miejskich i powiatowych, urzędników wydziałów promocji UM i Starostwa Powiatowego w Koninie oraz Młodych Demokratów i specjalistów z ARR. 

  • Promocja okiem uczniów

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Wpada facet do gabinetu dyrektora cyrku i mówi:- Panie, mam taki numer, że ludzie oszaleją! Będzie pan milionerem!Dyrektor na to:- Spadaj mi pan! Mam dobry program i nie potrzebuję żadnych nowych numerów.Facet:- Niech pan posłucha przez 30 sekund, na pewno pana przekonam.Dyrektor:- No dobrze, mów pan, ale szybko.Facet:- Niech pan sobie wyobrazi cały sufit cyrku obwieszony balonami. Balonami z gównem. A na arenę wjeżdżają konie. Na każdym koniu amazonka. Z łukiem. I amazonki zaczynają galopować w koło. Unoszą łuki. Zaczynają strzelać do balonów. Przebijają je po kolei a całe gówno spada na dół. Przebijają wszystkie. Na dole wszystko jest nim pokryte.Widzowie w gównie, arena w gównie, orkiestra w gównie, konie w gównie, amazonki w gównie...I wtedy wchodzę ja... Cały na biało.
Dodano: 20.01.2014 13:56    Przez: ~pomysł na impreze
Najwyżej oceniona inicjatywa otrzyma nagrodę publiczności.Proszę podać jaka kwota jest tej nagrody ?Czy tylko laurka ,czy konkretna suma pieniędzy np,10tyś zl,za które klasa by mogła sobie wycieczke zorganizowac...bo teraz to jest tak ,że uczniowie coś wymyślą ,a premie za projekt sobie zgarną urzędnicy....nikt baranem już nie jest ,żeby za dyplom i za śmieszny pucharek, stworzyć coś za Was urzędasy
Dodano: 20.01.2014 13:32    Przez: ~nieresortowy
avatar Ciekawa inicjatywa. Na pewno przyniesie większe zaangażowanie młodych ludzi w życie naszego regionu. Przy okazji mogą pojawić się ciekawe koncepcje, które miasto będzie mogło zrealizować.
Dodano: 20.01.2014 13:46    Przez: Jarosław Matuszewski

