Dzisiaj jest piątek 22 listopada 2019, imieniny: Cecylii, Marka, Maura WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19888) SPORT FORUM FIRMY (5418) PRACA (41) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
8 / 3oC
Jutropogoda
3 / 1oC
Pojutrzepogoda
2 / 1oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Medyk zakończył granie w lidze, ale rozpoczyna w P ... (0)Konin. Parking przy ulicy Przemysłowej będzie jutr ... (5)

Widziane z Sejmu. Porozmawiajmy o …

Materiał promocyjny

Dodano: 6.02.2014 07:40

11 lutego 2013 r. rusza przygotowany przez posła Tomasza Piotra Nowaka cykl internetowych prezentacji filmowych „Widziane z Sejmu. Porozmawiajmy o …”.

„Widziane z Sejmu. Porozmawiajmy o …” to cykl internetowych prezentacji filmowych, których tematem będą między innymi problemy związane z powstawaniem nowych miejsc pracy, sprawy społeczne, zagadnienia rozwoju regionalnego czy możliwości wspierania przedsiębiorczości.

Premierowy odcinek dotyczyć będzie aktywnych form przeciwdziałania bezrobociu, a gościnnie wystąpi w nim Małgorzata Waszak, Starosta Koniński.

Premiery nowych odcinków będą odbywać się dwa razy w miesiącu na lokalnych portalach internetowych.

Stały dostęp do odcinków możliwy będzie na Facebook’u – otwarta: Porozmawiajmy o …. Grupa otwarta pozwoli na dyskusję, wnoszenie uwag oraz proponowanie własnych rozwiązań omawianych problemów.

Tymczasem już dziś poseł Tomasz Nowak zaprasza do zapoznania się z odcinkiem zapowiadającym cykl „Widziane z Sejmu. Porozmawiajmy o …”.

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:polityka,   tomasz nowak,   platforma obywatelska,   po,   porozmawiajmy

