Dzisiaj jest niedziela 25 sierpnia 2019, imieniny: Ludwika, Luizy, Patrycji WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19088) SPORT FORUM FIRMY (5346) PRACA (70) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
27 / 19oC
Jutropogoda
25 / 20oC
Pojutrzepogoda
28 / 22oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Przełamanie Majera, wygrana Górnika! Trzy czerwone ... (0)Medyk wciąż liderem, choć z AZS Wrocław nieźle się ... (0)

Poseł ofiarą dopalaczy

Dodano: 27.01.2014 14:25
Źródło: LM.pl

Jedyny w Koninie punkt z dopalaczami działa w pomieszczeniu należącym do posła Jacka Kwiatkowskiego. Parlamentarzysta wypowiedział już umowę najmu. Kontrolę sklepu zapowiada Sanepid.

Jacek Kwiatkowski w grudniu podpisał umowę z przedsiębiorcą, który na konińskim Zatorzu chciał prowadzić sklep z artykułami za 5 zł. - Nie podejrzewałem, że to mogą być dopalacze – mówi poseł „Twojego Ruchu”.

Kiedy Kwiatkowski w styczniu zajrzał do punktu, nabrał podejrzeń. Kilka gablot z bibelotami i niewielkie okienko, przez które sprzedawane są „upominki”. Poseł zgłosił sprawę policji. - Skierowaliśmy do Państwowej Inspekcji Sanitarnej wniosek o przeprowadzenie kontroli – informuje Marcin Jankowski, rzecznik konińskiej policji.

Sanepid ma sprawdzić, czy sprzedawane w sklepie substancje znajdują się na liście zakazanych. - Procedura została już wszczęta. Za tydzień rozpoczniemy kontrolę – mówi Beata Szeląg, rzecznik Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Koninie.

Poseł Jacek Kwiatkowski wypowiedział umowę najmu, ale przedsiębiorca na wyprowadzkę ma czas do końca kwietnia.  

  • Poseł ofiarą dopalaczy

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

kontrola za tydzień, informacja o tym w mediach. Powodzenia, z pewnością będzie skuteczna, ta kontrola.
Dodano: 27.01.2014 14:43    Przez: ~sdfsdv
skoro poseł OSOBA ZAUFANIA PUBLICZNEGO nagle!!!!!!! sie zaczął czegoś domyślać to niech mi teraz pokaże zawiadomienie na policję o czymś że może mieć miejsce jakieś przestępstwo lub wykroczenie to przecież konstytucyjny obowiązek
Dodano: 27.01.2014 16:31    Przez: ~oli
jasne Panie Pośle jasne a o tym jakoś Pan nie mówił na spotkani z Millerem że w tym punkie sprzedają dopalacze mam nadzięję że wyborcy zapamietają to Panu bo ja nie wierzę że PAN nie wiedział
Dodano: 27.01.2014 16:27    Przez: ~oli
avatar Rozdmuchanie tej sprawy niestety jest świetną reklamą tego punktu :( Tzw dopalacze są środkami niezbadanymi, i potencjalnie bardzo niebezpiecznymi...
Dodano: 28.01.2014 01:22    Przez: Marcin Nowak
Twój Ruch jest za legalizacją czegoś co światowa organizacja zdrowia zrzeszająca specjalistów uznała za zdrowe a nie tego g .....na.
Dodano: 27.01.2014 14:46    Przez: ~zorientowany