KOMENTARZE

Jaka nagroda? Bo jestem zainteresowany.
Dodano: 20.01.2014 12:33    Przez: ~Sarin
To lepsze niż konkurs na fotkę strażnika na rowerze innego posła. Który został ogłoszony i zniknął.
Dodano: 20.01.2014 12:40    Przez: ~Znikający punkt
Najwyżej oceniona inicjatywa otrzyma nagrodę publiczności.Proszę podać jaka kwota jest tej nagrody ?Czy tylko laurka ,czy konkretna suma pieniędzy np,10tyś zl,za które klasa by mogła sobie wycieczke zorganizowac...bo teraz to jest tak ,że uczniowie coś wymyślą ,a premie za projekt sobie zgarną urzędnicy....nikt baranem już nie jest ,żeby za dyplom i za śmieszny pucharek, stworzyć coś za Was urzędasy
Dodano: 20.01.2014 13:32    Przez: ~nieresortowy
avatar Ciekawa inicjatywa. Na pewno przyniesie większe zaangażowanie młodych ludzi w życie naszego regionu. Przy okazji mogą pojawić się ciekawe koncepcje, które miasto będzie mogło zrealizować.
Dodano: 20.01.2014 13:46    Przez: Jarosław Matuszewski
Dorosli, którym się płaci, nie dali rady to może młodzi się wykazą?
Dodano: 20.01.2014 13:51    Przez: ~forever young
Co się dzieje że Nowak znowu proPOnuje nową akcję?Panie POsiole Nowak a co z wieżami widokowymi?Bo jakoś tak ich nie widać ani na Złotej Górze ,ani na zamku w Kole?Co się stało?Przyjdzie wiosna będzie szczaw POtem mirabelki i znowu będzie piał pan z zachwytu?ProPOnuje jak by spadło dużo śniegu wybudować skocznię narciarską na Złotej Górze,a przynajmniej obiecać może ludziska uwierzą i POchwalą PEŁO.
Dodano: 20.01.2014 17:52    Przez: ~skoczek
~skoczek - a kiedy byłeś na Złotej Górze? Wieża stoi.
Dodano: 20.01.2014 18:55    Przez: ~Turysta
litości
Dodano: 20.01.2014 20:03    Przez: ~Ludowiec
A skąd będzie kasa na realizację pomysłu, który wybierze ta niby kapituła? Zgłosimy projekt, będzie świetny, będzie kosztowny, kto za to zapłaci?
Dodano: 20.01.2014 20:52    Przez: ~pytam
Ta co stała to stoi od dawna,ale gdzie wieza widokowa Nowaka?????
Dodano: 20.01.2014 20:59    Przez: ~skoczek
i tak trafi do Kopernika :(
Dodano: 20.01.2014 22:06    Przez: ~szkoda
Poseł od uczniów chce pomysłów na kreowanie terenów inwetsycyjnych? boskie :)
Dodano: 20.01.2014 12:35    Przez: ~kreon
A dlaczego nie. Jak starzy nie potrafią to niech młodzi się pokażą. Bardzo dobry pomysł. Jestem ciekaw tylko jaki efekt.
Dodano: 20.01.2014 12:38    Przez: ~Młoda
i kto skonsumuje efekt?
Dodano: 20.01.2014 13:30    Przez: ~lecter
Przypominam, ze juz kiedys ogłoszono konkurs na imprezy na bulwarze, wygrał pan Leonard i nadal tam nic nie ma. Nagrody tez były
Dodano: 20.01.2014 12:36    Przez: ~Leon
Pomnik Juliusa Fromma, wynalazcy prezerwatyw i jego muzeum. Pomysł dajemy za darmo
Dodano: 20.01.2014 12:54    Przez: ~gimbusy
Pod warunkiem że inwestorem będzie zainteresowany producent prezerwatyw. To byłoby dobre
Dodano: 20.01.2014 13:03    Przez: ~SM
Tak! Zróbmy to!
Dodano: 20.01.2014 13:09    Przez: ~pruderia
Nie wejdą w to, wola sie łudzic chinskim inwestotem
Dodano: 20.01.2014 13:14    Przez: ~MS
Uwazam,ze mlodziez ma bardzo fajne pomysly a tereny Miedzylesia az sie prosza o zagospodarowanie.
Dodano: 20.01.2014 13:32    Przez: ~Janek
Czy to będą tak atrakcyjne nagrody jak dla dzieci z przedszkoli -śmiechu warte kampania ,kampania.......
Dodano: 20.01.2014 13:47    Przez: ~wow
Wpada facet do gabinetu dyrektora cyrku i mówi:- Panie, mam taki numer, że ludzie oszaleją! Będzie pan milionerem!Dyrektor na to:- Spadaj mi pan! Mam dobry program i nie potrzebuję żadnych nowych numerów.Facet:- Niech pan posłucha przez 30 sekund, na pewno pana przekonam.Dyrektor:- No dobrze, mów pan, ale szybko.Facet:- Niech pan sobie wyobrazi cały sufit cyrku obwieszony balonami. Balonami z gównem. A na arenę wjeżdżają konie. Na każdym koniu amazonka. Z łukiem. I amazonki zaczynają galopować w koło. Unoszą łuki. Zaczynają strzelać do balonów. Przebijają je po kolei a całe gówno spada na dół. Przebijają wszystkie. Na dole wszystko jest nim pokryte.Widzowie w gównie, arena w gównie, orkiestra w gównie, konie w gównie, amazonki w gównie...I wtedy wchodzę ja... Cały na biało.
Dodano: 20.01.2014 13:56    Przez: ~pomysł na impreze
Pan poseł niech napisze osobisty list do E.T., żeby wyplątał go z tego propagandowego matrixa. Jego pomysły przypominają żenujące PRL-owskie demonstracje jedności i sukcesu. Ściema, a pan poseł myśli, że ciemny lud ją kupi. Polska wygląda właśnie jak ten cyrk w kawale. A pan poseł wchodzi na biało, razem z prezydentem, z którym tworzą kuriozalny wykluczający się światopoglądowo duet. Czy widział ktoś skina i czarnego w objęciach? Liberał z socjalistą współpracują dla naszego "dobra". Jeszcze Polska nie zginęła, póki my żyjemy.
Dodano: 20.01.2014 22:09    Przez: ~Sciema do szpiku koś ...
Przecież można zrobić konkurs dmuchania... kondomów w kategoriach, młodzicy, juniorzy, seniorzy. Mogą być nawet mistrzostwa świata. Jakby tacy Chińczycy przyjechali i dmuchnęli... To byłaby sensacja i promocja.
Dodano: 20.01.2014 13:56    Przez: ~koluś
A tej promocji to nie miała czasem robic jakaś firma za 1 mln zł?
Dodano: 20.01.2014 14:14    Przez: ~zdziwek
no robią na stronie internetowej jak z roku 1997r, z treścią na poziomie podstawówki, ale Sam Szef - wiceprezydent Konina nie ma czasu na to bo przeszedł do Polska Razem. A może nie chce tego widzieć? W sumie to chyba oślepł bo w ramach pracy musiał to widzieć. Może melon padł mu na oczy? A poseł Nowak tego nie widział? Chłopina nie ma internetu, czy może adresu www nie znalazł do tej promocji? A Pan Matuszewski Jarosław tyle ładnie rzeczy umie opisać, udziela się na forum i coś też tej promocji nie dostrzegł. A jakoś przy pierwszym przetargu czujność rewolucyjną była? Coś się zmieniło Panie Jarosławie?
Dodano: 20.01.2014 15:59    Przez: ~do tablicy
Świetna inicjatywa. Od lat mówi się o stawianiu na młodych. Może w końcu powstanie jakiś dobry pomysł na rozwój miasta i jego promocję.
Dodano: 20.01.2014 15:00    Przez: ~apacz
Zróbmy wiec młodych doradcami prezydenta.
Dodano: 20.01.2014 15:13    Przez: ~pen
1 z 2
12>>