Dzisiaj jest niedziela 9 maja 2021, imieniny: Grzegorza, Bożydara, Karoliny WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17139) SPORT FORUM FIRMY (5595) PRACA (71) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
13 / 11oC
Jutropogoda
21 / 14oC
Pojutrzepogoda
22 / 15oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Prezes Górnika po ciężkim COVID-19. Potrzebne środ ...Żychlin. Nowy wóz strażacki dla jednostki OSP i me ... (3)

Uratowali samobójcę

Dodano: 24.02.2014 16:18
Źródło: LM.pl

W ostatniej chwili konińscy policjanci uratowali 34-letniego desperata. Mężczyzna powiesił się na drzewie. 

Wczoraj wieczorem do mundurowych zadzwoniła matka 34-latka. Powiedziała, że jej syn ma myśli samobójcze i od kiedy wyszedł z domu, nie ma z nim kontaktu. Rozpoczęły się gorączkowe poszukiwania 34-latka. Jeden z patroli zauważył samochód mężczyzny stojący nieopodal oczyszczalni ścieków przy ul. Nadrzecznej w Koninie. – Policjanci pobiegli wzdłuż kanału na Powie i po około 300 metrach zauważyli wiszącego mężczyznę – informuje Marcin Jankowski, rzecznik konińskiej policji.

Mundurowi odcięli kabel antenowy, na którym wisiał 34-latek. Tętno mężczyzny było już ledwo wyczuwalne. Po kilku minutach niedoszły samobójca odzyskał przytomność. Został przewieziony do szpitala.

 

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.



DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Niewiarygodny zbieg okoliczności. brawo policja, cieszę się, że są jeszcze tacy którzy gorączkowo biorą udział w takich akcjach
Dodano: 24.02.2014 16:28    Przez: ~gość
TO PRZEZ WASZE RZĄDY BĘDZIE CORAZ WIĘCEJ SAMOBÓJSTW WINA WSZYSTKICH CO DOPROWADZAJĄ NAS POLAKÓW DO GRANIC ZAŁAMANIA NERWOWEGO PRZEZ WASZ BRAK KOMPETENCJI W RZĄDACH
Dodano: 24.02.2014 16:29    Przez: ~STEFAN ENTY WŁADZY
Dziwicie się ? Brak pracy jest jedna z kilku przyczyn... a w Koninie i okolicach jedno wielkie bagno i zero poprawy... wkrótce wybory więc nie dajmy drugiej szansy złodziejom
Dodano: 24.02.2014 16:50    Przez: ~Pablo
To przykre ale ludzie nie wytrzymują. Konin to wioska bez perspektyw. Kiedys byly zaklady pracy ludzie pracowali po 8 godzin byli w stanie utrzymac rodzine i mieli czas dla rodziny. Dzis zamykaja wszystko pracownik po 30 latach pracy np. w elektrowni zarabia najniższa krajową jak ma utrzymać rodzinę? A pozniej zdziwienie ze ludzie odbierają sobie życie. Czemu nikt nie widzi jak ludzie wołają o pomoc? Wciąż tematy zastępcze w telewizji dlaczego nikt nic z tym nie robi. Wszyscy na stolkach smieja się z takich jak my zwyklych ludzi którzy chcą godnie zyc!!!
Dodano: 24.02.2014 19:14    Przez: ~xxx
Akcja na medal, brawo Policja! Gościu dostał drugą szanse
Dodano: 24.02.2014 17:08    Przez: ~mike87

KOMENTARZE

Niewiarygodny zbieg okoliczności. brawo policja, cieszę się, że są jeszcze tacy którzy gorączkowo biorą udział w takich akcjach
Dodano: 24.02.2014 16:28    Przez: ~gość
Kolejny desperat nie mogący patrzec na glodne dzieci .donek i złodzieje z PO maja sie natomiast dobrze kręcą lody ludzie giną.
Dodano: 24.02.2014 20:47    Przez: ~Mirek
Przyjdzie PIS będzie lepiej tylko PIS i adaś hofmann adam adam Konin zbaw przyjdż do nas i uratuj od złego nasze miasta prosimy cię adamie taxi bedziesz miał za free obiecujemy koninianie
Dodano: 25.02.2014 08:34    Przez: ~Prawdziwy Polak
jACEK NIE RÓB TEGO JUŻ NIGDY - ja ci dam silnik od sejora i sobie wstawisz i bedziesz śmigał, tamten silnik musiał byc z wadą i to nie było zależne od ciebie, jak sie jeździ na autostradzie 230 to musiało tak się skończyć, korbowód nie wytrzymał!!!
Dodano: 25.02.2014 08:40    Przez: ~czerwony sejor
Pewno pomyslal ze Kaczynski wielkopolske nawiedzi.
Dodano: 24.02.2014 16:29    Przez: ~aa
TO PRZEZ WASZE RZĄDY BĘDZIE CORAZ WIĘCEJ SAMOBÓJSTW WINA WSZYSTKICH CO DOPROWADZAJĄ NAS POLAKÓW DO GRANIC ZAŁAMANIA NERWOWEGO PRZEZ WASZ BRAK KOMPETENCJI W RZĄDACH
Dodano: 24.02.2014 16:29    Przez: ~STEFAN ENTY WŁADZY
nim sie powiesze to was odstrzele
Dodano: 24.02.2014 19:06    Przez: ~ja
Tylko coś na wzór Majdanu rozwiąże ten problem.Niestety,Ukraińcy to mądry i waleczny naród,a Polacy/młode pokolenie/ ogłupione tchórze.
Dodano: 25.02.2014 09:47    Przez: ~eee
ŚWIĘTA PRAWDA!!!!!!!!
Dodano: 25.02.2014 10:25    Przez: ~lola
Szkoda pisać na temat życia w Koninie. Jest jak każdy czyta ,NFZ też nie ma pieniędzy na desperatów. (Odsetek samobójstw spada w okresach, w których integracja wewnątrz społeczeństwa jest silniejsza, takich jak wojny czy powstania. Wiki)
Dodano: 24.02.2014 16:43    Przez: ~DGJt
Dziwicie się ? Brak pracy jest jedna z kilku przyczyn... a w Koninie i okolicach jedno wielkie bagno i zero poprawy... wkrótce wybory więc nie dajmy drugiej szansy złodziejom
Dodano: 24.02.2014 16:50    Przez: ~Pablo
nastepny, ostatnio w kole wisielec i 2 na torach
Dodano: 24.02.2014 17:02    Przez: ~co sie dzieje
Akcja na medal, brawo Policja! Gościu dostał drugą szanse
Dodano: 24.02.2014 17:08    Przez: ~mike87
to czyn z dobrobytu w naszym pięknym kraju dzięki zasługą Tuskola
Dodano: 24.02.2014 17:11    Przez: ~wyborca
całe 300m biegli ? dobrze ze to nie SM bo bylo by ciezko ..............
Dodano: 24.02.2014 17:26    Przez: ~wfista
co prawda to prawda :)
Dodano: 24.02.2014 20:00    Przez: ~kuba
kto to byl?wiecie?
Dodano: 24.02.2014 17:36    Przez: ~ona
1 z 5
12345>>