Dzisiaj jest czwartek 23 maja 2019, imieniny: Iwony, Emilii, Dezyderiusza WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19521) SPORT FORUM FIRMY (5334) PRACA (64) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
13 / 10oC
Jutropogoda
18 / 12oC
Pojutrzepogoda
18 / 10oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Historia konińskiego undergroundu odżyje w pałacu ... (3)Spotkanie z artystką i wspólne sadzenie rokitnika ... (4)

Sanepid zamknął sklep

Dodano: 4.02.2014 13:09
Źródło: LM.pl

Śmierdzący papieros, proszek na pierdzenie, czy odświeżacz do brudu. To tylko niektóre nazwy dopalaczy zarekwirowanych przez koniński Sanepid w sklepie na Zatorzu.

O punkcie z dopalaczami zrobiło się głośno w ubiegłym tygodniu. Wtedy to wyszło na jaw, że firma z Pabianic dzierżawi lokal od posła „Twojego Ruchu” - Jacka Kwiatkowskiego. - Miały tam być artykuły za 5 zł. Nie wiedziałem, że będą sprzedawane trucizny – tłumaczył poseł Kwiatkowski.

Parlamentarzysta powiadomił o sprawie policję, a ta Sanepid. Kilka dni temu inspektorzy w asyście mundurowych weszli do sklepu. - Panie nie chciały udostępnić obiektu do kontroli. Próbowały nam wręczyć zawiadomienie o wniesieniu protestu. To stała praktyka w takich przypadkach – mówi Beata Szeląg, rzecznik Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Koninie. - Zajęliśmy 99 produktów, co do których zachodzi podejrzenie, że są środkami zastępczymi i mogą stanowić zagrożenie dla zdrowia i życia ludzi – dodaje.

Zarekwirowane dopalacze noszą niewybredne nazwy. Wśród nich znalazła się imitacja produktu odświeżacz do brudu, czereśniowy dym, odświeżacz do toalet o zapachu czereśniowym, wiśniowy dym, wybuchowa torba, proszek na pierdzenie, bomba odorowa i śmierdzący papieros. Jak zapewnia Beata Szeląg, wszystkie produkty zostały już skierowane do badania. - Jeśli okaże się, że nie ma w próbkach substancji zakazanych będziemy musieli zezwolić na dalsze działanie sklepu. Jednak do tej pory, nasze podejrzenia co do sprzedaży środków zastępczych potwierdziło się we wszystkich przypadkach – mówi Szeląg.

Dopóki nie będzie znany wynik badań, sklep na Zatorzu będzie zamknięty. 

fot. Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Koninie

  • Sanepid zamknął sklep
  • Sanepid zamknął sklep
  • Sanepid zamknął sklep
  • Sanepid zamknął sklep

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

SRANIE W BANIE MOIM ZDANIEM WIEDZIAŁ DOSKONALE PRZECIEŻ TWÓJ RÓCH CHCIAŁ LEGALIZACJI INNYCH ŚRODKÓW
Dodano: 4.02.2014 13:13    Przez: ~STEFAN ENTY WŁADZY
I co Pan jest posłem !!! Posłem ???? człowieku skąd Ty masz wiedzieć jakie mają ludzie w mieście problemy jak ty nie wiesz ż u Ciebie w sklepie gównem handlują. Cały Konin o Tym wie a Tobie rok przed wyborami się przypomina!Skandal. Dlaczego do tej pory nie ma informacji o tym że policja lub prokuratura bada sprawę. Skoro są podejrzenia mają być działania Człowieku działasz w imieniu rządu Reprezentujesz nas. NIC nie zrobiłeś!!!!Nie chcę posła który wynajmuje lokal pod coś takiego i mówi ze o tym nie wie. KPINA PiS może robić co chce SLD i PO też ale Wam mówimy dziękuję! Ja i moja rodzina wykona ruch Nasz ruch na listach wyborczych.
Dodano: 4.02.2014 14:46    Przez: ~oliś
No właśnie z kim my mamy do czynienia raz to poseł Ruchu Palikota raz Twojego Ruchu, co wy tacy niezdecydowani. Tylko z prądem jak ludzie powiedzą narkotykom i dopalaczom tak To WY za jak ludziom sie nie podoba bo NARKOTYKI I DOPALACZE ZABIJAJĄ! to wy nagle nie i robicie z siebie bohaterów. Ale nie wyszło ludzie nie są głupi. Z całym szacunkiem nie ma pan sieci 150 sklepów rozsianych po polsce żeby nie wiedzieć co akurat w Pana sklepie się dziej tym bardziej ze Temat poruszany jest na publicznych debatach!!!! No chyba że może się przysnęło albo może się nie było co??? ładnie!!!!
Dodano: 4.02.2014 15:00    Przez: ~kapi
Panie Pośle a zawarł pan informację o zyskach w oświadczeniu majątkowym???? Jako wyborca jestem ciekaw??
Dodano: 4.02.2014 14:54    Przez: ~kapi
Tak przyniosły bua ha ha , taki że znów o nim głośno, bo dał ciała. Gdyby to był temat, że załatwił z wojewodą przywrócenie połączeń kolejowych z Poznaniem to było by coś, a tak....znów lipa.
Dodano: 4.02.2014 13:39    Przez: ~kolejarz

