Dzisiaj jest wtorek 23 kwietnia 2019, imieniny: Jerzego, Wojciecha, Adalberta WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18930) SPORT FORUM FIRMY (5328) PRACA (57) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
16 / 13oC
Jutropogoda
16 / 14oC
Pojutrzepogoda
22 / 15oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Licheń. Nic dodać, nic ująć - wystawa grafik Rembr ...W tabeli lepszy Mieszko, na boisku - Górnik. Zwyci ... (36)

Jest dyrektor

Dodano: 3.03.2014 10:49
Źródło: LM.pl

Iwona Wiśniewska została dyrektorem słupeckiego szpitala. Zaproponowana przez nią wizja rozwoju placówki najbardziej spodobała się komisji konkursowej.

Za kandydaturą Iwony Wiśniewskiej opowiedziało się pięciu członków sześcioosobowej komisji odpowiedzialnej za wybór dyrektora szpitala. Procedury wymagały jednak, żeby nowego szefa SP ZOZ w Słupcy zaakceptował także zarząd powiatu. Ten nie miał wątpliwości i jednogłośnie przychylił się do decyzji komisji. Iwona Wiśniewska pełniła wcześniej obowiązki dyrektora lecznicy, zna zatem doskonale sytuację panującą w szpitalu. To z pewnością przyczyniło się do jej zwycięstwa nad drugim kandydatem w konkursie – Waldemarem Szygendą z Konina.

Przypomnijmy, że Iwona Wiśniewska pełniła obowiązki dyrektora szpitala od wiosny 2012 roku. Kiedy dyrektor Krzysztof Stasiak udał się na zwolnienie lekarskie. Gdy pojawiła się informacja, że Krzysztof Stasiak chce starać się o rentę, władze powiatu nie czekały i ogłosiły konkurs na szefa SP ZOZ.

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:Słupca,   SP ZOZ w Słupcy,   konkurs na dyrektora szpitala,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

W. Szygenda - normalnie człowiek orkiestra. W ' Nie lubie poniedziałku" to się nazywało 'mój mąż z zawodu jest dyrektorem'.
Dodano: 03.03.2014 11:42    Przez: ~jet
POważnie rzecz ujmując to znowu PESELOWO POkryło stołek w/g POtrzeb,czyli Słupeckiej mafii ciąg dalszy.
Dodano: 03.03.2014 16:47    Przez: ~pigułeczka

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.