Dzisiaj jest wtorek 9 marca 2021, imieniny: Franciszki, Katarzyny, Marcisława WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17501) SPORT FORUM FIRMY (5587) PRACA (61) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
-3 / -3oC
Jutropogoda
3 / -2oC
Pojutrzepogoda
2 / 4oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Mistrzostwa Wielkopolski w Boksie. Czternaście med ... (0)Wiosna a sprawa odżywiania - „Czwartkowe spotkania ... (3)

Sanepid zamknął sklep

Dodano: 4.02.2014 13:09
Źródło: LM.pl

Śmierdzący papieros, proszek na pierdzenie, czy odświeżacz do brudu. To tylko niektóre nazwy dopalaczy zarekwirowanych przez koniński Sanepid w sklepie na Zatorzu.

O punkcie z dopalaczami zrobiło się głośno w ubiegłym tygodniu. Wtedy to wyszło na jaw, że firma z Pabianic dzierżawi lokal od posła „Twojego Ruchu” - Jacka Kwiatkowskiego. - Miały tam być artykuły za 5 zł. Nie wiedziałem, że będą sprzedawane trucizny – tłumaczył poseł Kwiatkowski.

Parlamentarzysta powiadomił o sprawie policję, a ta Sanepid. Kilka dni temu inspektorzy w asyście mundurowych weszli do sklepu. - Panie nie chciały udostępnić obiektu do kontroli. Próbowały nam wręczyć zawiadomienie o wniesieniu protestu. To stała praktyka w takich przypadkach – mówi Beata Szeląg, rzecznik Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Koninie. - Zajęliśmy 99 produktów, co do których zachodzi podejrzenie, że są środkami zastępczymi i mogą stanowić zagrożenie dla zdrowia i życia ludzi – dodaje.

Zarekwirowane dopalacze noszą niewybredne nazwy. Wśród nich znalazła się imitacja produktu odświeżacz do brudu, czereśniowy dym, odświeżacz do toalet o zapachu czereśniowym, wiśniowy dym, wybuchowa torba, proszek na pierdzenie, bomba odorowa i śmierdzący papieros. Jak zapewnia Beata Szeląg, wszystkie produkty zostały już skierowane do badania. - Jeśli okaże się, że nie ma w próbkach substancji zakazanych będziemy musieli zezwolić na dalsze działanie sklepu. Jednak do tej pory, nasze podejrzenia co do sprzedaży środków zastępczych potwierdziło się we wszystkich przypadkach – mówi Szeląg.

Dopóki nie będzie znany wynik badań, sklep na Zatorzu będzie zamknięty. 

fot. Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Koninie

  • Sanepid zamknął sklep
  • Sanepid zamknął sklep
  • Sanepid zamknął sklep
  • Sanepid zamknął sklep

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.



DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

SRANIE W BANIE MOIM ZDANIEM WIEDZIAŁ DOSKONALE PRZECIEŻ TWÓJ RÓCH CHCIAŁ LEGALIZACJI INNYCH ŚRODKÓW
Dodano: 4.02.2014 13:13    Przez: ~STEFAN ENTY WŁADZY
I co Pan jest posłem !!! Posłem ???? człowieku skąd Ty masz wiedzieć jakie mają ludzie w mieście problemy jak ty nie wiesz ż u Ciebie w sklepie gównem handlują. Cały Konin o Tym wie a Tobie rok przed wyborami się przypomina!Skandal. Dlaczego do tej pory nie ma informacji o tym że policja lub prokuratura bada sprawę. Skoro są podejrzenia mają być działania Człowieku działasz w imieniu rządu Reprezentujesz nas. NIC nie zrobiłeś!!!!Nie chcę posła który wynajmuje lokal pod coś takiego i mówi ze o tym nie wie. KPINA PiS może robić co chce SLD i PO też ale Wam mówimy dziękuję! Ja i moja rodzina wykona ruch Nasz ruch na listach wyborczych.
Dodano: 4.02.2014 14:46    Przez: ~oliś
No właśnie z kim my mamy do czynienia raz to poseł Ruchu Palikota raz Twojego Ruchu, co wy tacy niezdecydowani. Tylko z prądem jak ludzie powiedzą narkotykom i dopalaczom tak To WY za jak ludziom sie nie podoba bo NARKOTYKI I DOPALACZE ZABIJAJĄ! to wy nagle nie i robicie z siebie bohaterów. Ale nie wyszło ludzie nie są głupi. Z całym szacunkiem nie ma pan sieci 150 sklepów rozsianych po polsce żeby nie wiedzieć co akurat w Pana sklepie się dziej tym bardziej ze Temat poruszany jest na publicznych debatach!!!! No chyba że może się przysnęło albo może się nie było co??? ładnie!!!!
Dodano: 4.02.2014 15:00    Przez: ~kapi
Panie Pośle a zawarł pan informację o zyskach w oświadczeniu majątkowym???? Jako wyborca jestem ciekaw??
Dodano: 4.02.2014 14:54    Przez: ~kapi
Tak przyniosły bua ha ha , taki że znów o nim głośno, bo dał ciała. Gdyby to był temat, że załatwił z wojewodą przywrócenie połączeń kolejowych z Poznaniem to było by coś, a tak....znów lipa.
Dodano: 4.02.2014 13:39    Przez: ~kolejarz

