Dzisiaj jest niedziela 18 kwietnia 2021, imieniny: Apoloniusza, Bogusławy WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18081) SPORT FORUM FIRMY (5593) PRACA (60) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
10 / 9oC
Jutropogoda
15 / 9oC
Pojutrzepogoda
11 / 6oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
MZK Konin i pierwsze w Polsce zamówienie na autobu ... (7)Konin. Zbiórka pieniędzy na środki ochrony osobist ... (5)

Od 1 marca Miasto Kobiet

Dodano: 28.02.2014 12:02

W Koninie zaczyna się Miasto Kobiet. Akcje w Mieście Kobiet będzie pilotował warsztat z cyklu „ujawnianie siebie?” – „Rób to, do czego jesteś stworzona” (1 marca, 10.00) w Centrum Kultury i Sztuki w Koninie.

W cyklu wydarzeń adresowanych głównie do pań, swoje miejsce znajdzie też „Męska baza w Mieście Kobiet”, a konkretniej akcja: „Motocykl, moja miłość”, adresowana do miłośników lśniących rumaków. W jej ramach odbędzie się prezentacja motocykli jednej z firm, wystawa, będzie też można skorzystać z symulatorów wyścigów. Odbędą się także koncerty zespołów: Shoe Laces, Boogie Blues Band oraz Trio Akustycznego z udziałem Ali Janosz, Jerzego Styczyńskiego i Bartka Miarki (Młodzieżowy Dom Kultury, InArt, 1 marca, 18.00).

„Nowy wymiar fitness” przedstawi Klub Strefa. W pokazie zostanie zastosowany program Less Mills, światowego lidera fitnessu. Po raz pierwszy w Koninie! (1 marca, 10.00-14.00). Od1-5 marca w Strefie potrwają dni otwarte. Każda z chętnych pań będzie mogła skorzystać bezpłatnie z siłowni, sauny, zajęć grupowych czy konsultacji z trenerem lub fizjoterapeutą. Również 1 marca, o 13.00 w Calypso Fitness Club, odbędą się pomiary i analiza składu ciała oraz konsultacje z trenerem, zakończą je zajęcia fitness, adresowane do pań, które chcą poprawić własne samopoczucie i sylwetkę.

W Mieście Kobiet pojawią się włoskie klimaty. Zapewni je Pizzeria Lele, gdzie odbędzie się degustacja w promocyjnych cenach (1-16 marca). Kawką, ciachem, smakołykami, które przeniosą gości nad Morze Śródziemne, w fajnych cenach będzie również częstowała Vespa. Wystarczy podać hasło: „Miasto Kobiet”, a karta dań zachwyci każdą z pań 20-procentowym rabatem na wszystkie pozycje w menu (1-16 marca)

„Babka w dobrej formie” to propozycja Stowarzyszenia ONA. Happening będzie się odbywał od 1 marca, w różnych częściach miasta, podczas wydarzeń kulturalnych w Mieście Kobiet. Będzie polegał na zbieraniu wspomnień związanych z interesującymi miejscami, historiami, koniniankami. Do najstarszych dotrą wolontariuszki. Zostaną opublikowane. Finał tej akcji odbędzie się 15 marca o 11.00 na skwerze przed Konińskim Domem Kultury. Powstanie długi szal z papieru, na którym będą spisane owe wspomnienia.

Miastu Kobiet będzie towarzyszyła outdoorowa kampania społeczna „Piękno jest w nas „ Fundacji Podaj Dalej, zrealizowana we współpracy z Modnymi Mediami, Gosh i Salonem Fryzjerskim „Spokojna głowa” (1-16 marca).

 

Fot. Podaj Dalej

 

  • Od 1 marca Miasto Kobiet

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:Konin Miasto Kobiet 2014,   miasto kobiet,   projekt,   imprezy,   kalendarium,  DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Pozdrawiam wszystkie koninianki(i to bardzo szczerze), ale dziś to ukrainka jest najważniejsza i kto do jakiej muszli będzie sr. ł za 5-7 lat w tym kraiku.
Dodano: 28.02.2014 20:18    Przez: ~Krewa
A co ukraina pomogła nam ? nasze miasto to miasto emerytów ................
Dodano: 28.02.2014 22:05    Przez: ~i pozostalosci ...... ...

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.