Dzisiaj jest niedziela 24 stycznia 2021, imieniny: Felicji, Tymoteusza, Rafała WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17835) SPORT FORUM FIRMY (5574) PRACA (51) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
1 / 0oC
Jutropogoda
1 / -1oC
Pojutrzepogoda
1 / 1oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Boso na śniegu. Zimowa sesja tancerzy konińskiego ... (1)Sensacja w Pucharze Polski, KKF Automobile Torino ... (0)

Jest dyrektor

Dodano: 3.03.2014 10:49
Źródło: LM.pl

Iwona Wiśniewska została dyrektorem słupeckiego szpitala. Zaproponowana przez nią wizja rozwoju placówki najbardziej spodobała się komisji konkursowej.

Za kandydaturą Iwony Wiśniewskiej opowiedziało się pięciu członków sześcioosobowej komisji odpowiedzialnej za wybór dyrektora szpitala. Procedury wymagały jednak, żeby nowego szefa SP ZOZ w Słupcy zaakceptował także zarząd powiatu. Ten nie miał wątpliwości i jednogłośnie przychylił się do decyzji komisji. Iwona Wiśniewska pełniła wcześniej obowiązki dyrektora lecznicy, zna zatem doskonale sytuację panującą w szpitalu. To z pewnością przyczyniło się do jej zwycięstwa nad drugim kandydatem w konkursie – Waldemarem Szygendą z Konina.

Przypomnijmy, że Iwona Wiśniewska pełniła obowiązki dyrektora szpitala od wiosny 2012 roku. Kiedy dyrektor Krzysztof Stasiak udał się na zwolnienie lekarskie. Gdy pojawiła się informacja, że Krzysztof Stasiak chce starać się o rentę, władze powiatu nie czekały i ogłosiły konkurs na szefa SP ZOZ.

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:Słupca,   SP ZOZ w Słupcy,   konkurs na dyrektora szpitala,  DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

W. Szygenda - normalnie człowiek orkiestra. W ' Nie lubie poniedziałku" to się nazywało 'mój mąż z zawodu jest dyrektorem'.
Dodano: 03.03.2014 11:42    Przez: ~jet
POważnie rzecz ujmując to znowu PESELOWO POkryło stołek w/g POtrzeb,czyli Słupeckiej mafii ciąg dalszy.
Dodano: 03.03.2014 16:47    Przez: ~pigułeczka

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.