Dzisiaj jest piątek 15 listopada 2019, imieniny: Alberta, Leopolda, Odalii WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19124) SPORT FORUM FIRMY (5414) PRACA (45) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
8 / 8oC
Jutropogoda
13 / 6oC
Pojutrzepogoda
10 / 9oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Konin. Sztuka nas szuka. Tym razem prace Tomasza O ... (1)Medyk mistrzem jesieni nie będzie, ale zagra o zmn ... (0)

Sanepid zamknął sklep

Dodano: 4.02.2014 13:09
Źródło: LM.pl

Śmierdzący papieros, proszek na pierdzenie, czy odświeżacz do brudu. To tylko niektóre nazwy dopalaczy zarekwirowanych przez koniński Sanepid w sklepie na Zatorzu.

O punkcie z dopalaczami zrobiło się głośno w ubiegłym tygodniu. Wtedy to wyszło na jaw, że firma z Pabianic dzierżawi lokal od posła „Twojego Ruchu” - Jacka Kwiatkowskiego. - Miały tam być artykuły za 5 zł. Nie wiedziałem, że będą sprzedawane trucizny – tłumaczył poseł Kwiatkowski.

Parlamentarzysta powiadomił o sprawie policję, a ta Sanepid. Kilka dni temu inspektorzy w asyście mundurowych weszli do sklepu. - Panie nie chciały udostępnić obiektu do kontroli. Próbowały nam wręczyć zawiadomienie o wniesieniu protestu. To stała praktyka w takich przypadkach – mówi Beata Szeląg, rzecznik Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Koninie. - Zajęliśmy 99 produktów, co do których zachodzi podejrzenie, że są środkami zastępczymi i mogą stanowić zagrożenie dla zdrowia i życia ludzi – dodaje.

Zarekwirowane dopalacze noszą niewybredne nazwy. Wśród nich znalazła się imitacja produktu odświeżacz do brudu, czereśniowy dym, odświeżacz do toalet o zapachu czereśniowym, wiśniowy dym, wybuchowa torba, proszek na pierdzenie, bomba odorowa i śmierdzący papieros. Jak zapewnia Beata Szeląg, wszystkie produkty zostały już skierowane do badania. - Jeśli okaże się, że nie ma w próbkach substancji zakazanych będziemy musieli zezwolić na dalsze działanie sklepu. Jednak do tej pory, nasze podejrzenia co do sprzedaży środków zastępczych potwierdziło się we wszystkich przypadkach – mówi Szeląg.

Dopóki nie będzie znany wynik badań, sklep na Zatorzu będzie zamknięty. 

fot. Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Koninie

  • Sanepid zamknął sklep
  • Sanepid zamknął sklep
  • Sanepid zamknął sklep
  • Sanepid zamknął sklep

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

SRANIE W BANIE MOIM ZDANIEM WIEDZIAŁ DOSKONALE PRZECIEŻ TWÓJ RÓCH CHCIAŁ LEGALIZACJI INNYCH ŚRODKÓW
Dodano: 4.02.2014 13:13    Przez: ~STEFAN ENTY WŁADZY
I co Pan jest posłem !!! Posłem ???? człowieku skąd Ty masz wiedzieć jakie mają ludzie w mieście problemy jak ty nie wiesz ż u Ciebie w sklepie gównem handlują. Cały Konin o Tym wie a Tobie rok przed wyborami się przypomina!Skandal. Dlaczego do tej pory nie ma informacji o tym że policja lub prokuratura bada sprawę. Skoro są podejrzenia mają być działania Człowieku działasz w imieniu rządu Reprezentujesz nas. NIC nie zrobiłeś!!!!Nie chcę posła który wynajmuje lokal pod coś takiego i mówi ze o tym nie wie. KPINA PiS może robić co chce SLD i PO też ale Wam mówimy dziękuję! Ja i moja rodzina wykona ruch Nasz ruch na listach wyborczych.
Dodano: 4.02.2014 14:46    Przez: ~oliś
No właśnie z kim my mamy do czynienia raz to poseł Ruchu Palikota raz Twojego Ruchu, co wy tacy niezdecydowani. Tylko z prądem jak ludzie powiedzą narkotykom i dopalaczom tak To WY za jak ludziom sie nie podoba bo NARKOTYKI I DOPALACZE ZABIJAJĄ! to wy nagle nie i robicie z siebie bohaterów. Ale nie wyszło ludzie nie są głupi. Z całym szacunkiem nie ma pan sieci 150 sklepów rozsianych po polsce żeby nie wiedzieć co akurat w Pana sklepie się dziej tym bardziej ze Temat poruszany jest na publicznych debatach!!!! No chyba że może się przysnęło albo może się nie było co??? ładnie!!!!
Dodano: 4.02.2014 15:00    Przez: ~kapi
Panie Pośle a zawarł pan informację o zyskach w oświadczeniu majątkowym???? Jako wyborca jestem ciekaw??
Dodano: 4.02.2014 14:54    Przez: ~kapi
Tak przyniosły bua ha ha , taki że znów o nim głośno, bo dał ciała. Gdyby to był temat, że załatwił z wojewodą przywrócenie połączeń kolejowych z Poznaniem to było by coś, a tak....znów lipa.
Dodano: 4.02.2014 13:39    Przez: ~kolejarz

