Dzisiaj jest czwartek 23 maja 2019, imieniny: Iwony, Emilii, Dezyderiusza WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19531) SPORT FORUM FIRMY (5334) PRACA (64) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
13 / 10oC
Jutropogoda
18 / 12oC
Pojutrzepogoda
18 / 10oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Historia konińskiego undergroundu odżyje w pałacu ... (3)Spotkanie z artystką i wspólne sadzenie rokitnika ... (4)

Poseł ofiarą dopalaczy

Dodano: 27.01.2014 14:25
Źródło: LM.pl

Jedyny w Koninie punkt z dopalaczami działa w pomieszczeniu należącym do posła Jacka Kwiatkowskiego. Parlamentarzysta wypowiedział już umowę najmu. Kontrolę sklepu zapowiada Sanepid.

Jacek Kwiatkowski w grudniu podpisał umowę z przedsiębiorcą, który na konińskim Zatorzu chciał prowadzić sklep z artykułami za 5 zł. - Nie podejrzewałem, że to mogą być dopalacze – mówi poseł „Twojego Ruchu”.

Kiedy Kwiatkowski w styczniu zajrzał do punktu, nabrał podejrzeń. Kilka gablot z bibelotami i niewielkie okienko, przez które sprzedawane są „upominki”. Poseł zgłosił sprawę policji. - Skierowaliśmy do Państwowej Inspekcji Sanitarnej wniosek o przeprowadzenie kontroli – informuje Marcin Jankowski, rzecznik konińskiej policji.

Sanepid ma sprawdzić, czy sprzedawane w sklepie substancje znajdują się na liście zakazanych. - Procedura została już wszczęta. Za tydzień rozpoczniemy kontrolę – mówi Beata Szeląg, rzecznik Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Koninie.

Poseł Jacek Kwiatkowski wypowiedział umowę najmu, ale przedsiębiorca na wyprowadzkę ma czas do końca kwietnia.  

  • Poseł ofiarą dopalaczy

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

kontrola za tydzień, informacja o tym w mediach. Powodzenia, z pewnością będzie skuteczna, ta kontrola.
Dodano: 27.01.2014 14:43    Przez: ~sdfsdv
skoro poseł OSOBA ZAUFANIA PUBLICZNEGO nagle!!!!!!! sie zaczął czegoś domyślać to niech mi teraz pokaże zawiadomienie na policję o czymś że może mieć miejsce jakieś przestępstwo lub wykroczenie to przecież konstytucyjny obowiązek
Dodano: 27.01.2014 16:31    Przez: ~oli
jasne Panie Pośle jasne a o tym jakoś Pan nie mówił na spotkani z Millerem że w tym punkie sprzedają dopalacze mam nadzięję że wyborcy zapamietają to Panu bo ja nie wierzę że PAN nie wiedział
Dodano: 27.01.2014 16:27    Przez: ~oli
avatar Rozdmuchanie tej sprawy niestety jest świetną reklamą tego punktu :( Tzw dopalacze są środkami niezbadanymi, i potencjalnie bardzo niebezpiecznymi...
Dodano: 28.01.2014 01:22    Przez: Marcin Nowak
Twój Ruch jest za legalizacją czegoś co światowa organizacja zdrowia zrzeszająca specjalistów uznała za zdrowe a nie tego g .....na.
Dodano: 27.01.2014 14:46    Przez: ~zorientowany

