Dzisiaj jest środa 18 września 2019, imieniny: Stefanii, Irmy, Stanisława WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19360) SPORT FORUM FIRMY (5362) PRACA (59) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
9 / 8oC
Jutropogoda
14 / 8oC
Pojutrzepogoda
14 / 11oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Wilki szykują się do nowego sezonu. Sparingi i now ... (0)Po konsekracji, goście udali się do wyremontowanej ... (1)

Śmierć na drzewie

Dodano: 1.02.2014 14:32
Źródło: LM.pl

Tragedia w miejscowości Ochle, gm. Koło. W wypadku zginęła 42-letnia kobieta. Dwoje nastoletnich dzieci jest w szpitalu.

Jadąca nissanem 42-latka z niewyjaśnionych dotąd przyczyn, na prostej drodze zjechała na lewy pas i uderzyła w drzewo. Kobieta zginęła na miejscu. Jej córka oraz koleżanka nastolatki trafiły do szpitala w Koninie.

Zdaniem świadków wypadku, 42-latka jechała zbyt szybko. Jednak wyjaśnieniem okoliczności i przyczyn wypadku zajmie się teraz kolska policja pod nadzorem prokuratury.

fot. KP PSP KOŁO

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

wyrazy współczucia dla rodziny
Dodano: 1.02.2014 14:40    Przez: ~STEFAN ENTY WŁADZY
Lód na drodze i marznący deszcz.....
Dodano: 1.02.2014 14:48    Przez: ~sdasd
tam ta droga jest jak ser z dziurami ,może w końcu ktoś się za to weżmie ,wyrazy współczucia dla rodziny
Dodano: 1.02.2014 15:43    Przez: ~x
Kamilko bylas najsympatyczniejsza osoba jaka znalam. Wielki zal i smutek. Wyrazy wspolczucia dla najblizszych
Dodano: 1.02.2014 18:18    Przez: ~Krysia
Nie spieszmy się ! Zawsze wolniej i przede wszystkim ostrożnie.
Dodano: 2.02.2014 07:50    Przez: ~Paulina

KOMENTARZE

wyrazy współczucia dla rodziny
Dodano: 01.02.2014 14:40    Przez: ~STEFAN ENTY WŁADZY
bylo cos ciekawego na fejsbruku imama musiala to zobaczyc-szkoda
Dodano: 01.02.2014 14:40    Przez: ~czesio
myślę że musisz iść chyba do lekarza i to weterynarza bo wypisując takie głupoty po takiej tragedii dla tej rodziny to z człowieka to za wiele nie masz. Ludzie dajcie już spokój z tymi głupawymi komentarzami...
Dodano: 01.02.2014 16:00    Przez: ~realista
Lód na drodze i marznący deszcz.....
Dodano: 01.02.2014 14:48    Przez: ~sdasd
przeciez dzis nie bylo mrozu nawet
Dodano: 01.02.2014 16:28    Przez: ~pogodyn
to za późno wstałeś/aś .... od wczoraj w niektórych miejscach padało i marzło ...
Dodano: 01.02.2014 20:23    Przez: ~assa
co to za nissan byl?
Dodano: 01.02.2014 15:39    Przez: ~kaszkaj
a co cie głupolu interesuje jaki nissan, tu kobieta zmarła a ty nissan ważniejszy?
Dodano: 02.02.2014 12:32    Przez: ~nissan
tam ta droga jest jak ser z dziurami ,może w końcu ktoś się za to weżmie ,wyrazy współczucia dla rodziny
Dodano: 01.02.2014 15:43    Przez: ~x
Kamilko nie chce mi się wierzyć,że już Cię nie ma wsród nas.Łzy same z oczu lecą.
Dodano: 01.02.2014 16:08    Przez: ~awi
To prawda. Aż trudno w to uwierzyć. Zawsze zapamiętamy Cię uśuśmiechniętą!!!
Dodano: 01.02.2014 16:41    Przez: ~Kuzyn
Przepraszam. Uśmiechniętą.
Dodano: 01.02.2014 16:44    Przez: ~Kuzyn
WYRAZY WSPOLCZUCIA