KOMENTARZE

SRANIE W BANIE MOIM ZDANIEM WIEDZIAŁ DOSKONALE PRZECIEŻ TWÓJ RÓCH CHCIAŁ LEGALIZACJI INNYCH ŚRODKÓW
Dodano: 04.02.2014 13:13    Przez: ~STEFAN ENTY WŁADZY
Zdecydowane działania Posła Kwiatkowskiego przyniosły skutek
Dodano: 04.02.2014 13:23    Przez: ~dron
Tak przyniosły bua ha ha , taki że znów o nim głośno, bo dał ciała. Gdyby to był temat, że załatwił z wojewodą przywrócenie połączeń kolejowych z Poznaniem to było by coś, a tak....znów lipa.
Dodano: 04.02.2014 13:39    Przez: ~kolejarz
No i w pi...u wylądował!
Dodano: 04.02.2014 13:54    Przez: ~Siara
To ja powiadomiłem sanepid który ma siedzibę na 2 zatorzu,dodatkowo zadzwonilem do ministerstwa zdrowia aby zainterweniował w tej sprawie do pani JANAS oraz osobiście byłem w sanepidzie w Koninie,mam świadków na to pani kierownik tej placówki ,bo to z nią rozmawiałem,poseł z tego co wiem powiadomił tylko policję..dodatkowo dzwoniłem do lm do głownej pani redaktor tego portalu , aby opublikowali artykuł o tym sklepie,też chyba może to potwierdzić...dziekuję za uwagę
Dodano: 04.02.2014 14:20    Przez: ~LEON NOWA PRAWICA
Jestem za legalizacją marihuany aby to państwo miało nad tym kontrole i zyski i była sprzedawana czysta bez chemii tak jak w Kolorado....ale dopalaczom mówię stanowcze nie
Dodano: 04.02.2014 14:22    Przez: ~LEON NOWA PRAWICA
osiedlowi dilerzy juz sie ciesza - ich obroty znowu w gore :)
Dodano: 04.02.2014 14:24    Przez: ~prawda
hahaha, każdy głupi wiedziałby po wejściu tam o co chodzi a poseł sie nie zorientował jeszcze we własnym lokalu? albo udaje idiotę albo po prostu nie musi udawać
Dodano: 04.02.2014 14:25    Przez: ~garncarz
Młodzi Twojego ruchu widzę działają. Informacja dla was NIE DLA LEGALIZACJI narkotyków NIE. A poseł działa tylko jak zwykle za późno!
Dodano: 04.02.2014 14:48    Przez: ~kasia
legalizacja "innych srodkow" kloci sie z idea dopalaczy... podstawowa wiedza by sie przydala przed komentowanie czegokolwiek.
Dodano: 04.02.2014 15:11    Przez: ~ano nim
loko pocałuj LEONA w oko ,bardzo dobrze ,że zainterweniował, żaliście jakieś gówna niewiadomego pochodzenia..ciesz się że żyjesz bo sporo młodych jest już w piachu po tych dopalaczach,czyżbyś nie miał dostępu do marysi? bo diler wie że takim jak Ty sie nie sprzedaje bo po 1 kontroli się rozpruję jak zwykla.....
Dodano: 04.02.2014 15:11    Przez: ~kongres nowej prawicy
nigdy na oczy nic nielegalnego nie widzialem
Dodano: 04.02.2014 15:42    Przez: ~lozcek
co za wieśniaki tu komentują to brak słów.. Przecież jasno było napisane że sklep zaczął działalność w grudniu. Poseł sprawdził sklep w styczniu i zawiadomił policję. Oczywiście nie ma sensu pisać prawdy, bo tu nie czyta się faktów, tylko zieje nienawiścią do partii politycznych
Dodano: 04.02.2014 16:56    Przez: ~SKALAR
