Dzisiaj jest środa 16 października 2019, imieniny: Gawła, Florentyny, Grzegorza WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18032) SPORT FORUM FIRMY (5380) PRACA (39) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
13 / 12oC
Jutropogoda
15 / 13oC
Pojutrzepogoda
16 / 13oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Wypadek lotniczy w miejscowości Kobylata. Na miejs ... (2)Puchar Polski. SPS Konspol powalczy o wejście na p ... (0)

Wiec dla Ukrainy

Dodano: 24.02.2014 15:52
Źródło: LM.pl

Konin solidarny z Ukrainą? Niestety póki co tylko w środowiskach politycznych.

Na placu przed byłymi domami towarowymi Centrum miał powstać Koniński Majdan. Na wiecu solidarności z Ukrainą zjawili się tylko jego organizatorzy, czyli garstka członków Prawa i Sprawiedliwości oraz Klubu Gazety Polskiej. – Może słabo to rozreklamowaliśmy. Samo to, że ludzie zerkają to już coś robi – mówi Zofia Itman, radna PiS.

Ci, którzy się pojawili na wiecu podkreślali, że chcą zademonstrować swoje poparcie. – Chcemy pokazać, że jesteśmy z nimi. Wspieramy walkę o wolność i godność człowieka – mówi Krystyna Leśniewska.

Wolna Ukraina zdaniem radnej Itman przysłuży się Polsce. – W naszym interesie jest wspieranie dążeń do wejścia Ukrainy do Unii Europejskiej. Będziemy bezpieczniejsi – mówi Zofia Itman.

Radna PiS zamierza podczas najbliższej sesji wnioskować o przeznaczenie środków z budżetu Konina na pomoc dla Ukrainy. Natomiast konińska Platforma Obywatelska ruszyła z akcją „Jedno euro dla Majdanu”. Numer rachunku, na który można wpłacać pieniądze jest dostępny w biurze posła Nowaka. A do biura senatora Ireneusza Niewiarowskiego można przynosić wszystko co mogłoby się przydać Ukraińcom, np. bandaże, czy koce. 

  • Wiec dla Ukrainy
  • Wiec dla Ukrainy

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

MAJDAN POTRZEBNY JEST W KONINIE ŻEBY ZMIENIĆ TO SKORUMPOWANE MIASTO
Dodano: 24.02.2014 16:23    Przez: ~XYZ
TERAZ TO SOBIE JAJA ROBICIE PRZEZNACZCIE KASĘ Z BUDŻETU DLA NAS POLAKÓW A NIE NA UKRAINĘ TO JEST CHORE TUSK TEŻ CHCE TAM DAĆ KASĘ A O NAS SNOBY POLAKACH JUŻ NIE MYŚLĄ — LEPIEJ TAM DAĆ NIŻ POLAKOM ALE NASZ KRAJ I NASI RZĄDZĄCY SĄ BOGACI I WIELKODUSZNI ALE DLA INNYCH !!!! ŻAL ZE NIE CHCĄ DAĆ Z WŁASNEJ KASY !! A UKRAINĘ MOŻEMY WSPIERAĆ DUCHEM ONI BY NAM NIE DALI NIC !!!
Dodano: 24.02.2014 16:18    Przez: ~STEFAN ENTY WŁADZY
MASZ RACJĘ W CAŁYM ZNACZENIU TRZEBA TĄ BANDĘ RZĄDZĄCĄ WYKOPAĆ OD KORYTA NAJLEPIEJ DO MOSKWY LUB SYBIR !!!!
Dodano: 24.02.2014 16:32    Przez: ~STEFAN ENTY WŁADZY
O co tu chodzi Polacy aby dostać się do specjalisty czekają 2-3 lata a tu 1000 miejsc w szpitalach za pieniądze NFZ dla Ukraińców, bieda w kraju a oni pomoc na Ukrainę chcą słać może te biedne patałachy z PiS, PO, SLD i innych partii ze swoich wyślą dotyczy to też tych bezradnych z Konina!!!!
Dodano: 24.02.2014 17:08    Przez: ~Marek
avatar Che,he.Czerwone świnie, złodzieje i pachoły Rosji na samą myśl o majdanie sr..ją w pory.Ukraińcy na pewno rozliczą wszystkich złodziei i zbrodniarzy, mimo usilnych starań Radka zdradka żadnej grubej kreski jak u nas na szczęście dla Ukrainy nie będzie. Ale czerwońcy i ruskie pachoły nie potrzeba rewolucji by was rozliczyć.Nadchodzą wybory i nic nie zatrzyma rozliczeń choć minęło już 25 lat grabieży narodu, pogardy, złodziejstwa i zbrodni na prawdziwej elicie nardu.Ruskie serwery tym razem nie będą liczyć głosów.Czasem żałuję iż jesteśmy narodem cywilizowanym i katolickim , wszak za takie zbrodnie na Narodzie karą powinna być śmierć.Cóż z Boskimi Przykazaniami się nie polemizuje.Idą zmiany , wielu po wyborach się obudzi i pozna co to jest praworządność.Nie zostanie ani jeden sędzia , prokurator, urzędnik państwowy.Wszystko to zdegenerowane oparte na korupcji i nepotyzmie środowisko zostanie wypalone gorącym żelazem.
Dodano: 24.02.2014 18:22    Przez: Tomasz Kobrzycki

