Dzisiaj jest niedziela 18 kwietnia 2021, imieniny: Apoloniusza, Bogusławy WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18052) SPORT FORUM FIRMY (5593) PRACA (60) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
10 / 9oC
Jutropogoda
15 / 9oC
Pojutrzepogoda
11 / 6oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
MZK Konin i pierwsze w Polsce zamówienie na autobu ... (7)Konin. Zbiórka pieniędzy na środki ochrony osobist ... (5)

Konin Miasto Kobiet - 6 marca

Dodano: 6.03.2014 11:48

Czwartek w Mieście Kobiet zapowiada się bardzo interesująco. Na początek spotkanie z interesującymi kobietami, które zaprezentują swoje pasje i dzieła.

Do tego świetna kawa, muzyka i dobre towarzystwo. Spotkanie pod nazwą Otwarta Nowoczesna Aktywna rozpocznie się już o 17.00 w kawiarni CKiS przy ul. Okólnej. Drugie zatytułowane „Barwy sztuki” odbędzie się w Państwowej Szkole Muzycznej I i II Stopnia w Koninie. To będzie prezentacja prac młodych twórców, studentów ASP w Gdańsku, którą uświetni II Międzyszkolny Koncert Uczniów Sekcji Akordeonu, Instrumentów Dętych i Perkusji ( 17.00).

O godz. 18.00 gościem Dyskusyjnego Klubu Książki w CKiS DK Oskard będzie poczytna pisarka, Małgorzata Kalicińska, która swoją literacką karierę rozpoczęła po pięćdziesiątce. Debiutowała powieścią „Dom nad rozlewiskiem”, później na rynku ukazały się „Powroty nad rozlewiskiem” i „Miłość nad rozlewiskiem”. Ostatnią książkę „Irena” autorka napisała wspólnie z córką, wstęp jest bezpłatny.

W Galerii Sztuki „Łaźnia” zostaną pokazane prace konińskiej malarki, Danuty Drzewieckiej. Autorka przedstawia w nich wizerunki kobiet, na które patrzy we właściwy tylko sobie sposób („Kobieta w malarstwie”, 6-20 marca).

Pierwszy w Mieście Kobiet koncert odbędzie się w Klubie Musztarda 6 marca o 20.00. Przed publicznością wystąpią artyści z Feedback – Marta Pankiewicz i Beniamin Gauza, którzy tym razem odzwyczają słuchaczy od dawnego brzmienia, proponując bardziej akustyczne wykonania.

W Młynku, 6 marca o 18.00 odbędzie się spotkanie ze stylistką, Magdaleną Kubicą-Zagozdą, która poprowadzi warsztaty z wizażu, odpowiadając również na najbardziej nurtujące pytania (koszt: 20 zł). Zagadnienia związane z postrzeganiem barw i ich odbiorem przez ludzkie oko i pozostałe zmysły zaprezentuje seniorska sekcja przyrodniczo-medyczna Stowarzyszenia Koniński Uniwersytet III Wieku którą prowadzi Joanna Perzyńska

W ramach Miasta odbędzie się również: „Wielkie otwarcie po zmianach” w sklepach Sinsey, C&A, Smyk, Home&You, Mohito, Ochnik poparte rabatami, promocjami i ofertami specjalnymi (6 marca, 9.00-21.00).

 

 

 

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:Konin Miasto Kobiet 2014,   imprezy,  DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.