KOMENTARZE

Co ciekawego można tam kupić?
Dodano: 27.01.2014 14:32    Przez: ~ciekawski mati
Nieudolność PO do potęgi. Tak chwali się, ze tą sprawę załatwią !!!
Dodano: 27.01.2014 14:44    Przez: ~rodak
Bardzo dobrze ,że poseł Kwiatkowski zareagował w końcu i wypowiedzial umowe,co ty myslisz Kobrzycki ,że jak wynajme mieszkanie rodzinie i oni za miesiąc z niego zrobia agencje towarzyską to jest moja wina? puknij się w ten pusty łeb,nie jestem za ruchem palikota,ale dobrze ,że zareagowal i wypowiedzial im umowe..tak samo bym zrobil..jestem za legalizacja marihuany,aby państwo to kontrolowalo i mialo z tego zyski...a dopalaczom mówie stanowcze nie!!!
Dodano: 27.01.2014 19:15    Przez: ~LEON NOWA PRAWICA
Dobrze wiedział komu tą budę dzierżawi. Popiera ją narkotyki i tak sobie robią reklamę.
Dodano: 27.01.2014 19:19    Przez: ~ds
~rodak - dopalacze ci zaszkodziły? Ty wiesz co komentujesz? Czy maile z centrali ci się popierdoliły
Dodano: 27.01.2014 19:22    Przez: ~ciekawski
W ciągu dosłownie 3 minut masz nagle 27 łapek w góre? rozumiem cały zakład tam gdzie jesteś od razu lajkował.... gratuluję ode mnie masz prawdziwego minusa
Dodano: 27.01.2014 19:27    Przez: ~LEON NOWA PRAWICA
haha widzę ,że już mam fanklub sobowtóra masz może patent w urzędzie? bo piszesz prawie jak ja..ale prawie robi dużą różnice
Dodano: 27.01.2014 19:39    Przez: ~ PRAWDZIWY LEON
Do sobowtóra mojego..naucz się czytać najpierw ze zrozumieniem tekstu dzieciaku.....nie jestem za ruchem palikota,ale dobrze ,że zareagowal i wypowiedzial im umowe.
Dodano: 27.01.2014 19:40    Przez: ~LEON NOWA PRAWICA
JAKA TO OFIARA MA BIUO POSELSKIE PO DRUGIEJ STRONIE ULICY I CIĄGLE GO BYŁO WIDAĆ POD TYM SKLEPEM. TO PO CO TAM ŁAZIŁ ? ŚWIĘTEGO TERAZ UDAJE?.
Dodano: 27.01.2014 19:42    Przez: ~WQURZONY
A w oświadczeniu majątkowym Posła ten lokal widnieje? Bo jakoś go nie widać. I czy poseł podpisał umowę z firmą?
Dodano: 27.01.2014 20:22    Przez: ~ciekawski
oczywiście ,że rodak dobrze to skomentował to PO i P.S.L głosnie i hucznie obwieścili całej Polsce ,że wygrali walke z dopalaczami..a tak naprawdę to przegrali,tworząc fikcyjne prawo i oszukali obywateli ...skoro dalej mozna legalnie sprzedawać dopalacze...TO CHYBA TOBIE COŚ ZASZKODZILO ,MYŚLĘ ,ŻE TO EDUKACJA I BRAK LOGICZNEGO MYŚLENIA
Dodano: 27.01.2014 20:34    Przez: ~LEON NOWA PRAWICA
Ten z kantoru powinien wystosować do posła zapytanie w trybie informacji publicznej i potem zanieść to do lokalnych mediów
Dodano: 27.01.2014 22:11    Przez: ~wiooooooo
I tak nic im nie zrobią :)... kontrola... haha wszystko można ominąć... A może lepiej Pan poseł odpowie: dlaczego w Koninie od ubiegłej zimy dziury nie są połatane, za parkingi trzeba płacić, drogi nieodśnieżone, bo w styczniu Zima zaskoczyła, na ulicach wszędzie brud....???? Gdzie miejsca pracy?? Dlaczego dla żuli i meneli jest zasiłek a dla prawdziwie potrzebujących nie ma? Niech się lepiej zajmie poważnymi sprawami!
Dodano: 27.01.2014 22:30    Przez: ~antyposeł
Poseł zareagował w końcu i wypowiedział umowę, bo z tymi poglądami z jego partii był w to zamieszany i musiał się z tego jakoś oczyscic. To jest oczywiste.
Dodano: 27.01.2014 22:37    Przez: ~Tetar
Życie nie znosi próżni. Państwo nie jest w stanie skutecznie eliminować konkurencji w handlu używkami. Tylko poprzez rozsądną politykę cenową (podatkową) może ograniczyć podaż używek niewiadomego pochodzenia. Pytanie, czy akurat w ten sposób pan Tusk i jego banda mają zapychać dziurę w budżecie? No, chyba, że z góry zakładają, że tych po dragach i dopalaczach nie będzie się ratować w szpitalach, tylko mają zdychac pod płotem. Narkotyki to nie czekoladki, że powiesz sobie "od jutra nie jem". To substancje silnie uzależniające i niszczące wolę. Nie chcesz chyba, żeby naćpany naród głosował na tych, co opłacą im kolejne działki?
Dodano: 28.01.2014 00:53    Przez: ~Alice in Wonderland