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Dlaczego Poseł z dużej litery?
Dodano: 06.02.2014 07:47    Przez: ~ala
prawdopodobnie poseł sam o sobie ten tekst napisał :)
Dodano: 06.02.2014 09:29    Przez: ~BB
A mediaworkerzy z tego portalu zrobili CV, czyli kopiuj-wklej.
Dodano: 06.02.2014 22:35    Przez: ~CC
Porozmawiajmy,POrozmawiajmy?O czym?O budowie Wież Widokowych?Proszę bardzo wież jak nie było tak nie ma.Przemysł koniński rozdany swoim którzy wprawdzie jarmułki schowali albo zastawili ale smród czosnku POzostał.Przykład Zegarkowe elektrownie i kopalnie które Naród pobudował a aktorzy okrągłego mebla POdzielili wśród swoich.Cukrowni nie ma,FUGO-nie ma,KON-WARTU nie ma,ALE JEST NOWAK i chce rozmawiać-o czym?
Dodano: 07.02.2014 08:35    Przez: ~zadowolony z peło
Czy to mozna juz traktować jako materiał wyborczy?
Dodano: 06.02.2014 08:06    Przez: ~wyborca nie posła
Ciekawa inicjatywa, tymbardziej, że wszyscy narzekają, że w Polsce nie ma dialogu i dyskusji.
Dodano: 06.02.2014 08:14    Przez: ~Zainteresowany
Popatrz na profil posła na facebooku i sama zrozumiesz, że ten koleś też nie ma zamiaru dyskutowac. To tylko materiał wyborczy
Dodano: 06.02.2014 09:30    Przez: ~BB
Nie wiem jak Wy odbieracie tą osobę,ale ja w ogóle nie mogę go ani słuchać ani oglądać. Wyjątkowo negatywnie odbieram tą osobę . Działa na mnie jak płachta na byka. I nawet nie oceniam jej za czyny ( których oczywiście nie mogę się nigdzie dopatrzeć) ale za sposób bycia , agresję , butę i napastliwość. Dziwię się, że ma jakichś wyborców
Dodano: 07.02.2014 13:00    Przez: ~Donek
NO TO KAMPANIA SIĘ ZACZYNA, tylko czy ktoś go kiedyś widział w sejmie, chyba na potrzeby tego filmu !!! Niech coś zrobi dla miasta, regionu a nie tylko dla Siebie i PO
Dodano: 06.02.2014 08:30    Przez: ~walek
Wpisz se Tomasz Piotr Nowak na youtubie to se zobaczysz, proste
Dodano: 06.02.2014 10:11    Przez: ~Proste jak....
Praca posłów skupia się głównie na pracy w komisjach sejmowych, a na sali sesyjnej są głównie głosowania, więc liczy się bardziej merytoryczna praca w komisjach
Dodano: 06.02.2014 12:12    Przez: ~oglądacz
Rozmowa, dialog! Dobrze, że są jeszcze w Koninie parlamentarzyści, którzy chcą rozmawiać z wyborcami. Gdzie są posłowie z PiS-u (Adaś Hofman już dawno zapomniał o Koninie) Czarnecki, Dolata, Tomaszewski, CO ONI ROBIĄ DLA MIESZKAŃCÓW!? N-I-C!!!!!!!!!!!!!!!!!! A Kwiatkowski tylko pisma pisze do urzędu miejskiego! WSTYD! Zacznijcie się interesować mieszkańcami!
Dodano: 06.02.2014 12:17    Przez: ~zatorze
AKTOR merytorycznie to już pracował w—-SB.
Dodano: 06.02.2014 15:26    Przez: ~oficer prowadzący
Nowak wygrał sprawę w sądzie. Kim jesteś anonimowy dupku, że ludzi obrażasz pomówieniami ?
Dodano: 06.02.2014 17:48    Przez: ~miejscowy
Nic nie wygrał. Sąd stwierdził, że nie można uznać go za kłamcę lustracyjnego, bo nie ma dowodów, że był TW. Bo oprócz wpisu w ewidencji, dokumenty zostały zniszczone. To co to za wygrana?
Dodano: 06.02.2014 22:37    Przez: ~Pyrrus
Dobra rzecz, mało polityków w Koninie chce dyskutować z wyborcami
Dodano: 06.02.2014 08:42    Przez: ~Koniniak
tak samo poseł Nowak, na swoim profilu na Facebooku wrzuca jakieś bzdury a na zadane pytania już nie raczy odpowiadać
Dodano: 06.02.2014 09:29    Przez: ~Mumin
Waldek dolary już policzyłeś?
Dodano: 06.02.2014 12:35    Przez: ~Koniniak
~Koniniak - całkowicie się z tobą zgadzam. Merytoryczna rozmowa jest w Koninie bardzo potrzebna.
Dodano: 06.02.2014 20:35    Przez: ~Koninianin
Ten to pajacyk.
Dodano: 06.02.2014 08:44    Przez: ~ola
Ooo, obudził sie posieł! Może "widziane z Sejmu" pokaże na co i jak głosuje ten nasz przedstawiciel? Zdarzało się,że przeciwko rozwojowi naszego regionu... Niechybnie kampania się rozpoczęła, trzeba sie POkazać!
Dodano: 06.02.2014 09:19    Przez: ~żenada
Kwiatkowski też głosował PRZECIW np. za przyznaniem Koninowi pieniędzy na remont wiaduktu Briańskiego.
Dodano: 06.02.2014 14:40    Przez: ~Wyborca miejski
Kampania czy nie kampania ma chłop odwagę, ze chce o tym gadać, bo wiadomo, że wszyscy będą po nim jeździć.
Dodano: 06.02.2014 10:05    Przez: ~chłop
chce opowiadac a nie rozmawiac, to duza roznica, alespoko, pareosob sie w kampanii nabierze i moze jakos to bedzie
Dodano: 06.02.2014 12:23    Przez: ~sa
Ciekawa inicjatywa, porozmawiajmy :-)
Dodano: 06.02.2014 11:00    Przez: ~osiedlowy
chociaż jednemu z posłów chce się rozmawiać z wyborcami! GRATULUJĘ!
Dodano: 06.02.2014 12:36    Przez: ~młody człowiek
1 z 2
12>>