KOMENTARZE

SRANIE W BANIE MOIM ZDANIEM WIEDZIAŁ DOSKONALE PRZECIEŻ TWÓJ RÓCH CHCIAŁ LEGALIZACJI INNYCH ŚRODKÓW
Dodano: 04.02.2014 13:13    Przez: ~STEFAN ENTY WŁADZY
Zdecydowane działania Posła Kwiatkowskiego przyniosły skutek
Dodano: 04.02.2014 13:23    Przez: ~dron
Tak przyniosły bua ha ha , taki że znów o nim głośno, bo dał ciała. Gdyby to był temat, że załatwił z wojewodą przywrócenie połączeń kolejowych z Poznaniem to było by coś, a tak....znów lipa.
Dodano: 04.02.2014 13:39    Przez: ~kolejarz
No i w pi...u wylądował!
Dodano: 04.02.2014 13:54    Przez: ~Siara
To ja powiadomiłem sanepid który ma siedzibę na 2 zatorzu,dodatkowo zadzwonilem do ministerstwa zdrowia aby zainterweniował w tej sprawie do pani JANAS oraz osobiście byłem w sanepidzie w Koninie,mam świadków na to pani kierownik tej placówki ,bo to z nią rozmawiałem,poseł z tego co wiem powiadomił tylko policję..dodatkowo dzwoniłem do lm do głownej pani redaktor tego portalu , aby opublikowali artykuł o tym sklepie,też chyba może to potwierdzić...dziekuję za uwagę
Dodano: 04.02.2014 14:20    Przez: ~LEON NOWA PRAWICA
Jestem za legalizacją marihuany aby to państwo miało nad tym kontrole i zyski i była sprzedawana czysta bez chemii tak jak w Kolorado....ale dopalaczom mówię stanowcze nie
Dodano: 04.02.2014 14:22    Przez: ~LEON NOWA PRAWICA
osiedlowi dilerzy juz sie ciesza - ich obroty znowu w gore :)
Dodano: 04.02.2014 14:24    Przez: ~prawda
hahaha, każdy głupi wiedziałby po wejściu tam o co chodzi a poseł sie nie zorientował jeszcze we własnym lokalu? albo udaje idiotę albo po prostu nie musi udawać
Dodano: 04.02.2014 14:25    Przez: ~garncarz
Młodzi Twojego ruchu widzę działają. Informacja dla was NIE DLA LEGALIZACJI narkotyków NIE. A poseł działa tylko jak zwykle za późno!
Dodano: 04.02.2014 14:48    Przez: ~kasia
legalizacja "innych srodkow" kloci sie z idea dopalaczy... podstawowa wiedza by sie przydala przed komentowanie czegokolwiek.
Dodano: 04.02.2014 15:11    Przez: ~ano nim
loko pocałuj LEONA w oko ,bardzo dobrze ,że zainterweniował, żaliście jakieś gówna niewiadomego pochodzenia..ciesz się że żyjesz bo sporo młodych jest już w piachu po tych dopalaczach,czyżbyś nie miał dostępu do marysi? bo diler wie że takim jak Ty sie nie sprzedaje bo po 1 kontroli się rozpruję jak zwykla.....
Dodano: 04.02.2014 15:11    Przez: ~kongres nowej prawicy
nigdy na oczy nic nielegalnego nie widzialem
Dodano: 04.02.2014 15:42    Przez: ~lozcek
co za wieśniaki tu komentują to brak słów.. Przecież jasno było napisane że sklep zaczął działalność w grudniu. Poseł sprawdził sklep w styczniu i zawiadomił policję. Oczywiście nie ma sensu pisać prawdy, bo tu nie czyta się faktów, tylko zieje nienawiścią do partii politycznych
Dodano: 04.02.2014 16:56    Przez: ~SKALAR