Dopóki loczek .... dopóty dzban wodę nosi ,dopóki mu się ucho nie urwie ...naucz się poprawnie pisać gimnazjalisto po polsku , jak już się nauczysz możemy dyskutować ...czyli nigdy ..ps. idz sobie pohejtuj na fejsbuku i wykopie, bo niedługo łopata i kopanie rowów Cię czeka po skończeniu szkoły
Dodano: 04.02.2014 17:43    Przez: ~kongres nowej prawicy
kasia ale zglosil na policje jak zauwazyl i dlatego SZACUN POSLE KWIATKOWSKI,a prawicowe kundelki niech szczekaja.
Dodano: 04.02.2014 18:26    Przez: ~aa
Zgłosił ,a wiesz dlaczego czerwony komuchu ? Bo pół Konina już mówiło o tym ,że poseł wynajął lokal w którym się sprzedaje dopalacze obok osiedlowego domu kultury gdzie dzieci uczęszczają na różne zajęcia a obok dopalacze
Dodano: 04.02.2014 20:08    Przez: ~kongres nowej prawicy
Wiedziales i nie zadzwoniles na policje czyli jestes za sprzedaza dopalaczy.Nastepna miernota prazwicow ktora tylko umie bic piane.Juz wyobrazam sobie Was jak rzadzicie Polska.ZENADA
Dodano: 05.02.2014 05:41    Przez: ~aa
Z drzewa już piszesz ? chyba Leon zgłosił do sanepidu i ministerstwa zdrowiaczytać nie umiesz ? czy idiote udajesz ?
Dodano: 05.02.2014 10:23    Przez: ~kongres nowej prawicy
Zero tolerancji dla nieprawilnych zachowańZero tolerancji za wszystkie nieszczere słowaZero tolerancji dla pedałów, komunistówSzczera piątka tylko dla tych, których jest tu z nami kilkuDziś homoseksualizm, jutro będzie pedofilia Propagandę spuszczamy tę lewą tu w muszli kibla Może jeszcze zoofilia, może zalew multi-kultiJedna strona temu winna: czerwień, tęcza same kurwy
Dodano: 05.02.2014 19:37    Przez: ~ZeroTolernacji
Panie i Panowie tak się ,,jaracie" na to Polskie prawo,co to nie one,że trzeba go przestrzegać itp. itd..tamci ludzie robią wszystko zgodnie z prawem.więc w czym problem???
Dodano: 04.02.2014 13:21    Przez: ~normalny
nie od dzis wiadomo ze twoj ruch to oszolomy teraz posel kwitkowski bedzie pierdzial jak nie pedaly to cpuny
Dodano: 04.02.2014 13:21    Przez: michal krol
a tak w ogóle to po co te głupki to biorą ?
Dodano: 04.02.2014 13:21    Przez: ~morus
Ci którzy nie próbowali, nie znają tego cudownego aromatu wisienki
Dodano: 04.02.2014 15:41    Przez: ~JAŚEK
A co ma Poseł do tego lokalu, przecież to lokal żony. Wiec czego się wypowiada? Jak to nie on podpisywał umowę, i to nie on pobiera czynsz. A może jest inaczej?
Dodano: 04.02.2014 13:22    Przez: ~antydopalacz
To on ma żonę?Słyszałem,że męża też.
Dodano: 04.02.2014 13:41    Przez: ~hmmm
Tyle Kokolino pojdzie na marne ....
Dodano: 04.02.2014 13:26    Przez: ~Wiśnia
przecież działal legalnie jakim prawem zamkneliście
Dodano: 04.02.2014 13:32    Przez: ~bezprawie
Poseł znów na fali i głośno o nim w mieście. Szkoda że nie w temacie pracy na rzecz miasta, tego co zrobił dla mieszkańców i miasta.
Dodano: 04.02.2014 13:36    Przez: ~wyborca
Kiedy Państwowa Inspekcja Pracy ukarze firmę Delta z Kraśnicy 90 ???
Dodano: 04.02.2014 13:39    Przez: ~Marcin