KOMENTARZE

Ręce opadają. Co za idiotyzm i bezczelność proponować pieniądze z budżetu miasta na pomoc dla Ukrainy. Ze swoich dawaj głupia a nie z cudzych. Zastanawiam się czy ktoś rozsądny jeszcze w tej partii pozostał. A może w Koninie mamy dwa PISy?
Dodano: 24.02.2014 18:56    Przez: ~max
chyba kogos popie*dolilo z organizowaniem wiecy, niech jeszcze krzycza chwala ukrainie. Niech zajma sie organizowanie wiecow aby chwalic Polske i krzyczec chwala Polsce. W Polsce jest wystarczajaco problemow do rozwiazania a nie organizowac wiece poparcia dla Ukrainy. Smieszne. Zal. Co tu sie dzieje.
Dodano: 24.02.2014 19:04    Przez: ~niestety
co zbierają pieniądze niech dadzą je w takim razie ze swoich portfeli wypchanych ci politycy ze wszystkich opcji politycznych ja nie mam pracy w Polsce ani pieniędzy a tu jeszcze będę się biedna składać aby wysłać je na Ukrainę a mi nikt nie pomoże.
Dodano: 24.02.2014 19:12    Przez: ~ona
TOBIE JAK BY BYŁY POTRZEBNE NA LECZENIE CZY NAWET NA BYT TO BYŚ DOSTAŁA KOPA A NIE KASĘ CZY POMOC O NAS POLAKACH NIE MYŚLĄ RZĄDZĄCY BO TE ŁOTRY SZYKUJĄ SIĘ NA EMIGRACJĘ W RAZIE CZEGO
Dodano: 24.02.2014 21:41    Przez: ~STEFAN ENTY WŁADZY
moich dziadków z ojcowizny wygonilin skurwysyny
Dodano: 24.02.2014 19:17    Przez: ~i wy tacy sami
Nawet byle jakiej manify nie potrafią zrobić. Trza było Antka Policmajstra zaprosić do pomocy, to by szybko jakąś mgłę wynalazł.
Dodano: 24.02.2014 19:31    Przez: ~koluś
Stefan! Haha :D
Dodano: 24.02.2014 19:52    Przez: ~Milkiway
PORĄBAŁO RADNYCH
Dodano: 24.02.2014 19:56    Przez: ~DRK
Pani Itman chce zabezpieczać z naszej miejskiej kasy Polskie granice przed mateczką rosją, a idąc dalej w polemikę powiem też ,że na psie odchody człowiek też chcąc nie chcąc nie raz zerknie i tutaj zadam ptanie czy to też ma znaczenie?Może niech Pani radna pokręci się po mieście i popatrzy gdzie by na własnym podwórku jakoś podziałać bo tu już twórczość marna!!!
Dodano: 24.02.2014 20:46    Przez: ~paweł
Ten PiS w Koninie to Parodia :)))
Dodano: 24.02.2014 21:31    Przez: ~:)
To są analfabeci !Trzeba im wiedzieć ,ze nad wielką literą " i " nie stawia się kropki.
Dodano: 24.02.2014 21:36    Przez: ~Ort
4 z 8
<<12345678>>