KOMENTARZE

ZATORZE TO ZACOFANE !ZASCPANE !ZASMIECONE ZANIEDBANE OSIEDLE ! wielki czas zainteresowac sie wnikliwie .....A JEST CZYM np administracja ! i jej dbaloscioą o Włascicieli mieszkan !
Dodano: 04.02.2014 19:41    Przez: ~ WIELKI CZAS ! WIELK ...
Z ciebie taki właściciel, jak z koziej d.u.p.y trąba. Gdyby nie Jarosław "Polskę Zbaw" Kaczyński, który dał ci to mieszkanie za złotówkę to do dziś byłbyś tylko spółdzielcą
Dodano: 04.02.2014 20:56    Przez: ~prawdziwy własciciel
Prosze nie pisac o kartoflach bo oni trzy miliony mieszkan obiecali.Ot zwykly populizm.
Dodano: 05.02.2014 05:57    Przez: ~aa
A co! wasz konin ma być gorszy. Niech milicja-policja odczytuje z ambon w kościołach apele do kapo o denuncjacje wszystkich podpadających zapachów w mieście-wsi konin. Na razie odczytują apele w skierniewicach, znając jednak klerykalizm i powszechną dewocję komend powiatowych i w koninie wykluczyć tego nie można. Ponownie zapraszam na spotkanie z matką gender beatką k, które odbędzie się niebawem-o czym zostaniecie powiadomieni z AMBON oczywiście.
Dodano: 04.02.2014 21:19    Przez: ~Krewa
DOBRZE !!!!!! 2 mln miesiecznie jzu nie bedzie
Dodano: 04.02.2014 21:24    Przez: ~fff
takie rzeczy sie zdarzaja
Dodano: 04.02.2014 21:54    Przez: ~pochwalony
coś mi się wydaje, ze Pan Poseł teraz faktycznie powinien na pielgrzymkę sie udać.... ale nie po to, by ośmieszyć Chrześcijan i Częstochowę... lecz odpokutować swoją głupotę i łatwowierność! Myślał, ze na wynajmie się wzbogaci, a kto wie, czy to nie będzie ostatnia kadencja pana Posła Ziemi Konińskiej
Dodano: 04.02.2014 22:52    Przez: ~.....powiew prawdy
PRECZ Z NARKOTYKAMI!!! A KTO JEST TAKI PEWNY, ŻE NARKOTYKI NIE UZALEŻNIAJĄ NIECH WY.......A DO HOLANDII, SZWECJI, GDZIE TAM CHCE!!!!!!!
Dodano: 05.02.2014 08:13    Przez: ~xyzzxy
A kto jest pewny ,że wóda nie uzależnia niech zostaje w Polsce i chla na umór...potem podczas libacji niech zadzga nożem i będzie miał wytłumaczenie,bo byłem pijany i nic nie pamiętam
Dodano: 05.02.2014 10:26    Przez: ~xxxyyyzzzz
NO to huzja na Juzia,przeciez to moze byc prowokacja wrogow posla ,a rece maja dlugie ,oj dlugie przeciez to jedyna partia co patrzy na rece obecnie urzedujacym np,blok mieszkalny na Dabrowskiego,straz miejska,toaletty na Bulwarze,siedziba an Staszica,pan Piechocki gdy wypowiada sie na temat Twoj Ruch traci wateki, cisnienie skacze ,a setki pytan ktorymi zarzucil UM posel i prezydent musial specjalnie stworzyc nowe miejsca pracy.Jeszcze niejeden problem bedzie mial pan posel,jak sie zajmie swoimi problemami to nie bedzie mial czasu i odwagi prowadzic sledztw przeciwko obecnie rzadzacym,a trzeba przyznac ze niezle to robil jak na pierwsza kadencje.Pamientajmy o nastepnych wyborach - wierze w mlodych,beda mniej oszukiwali,defraudowali,sa bardziej idealistyczni,mniej klamia etc.
Dodano: 05.02.2014 10:59    Przez: ~Neutralny
Oj to żeś się nagadał, po reklamowałeś tego "co nic nie może" pośmialiśmy się, a teraz wytrzeźwiej.
Dodano: 05.02.2014 12:58    Przez: ~Megol
Walczył o zalegalizowanie marychy i rozwiązanie straży terez wiadomo po co.
Dodano: 05.02.2014 13:09    Przez: ~?
O ludzie! Przeciez to jest posła lokal a nie sklep! On jest właścicielem lokalu i go wynajmuje innym przedsiębiorcą on tego sklepu nie założył ani nie prowadził. Jak widze takie bzdury, które wypisujecie to mam wrażenie, że otaczają mnie idioci, którzy podstawowych różnic nie rozumieją. Zacznijcie się trochę edukować i ruszać głową.
Dodano: 05.02.2014 17:36    Przez: ~Ogarnięty
Jest winny jako właściciel który czerpał z tego sklepu zyski. Zresztą paligłupy zawsze popierali narkotyki, i inne zboczenia. Zobacz co on nosi w klapie. Znaczek marihuany. Zdelegalizować ruchersów