KOMENTARZE

Co ciekawego można tam kupić?
Dodano: 27.01.2014 14:32    Przez: ~ciekawski mati
Nieudolność PO do potęgi. Tak chwali się, ze tą sprawę załatwią !!!
Dodano: 27.01.2014 14:44    Przez: ~rodak
Bardzo dobrze ,że poseł Kwiatkowski zareagował w końcu i wypowiedzial umowe,co ty myslisz Kobrzycki ,że jak wynajme mieszkanie rodzinie i oni za miesiąc z niego zrobia agencje towarzyską to jest moja wina? puknij się w ten pusty łeb,nie jestem za ruchem palikota,ale dobrze ,że zareagowal i wypowiedzial im umowe..tak samo bym zrobil..jestem za legalizacja marihuany,aby państwo to kontrolowalo i mialo z tego zyski...a dopalaczom mówie stanowcze nie!!!
Dodano: 27.01.2014 19:15    Przez: ~LEON NOWA PRAWICA
Dobrze wiedział komu tą budę dzierżawi. Popiera ją narkotyki i tak sobie robią reklamę.
Dodano: 27.01.2014 19:19    Przez: ~ds
~rodak - dopalacze ci zaszkodziły? Ty wiesz co komentujesz? Czy maile z centrali ci się popierdoliły
Dodano: 27.01.2014 19:22    Przez: ~ciekawski
W ciągu dosłownie 3 minut masz nagle 27 łapek w góre? rozumiem cały zakład tam gdzie jesteś od razu lajkował.... gratuluję ode mnie masz prawdziwego minusa
Dodano: 27.01.2014 19:27    Przez: ~LEON NOWA PRAWICA
haha widzę ,że już mam fanklub sobowtóra masz może patent w urzędzie? bo piszesz prawie jak ja..ale prawie robi dużą różnice
Dodano: 27.01.2014 19:39    Przez: ~ PRAWDZIWY LEON
Do sobowtóra mojego..naucz się czytać najpierw ze zrozumieniem tekstu dzieciaku.....nie jestem za ruchem palikota,ale dobrze ,że zareagowal i wypowiedzial im umowe.
Dodano: 27.01.2014 19:40    Przez: ~LEON NOWA PRAWICA
JAKA TO OFIARA MA BIUO POSELSKIE PO DRUGIEJ STRONIE ULICY I CIĄGLE GO BYŁO WIDAĆ POD TYM SKLEPEM. TO PO CO TAM ŁAZIŁ ? ŚWIĘTEGO TERAZ UDAJE?.
Dodano: 27.01.2014 19:42    Przez: ~WQURZONY
A w oświadczeniu majątkowym Posła ten lokal widnieje? Bo jakoś go nie widać. I czy poseł podpisał umowę z firmą?
Dodano: 27.01.2014 20:22    Przez: ~ciekawski
oczywiście ,że rodak dobrze to skomentował to PO i P.S.L głosnie i hucznie obwieścili całej Polsce ,że wygrali walke z dopalaczami..a tak naprawdę to przegrali,tworząc fikcyjne prawo i oszukali obywateli ...skoro dalej mozna legalnie sprzedawać dopalacze...TO CHYBA TOBIE COŚ ZASZKODZILO ,MYŚLĘ ,ŻE TO EDUKACJA I BRAK LOGICZNEGO MYŚLENIA
Dodano: 27.01.2014 20:34    Przez: ~LEON NOWA PRAWICA
Ten z kantoru powinien wystosować do posła zapytanie w trybie informacji publicznej i potem zanieść to do lokalnych mediów
Dodano: 27.01.2014 22:11    Przez: ~wiooooooo
I tak nic im nie zrobią :)... kontrola... haha wszystko można ominąć... A może lepiej Pan poseł odpowie: dlaczego w Koninie od ubiegłej zimy dziury nie są połatane, za parkingi trzeba płacić, drogi nieodśnieżone, bo w styczniu Zima zaskoczyła, na ulicach wszędzie brud....???? Gdzie miejsca pracy?? Dlaczego dla żuli i meneli jest zasiłek a dla prawdziwie potrzebujących nie ma? Niech się lepiej zajmie poważnymi sprawami!
Dodano: 27.01.2014 22:30    Przez: ~antyposeł
Poseł zareagował w końcu i wypowiedział umowę, bo z tymi poglądami z jego partii był w to zamieszany i musiał się z tego jakoś oczyscic. To jest oczywiste.
Dodano: 27.01.2014 22:37    Przez: ~Tetar
Życie nie znosi próżni. Państwo nie jest w stanie skutecznie eliminować konkurencji w handlu używkami. Tylko poprzez rozsądną politykę cenową (podatkową) może ograniczyć podaż używek niewiadomego pochodzenia. Pytanie, czy akurat w ten sposób pan Tusk i jego banda mają zapychać dziurę w budżecie? No, chyba, że z góry zakładają, że tych po dragach i dopalaczach nie będzie się ratować w szpitalach, tylko mają zdychac pod płotem. Narkotyki to nie czekoladki, że powiesz sobie "od jutra nie jem". To substancje silnie uzależniające i niszczące wolę. Nie chcesz chyba, żeby naćpany naród głosował na tych, co opłacą im kolejne działki?
Dodano: 28.01.2014 00:53    Przez: ~Alice in Wonderland