Bo to nie jest ofiara dopalaczy,tylko pękniętego kondoma.
Dodano: 02.02.2014 11:24    Przez: ~bllleee
PRECZ Z PALIKOTEM!!!
Dodano: 27.01.2014 14:33    Przez: ~maja
precz z wszystkimi kotami nie tylko pali
Dodano: 27.01.2014 16:08    Przez: ~ja
Panie pośle Jacku Kwiatkowski nie udawaj pan Greka że nie wiedziałeś. Przecież to "Twój Ruch" popierał dostęp do narkotyków i innych "wynalazków". Więc komu chcesz pan wciskac ciemnotę??? Wcale bym się nie zdziwił jak kiedyś dowiemy się z mediów że ma pan gdzieś w piwnicy hodowlę "Maryśki".
Dodano: 27.01.2014 14:37    Przez: ~GalAnonim
jestem tego samego zdania
Dodano: 27.01.2014 14:40    Przez: ~xxx
Do narkotyków czyt. Marihuany a nie do dopalaczy :)I precz z DOPALACZAMI!!
Dodano: 27.01.2014 14:41    Przez: ~edede
i twoje dzieci beda sobie ją wstrzykiwać !!
Dodano: 27.01.2014 14:42    Przez: ~Mondry
Twój Ruch jest za legalizacją czegoś co światowa organizacja zdrowia zrzeszająca specjalistów uznała za zdrowe a nie tego g .....na.
Dodano: 27.01.2014 14:46    Przez: ~zorientowany
Maryski to fajne dziewczyny
Dodano: 27.01.2014 14:48    Przez: ~janek
Specjalistów buehehehe, chyba takich jak ty ć p u n i e
Dodano: 27.01.2014 15:29    Przez: ~fbdf
Hmm, prawnie czerpał z tego procederu zyski pobierając czynsz. Czyli uczestniczył w dystrybucji dopalaczy - proste!
Dodano: 27.01.2014 20:18    Przez: ~Prokurator
tylko 'ćfoczki', debile i inne nieogarnięte paprochy kupują dopalacze
Dodano: 29.01.2014 10:06    Przez: ~ZDROWAŚ MARYŚ !
****ć te DOPY!!!!!!
Dodano: 27.01.2014 14:37    Przez: ~Armiexo
Dopalacze to zasrane narkotyki, w przeciwieństwie do MARY MARY !! ZALEGALIZOWAC
Dodano: 27.01.2014 14:40    Przez: ~qwertasd
kontrola za tydzień, informacja o tym w mediach. Powodzenia, z pewnością będzie skuteczna, ta kontrola.
Dodano: 27.01.2014 14:43    Przez: ~sdfsdv
Niestety takie mamy prawo w Polsce,muszą poinformować najpierw o kontroli aby mogli wejść,poza tym to nie jest substancja spożywcza,także sanepid dużo nie zdziała,jest napisane nawet na dopalaczach ,nie do spożycia,służy w celach kolekcjonerskich...trzeba podziękować bandzie posłów z PO i P.S.L za to ,ze takie prawo zrobili i ogłosili zwycięstwo z dopalaczami,a tak naprawde to przegrali,oszukali tylko ludzi mówiąc że wygrali
Dodano: 27.01.2014 19:19    Przez: ~LEON NOWA PRAWICA
kontrola za tydzień nie wiecie dlaczego z tego jest kasa a psy od czego są to kundle nie psy
Dodano: 27.01.2014 19:59    Przez: ~święty
może właśnie o to chodzi.
Dodano: 27.01.2014 23:19    Przez: ~titi
ale reklama dla sklepu!!!!!!!!!!!!!!!!! ide tam dziś sklep otwarty do końca kwietnia
Dodano: 27.01.2014 14:45    Przez: ~janek
Dilerzy z szarej strefy juz zacieraja rece - klienci wroca do nich ;) Uwielbiam logike dzialania socjalistycznego lewactwego panstwa. kto bedzie chcial i tak kupi - cokolwiek by nie zrobili. z wiatrakami sie nie walczy.
Dodano: 27.01.2014 14:53    Przez: ~prawda
akurat w 90 % kupujacy tam to pazie takie ja ty wiec jak mu zamkna sklep to bedzie z placzem drapac w drzwi hahahha a co do politykow to wszystkich wy****c bo tam kazdy ma w tym interes !!!!!!
Dodano: 28.01.2014 22:54    Przez: ~To jest prawda
W którym to jest miejscu? Bo chciałbym sobie kupić upominki...
Dodano: 27.01.2014 14:59    Przez: ~Turysta
na szeligowskiego koło banku pko
Dodano: 27.01.2014 22:34    Przez: ~znam
Nasz Ruch wygra obecne wybory bo czerwona hołota w koninie już za długo rządzi. A ten z PO wice i ci podobni myślą ze dobiera sie do koryta to sie mylą.. To lekarz który che przejąc zarządzanie Koninem i pogorszyć jakoś wody bo wtedy będzie więcej chorych i dochody tej mafii w białych fartuchach się zwiększą.
Dodano: 27.01.2014 15:03    Przez: ~piasek123
nie wiem co gorsze. komunisci z sld czy banda pomylencow propagujacych zboczenia... razem powinniscie wszyscy na zbity pysk wyleciec.
Dodano: 27.01.2014 15:10    Przez: ~KNP
1 z 7
1234567>>