Dopóki loczek .... dopóty dzban wodę nosi ,dopóki mu się ucho nie urwie ...naucz się poprawnie pisać gimnazjalisto po polsku , jak już się nauczysz możemy dyskutować ...czyli nigdy ..ps. idz sobie pohejtuj na fejsbuku i wykopie, bo niedługo łopata i kopanie rowów Cię czeka po skończeniu szkoły
Dodano: 04.02.2014 17:43    Przez: ~kongres nowej prawicy
kasia ale zglosil na policje jak zauwazyl i dlatego SZACUN POSLE KWIATKOWSKI,a prawicowe kundelki niech szczekaja.
Dodano: 04.02.2014 18:26    Przez: ~aa
Zgłosił ,a wiesz dlaczego czerwony komuchu ? Bo pół Konina już mówiło o tym ,że poseł wynajął lokal w którym się sprzedaje dopalacze obok osiedlowego domu kultury gdzie dzieci uczęszczają na różne zajęcia a obok dopalacze
Dodano: 04.02.2014 20:08    Przez: ~kongres nowej prawicy
Wiedziales i nie zadzwoniles na policje czyli jestes za sprzedaza dopalaczy.Nastepna miernota prazwicow ktora tylko umie bic piane.Juz wyobrazam sobie Was jak rzadzicie Polska.ZENADA
Dodano: 05.02.2014 05:41    Przez: ~aa
Z drzewa już piszesz ? chyba Leon zgłosił do sanepidu i ministerstwa zdrowiaczytać nie umiesz ? czy idiote udajesz ?
Dodano: 05.02.2014 10:23    Przez: ~kongres nowej prawicy
Zero tolerancji dla nieprawilnych zachowańZero tolerancji za wszystkie nieszczere słowaZero tolerancji dla pedałów, komunistówSzczera piątka tylko dla tych, których jest tu z nami kilkuDziś homoseksualizm, jutro będzie pedofilia Propagandę spuszczamy tę lewą tu w muszli kibla Może jeszcze zoofilia, może zalew multi-kultiJedna strona temu winna: czerwień, tęcza same kurwy
Dodano: 05.02.2014 19:37    Przez: ~ZeroTolernacji
Panie i Panowie tak się ,,jaracie" na to Polskie prawo,co to nie one,że trzeba go przestrzegać itp. itd..tamci ludzie robią wszystko zgodnie z prawem.więc w czym problem???
Dodano: 04.02.2014 13:21    Przez: ~normalny
nie od dzis wiadomo ze twoj ruch to oszolomy teraz posel kwitkowski bedzie pierdzial jak nie pedaly to cpuny
Dodano: 04.02.2014 13:21    Przez: michal krol
a tak w ogóle to po co te głupki to biorą ?
Dodano: 04.02.2014 13:21    Przez: ~morus
Ci którzy nie próbowali, nie znają tego cudownego aromatu wisienki
Dodano: 04.02.2014 15:41    Przez: ~JAŚEK
A co ma Poseł do tego lokalu, przecież to lokal żony. Wiec czego się wypowiada? Jak to nie on podpisywał umowę, i to nie on pobiera czynsz. A może jest inaczej?
Dodano: 04.02.2014 13:22    Przez: ~antydopalacz
To on ma żonę?Słyszałem,że męża też.
Dodano: 04.02.2014 13:41    Przez: ~hmmm
Tyle Kokolino pojdzie na marne ....
Dodano: 04.02.2014 13:26    Przez: ~Wiśnia
przecież działal legalnie jakim prawem zamkneliście
Dodano: 04.02.2014 13:32    Przez: ~bezprawie
Poseł znów na fali i głośno o nim w mieście. Szkoda że nie w temacie pracy na rzecz miasta, tego co zrobił dla mieszkańców i miasta.
Dodano: 04.02.2014 13:36    Przez: ~wyborca
Kiedy Państwowa Inspekcja Pracy ukarze firmę Delta z Kraśnicy 90 ???
Dodano: 04.02.2014 13:39    Przez: ~Marcin