Bo to nie jest ofiara dopalaczy,tylko pękniętego kondoma.
Dodano: 02.02.2014 11:24    Przez: ~bllleee
PRECZ Z PALIKOTEM!!!
Dodano: 27.01.2014 14:33    Przez: ~maja
precz z wszystkimi kotami nie tylko pali
Dodano: 27.01.2014 16:08    Przez: ~ja
Panie pośle Jacku Kwiatkowski nie udawaj pan Greka że nie wiedziałeś. Przecież to "Twój Ruch" popierał dostęp do narkotyków i innych "wynalazków". Więc komu chcesz pan wciskac ciemnotę??? Wcale bym się nie zdziwił jak kiedyś dowiemy się z mediów że ma pan gdzieś w piwnicy hodowlę "Maryśki".
Dodano: 27.01.2014 14:37    Przez: ~GalAnonim
jestem tego samego zdania
Dodano: 27.01.2014 14:40    Przez: ~xxx
Do narkotyków czyt. Marihuany a nie do dopalaczy :)I precz z DOPALACZAMI!!
Dodano: 27.01.2014 14:41    Przez: ~edede
i twoje dzieci beda sobie ją wstrzykiwać !!
Dodano: 27.01.2014 14:42    Przez: ~Mondry
Twój Ruch jest za legalizacją czegoś co światowa organizacja zdrowia zrzeszająca specjalistów uznała za zdrowe a nie tego g .....na.
Dodano: 27.01.2014 14:46    Przez: ~zorientowany
Maryski to fajne dziewczyny
Dodano: 27.01.2014 14:48    Przez: ~janek
Specjalistów buehehehe, chyba takich jak ty ć p u n i e
Dodano: 27.01.2014 15:29    Przez: ~fbdf
Hmm, prawnie czerpał z tego procederu zyski pobierając czynsz. Czyli uczestniczył w dystrybucji dopalaczy - proste!
Dodano: 27.01.2014 20:18    Przez: ~Prokurator
tylko 'ćfoczki', debile i inne nieogarnięte paprochy kupują dopalacze
Dodano: 29.01.2014 10:06    Przez: ~ZDROWAŚ MARYŚ !
****ć te DOPY!!!!!!
Dodano: 27.01.2014 14:37    Przez: ~Armiexo
Dopalacze to zasrane narkotyki, w przeciwieństwie do MARY MARY !! ZALEGALIZOWAC
Dodano: 27.01.2014 14:40    Przez: ~qwertasd
kontrola za tydzień, informacja o tym w mediach. Powodzenia, z pewnością będzie skuteczna, ta kontrola.
Dodano: 27.01.2014 14:43    Przez: ~sdfsdv
Niestety takie mamy prawo w Polsce,muszą poinformować najpierw o kontroli aby mogli wejść,poza tym to nie jest substancja spożywcza,także sanepid dużo nie zdziała,jest napisane nawet na dopalaczach ,nie do spożycia,służy w celach kolekcjonerskich...trzeba podziękować bandzie posłów z PO i P.S.L za to ,ze takie prawo zrobili i ogłosili zwycięstwo z dopalaczami,a tak naprawde to przegrali,oszukali tylko ludzi mówiąc że wygrali
Dodano: 27.01.2014 19:19    Przez: ~LEON NOWA PRAWICA
kontrola za tydzień nie wiecie dlaczego z tego jest kasa a psy od czego są to kundle nie psy
Dodano: 27.01.2014 19:59    Przez: ~święty
może właśnie o to chodzi.
Dodano: 27.01.2014 23:19    Przez: ~titi
ale reklama dla sklepu!!!!!!!!!!!!!!!!! ide tam dziś sklep otwarty do końca kwietnia
Dodano: 27.01.2014 14:45    Przez: ~janek
Dilerzy z szarej strefy juz zacieraja rece - klienci wroca do nich ;) Uwielbiam logike dzialania socjalistycznego lewactwego panstwa. kto bedzie chcial i tak kupi - cokolwiek by nie zrobili. z wiatrakami sie nie walczy.
Dodano: 27.01.2014 14:53    Przez: ~prawda
akurat w 90 % kupujacy tam to pazie takie ja ty wiec jak mu zamkna sklep to bedzie z placzem drapac w drzwi hahahha a co do politykow to wszystkich wy****c bo tam kazdy ma w tym interes !!!!!!
Dodano: 28.01.2014 22:54    Przez: ~To jest prawda
W którym to jest miejscu? Bo chciałbym sobie kupić upominki...
Dodano: 27.01.2014 14:59    Przez: ~Turysta
na szeligowskiego koło banku pko
Dodano: 27.01.2014 22:34    Przez: ~znam
Nasz Ruch wygra obecne wybory bo czerwona hołota w koninie już za długo rządzi. A ten z PO wice i ci podobni myślą ze dobiera sie do koryta to sie mylą.. To lekarz który che przejąc zarządzanie Koninem i pogorszyć jakoś wody bo wtedy będzie więcej chorych i dochody tej mafii w białych fartuchach się zwiększą.
Dodano: 27.01.2014 15:03    Przez: ~piasek123
nie wiem co gorsze. komunisci z sld czy banda pomylencow propagujacych zboczenia... razem powinniscie wszyscy na zbity pysk wyleciec.
Dodano: 27.01.2014 15:10    Przez: ~KNP
1 z 7
1234567>>